Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları

Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları

Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları bilgisine ulaştık ve Mağazalardan aldığımız fiyatlar doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen Arzum Su Isıtıcısı Fiyatlarıdır. Peki Güncel Arzum Su Isıtıcısı Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Arzum Su Isıtıcısı Fiyat bilgisi yer almaktadır. Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak öğrenilmiştir.

arzum su isıtıcı
arzum su isıtıcı

Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları

ModelFiyat (TL)
AR3071 Glassy Su Isıtıcısı – Cam549,90
AR3048 Estilo Su Isıtıcısı – Pembe599,90
AR3048 Estilo Su Isıtıcısı – Nar599,90
AR3048 Estilo Su Isıtıcısı – Dreamline599,90
AR3014 Florido Gizli Rezistanslı Su Isıtıcısı – Beyaz249,90
AR3015 Bollente Gizli Rezistanslı Su Isıtıcısı – Pembe249,90
AR3041-INX Fuente Su Isıtıcısı – Paslanmaz Çelik499,90
arzum ar3067 valore su isıtıcısı
arzum ar3067 valore su isıtıcısı

 

Arzum Su Isıtıcısı Hakkında

Temelleri, 1950’li yılların başlarında Kazım Kolbaşı, Kemal Kolbaşı ve İbrahim Kolbaşı tarafından atılan ve 1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yılı aşkın köklü tarihiyle Türkiye’de yüksek marka bilinirliğine ve hane penetrasyonuna ulaşmış, başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. 50 yılı aşkın yolculuğunda inovasyon ve tasarımı odağına alarak ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarına kolaylık sunan Arzum, paydaşlarına en fazla değeri yaratmayı hedefleyen ödüllerle özdeşleşmiş, samimi, güvenilir bir marka olmuştur. Dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca eve ulaşan Arzum, global marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları
Arzum Su Isıtıcısı Fiyatları
Tecrübesiyle müşterilerine en iyi teknolojiyi sunmayı ilke edinen Arzum, yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye’de sektöründe birçok ilke imza atmıştır. Markalı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında üreten Arzum, ilk Türk malı mutfak robotu üretimini 1991 yılında gerçekleştirmiştir. Arzum, 2014 yılında doğrudan fincana servis ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesini yurt içi ve global pazara sunmuştur. 2020 yılında Türkiye’de ilk nesnelerin interneti (IoT) uygulamalı Türk malı elektrikli süpürgeyi üretmiştir. Küçük ev aletleri sektöründe bir ilk olarak üç yıl garanti uygulamasını 2001 yılında başlatan Arzum, 2018 yılında 3+1 garanti uygulamasına geçmiş ve yine bir ilki tüketicileriyle buluşturmuştur.

Yenilikçi, inovatif ürünlerle, yerel ve uluslararası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum; küçük ev aletleri sektöründeki faaliyetlerini üç ana ürün kategorisi ve altı alt ürün kategorisi altında sürdürmektedir. Mutfak Aletleri (Gıda Hazırlama, Pişirme ve Kızartma, Sıcak İçecek Hazırlama), Kişisel Bakım (Saç Kurutucular, Saç Şekillendiriciler, Epilasyon Cihazları ve Tıraş Makineleri), Elektrikli Ev Aletleri (Ütü, Elektrikli Süpürge, Isıtıcı-Soğutucu, Şofben) kategorilerinde 650 ürünle tüketicilerinin yanındadır. Arzum, Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir. Arzum, ‘Dünyaya Türk Kahvesini Sevdiren Marka: Arzum OKKA’ sloganıyla bugün dünyanın birçok ülkesine Türk kahvesi kültürünü taşımaktadır.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: