Akbil Fiyatları

Akbil Fiyatları

Akbil Fiyatı merak eden kullanıcılar, Akbil Fiyatları veya Akbil Fiyatı araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Akbil Fiyatı, Zamlı Akbil Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Akbil Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Akbil Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Akbil Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2022 Güncel Akbil Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Akbil Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

akbil ücreti

Akbil Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Akbil Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Akbil Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Akbil Fiyatı yer almaktadır.  Peki, bu zam durumu Akbil fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Akbil Fiyatı ne kadar? Zamlı Akbil fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

Zamlı İETT ücret tarifesiyle birlikte;

  • 3,50 TL olan tam akbil 4,25 TL’ye
  • 1,70 TL olan öğrenci akbili ise 1,95 TL’ye yükseldi.

Aylık Akbil Fiyatları Ne Kadar 2022?

Yapılan %15 zam la beraber sürekli toplu ulaşım kullanan vatandaşlar yine zamla karşılaşmış oldu. Aylık akbil olarak bilinen ve 275 lira olan kart 317 liraya yükseldi. 50 lira olarak bilinen öğrenci bileti ise 57,50 liraya yaptırılacak. Tam elektronik bilet ise 4,25 liraya yükselirken, öğrenci bileti 1,95 liraya çıktı.

Paylaştığımız Akbil Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

mavi kart ücreti
mavi kart ücreti

Akbil Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Akbil Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Akbil Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Akbil Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Akbil Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Akbil fiyatı? Güncel Akbil fiyatı ve ucuz Akbil Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Almanya Et Fiyatları Almanya Market FiyatlarıYanmaz Eldiven FiyatlarıVialand FiyatıAkbil FiyatıPompalı Tüfek FiyatlarıYangın Tüpü FiyatıJeneratör FiyatlarıBiber Gazı Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?