Bambi Borjen Yatak Fiyatları

Bambi Borjen Yatak Fiyatları

Bambi Borjen Yatak Fiyatı merak eden kullanıcılar, Bambi Borjen Yatak Fiyatları veya Bambi Borjen Yatak Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Bambi Borjen Yatak Fiyatı, Zamlı Bambi Borjen Yatak Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Bambi Borjen Yatak Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Bambi Borjen Yatak Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Bambi Borjen Yatak Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

Güncel Bambi Borjen Yatak Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Bambi Borjen Yatak Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bambi Borjen Yatak Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Bambi Borjen Yatak Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Bambi Borjen Yatak Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Bambi Borjen Yatak Fiyatı yer almaktadır.

bambi borjen fiyat
bambi borjen fiyat

Peki, bu zam durumu Bambi Borjen Yatak fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Bambi Borjen Yatak Fiyatı ne kadar? Zamlı Bambi Borjen Yatak fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

 • 150×200 Çift Kişilik Magnasand Therapy Yatak (Süpürge Hediyeli) Ürün Yarı Yumuşak, Magnasand Therapy Set (Süpürge Hediyeli)Paket Yaylı Manyetik Siyah Kum Örme Kumaş: 5.300,62 TL
 • 150×200 Çift Kişilik Magnasand Therapy Set (Süpürge Hediyeli) Orta Sert Borjen Yatak (Süpürge Hediyeli)Bor mucizesinin yatakla buluştuğu ve eşsiz konforun hayat bulmuş hali Borjen ayrıcalığı ile tanışın…Paket Yaylı Bor Mineralli Hyper Soft Sünger: 9.005,64 TL
 • 150×200 Çift Kişilik Borjen Yatak (Süpürge Hediyeli) Orta SertBorjen Set (Süpürge Hediyeli)Bor mucizesinin yatakla buluştuğu ve eşsiz konforun hayat bulmuş hâli Borjen ayrıcalığı ile tanışın…Bor Mineralli Özel Kumaş Tek Taraflı Ped Paket Yaylı: 5.702,00 TL
 • 150×200 Çift KişilikBorjen Set (Süpürge Hediyeli) 9.005,64 TL

Paylaştığımız Bambi Borjen Yatak Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Bambi Borjen Yatak Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Bambi Borjen Yatak Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

bambi borjen yatak baza fiyatları
bambi borjen yatak baza fiyatları

Bambi Borjen Yatak Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Bambi Borjen Yatak Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Bambi Borjen Yatak Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Bambi Borjen Yatak fiyatı? Güncel Bambi Borjen Yatak fiyatı ve ucuz Bambi Borjen Yatak Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bambi Borjen Yatak Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Bambi Borjen Yatak Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Bambi Borjen Yatak fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Bambi Borjen Yatak Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Bambi Borjen Yatak hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Bambi Süpürge Hediyeli Yatak Kampanyası

 Bambi Yatak “Robot Süpürge Hediye Kampanyası ”Koşulları aşağıdadır.

 • * Robot Süpürge Hediye Kampanyası Borjen ve Magnasand Therapy modellerinin 150×200 cm., 160×200 cm., 180×200 cm. ve 200×200 cm. ölçülerinde geçerlidir.Diğer ölçü ve modeller ile Magnasand Therapy Classic ve Borjen Classic kampanyaya dahil değildir.* Belirtilen model ve ölçülerde 1 Tk. Set (Yatak, Baza, Başlık) alımlarında 1 Adet Fakir Robot Süpürge Robert ll RS 720 modeli, belirtilen model ve ölçülerde 1 Ad. Yatak alımlarında, 1 Adet Fakir Robot Süpürge Robert ll RS 710 hediye edilecektir.

  * Kampanya 06 Eylül 2022 Pazartesi tarihinden itibaren başlayacaktır. Robot Süpürge adetleri stoklarla sınırlıdır.

*Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Hediye edilen ürünün teslimatı Bambi bayii tarafından, satın alınan Bambi Yatak ürünleri ile birlikte yapılacaktır. Ancak talep edilmesi halinde hediye edilen ürün Bambi bayiinden teslim tesellüm belgesi imzalanarak elden teslim alınabilecektir.Hediye edilen Fakir robot süpürgenin garanti süresi, ürünün paketi açılıp Bambi bayii tarafından garanti belgesine kaşe vurulduğu gün başlayacaktır. Fakir robot süpürgeye ilişkin garanti, satış sonrası hizmetler, müşteri memnuniyetini sağlama, nasıl kullanılacağına ilişkin açıklama yapma, kullanım önerisi verme, teknik inceleme yapma, kurma ve montaj etme gibi hediye edilen ürüne ilişkin yükümlülükler satış yapan Bambi  bayii veya Bambi Mobilya ve Yatak Sanayi A.Ş.’ye ait değildir.

  Kampanya kapsamında hediye edilen Fakir robot süpürgenin arıza, iade, değişim ve onarım taleplerine ilişkin sorumlu ve yetkili merci, FAKİR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş.’dir. Hediye edilen ürünlere ilişkin iade, değişim, arıza ve onarım talepleri FAKİR ELEKTRİKLİ  EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş. tarafından karşılanacaktır.

  Kampanya kapsamında satın alınan Bambi Yatak ürünlerinin tüketici tarafından ambalajının açılması halinde hijyen kuralları gereğince cayma hakkı kullanılamaz.

  Kampanya kapsamında satın alınan BAMBİ Yatak ürünlerine ilişkin iptal, iade veya cayma taleplerinin Bambi bayii tarafından kabul edilmesi halinde, hediye edilen Fakir robot süpürge de kullanılmamış, paketi açılmamış, hasar görmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş bir şekilde Bambi bayiine iade edilecektir. Ancak hediye olarak verilen Fakir robot süpürgede herhangi bir hasar, arıza, çizik vb. sorun olması veya paket içeriğindeki aksesuarların ve belgelerin eksik olması halinde, hediye ürün bedeli, (www.fakirshop.com.tr de gösterilen satış tarihindeki fiyat) toplam satış bedelinden mahsup edilerek alıcıya bedel iadesi yapılacaktır.

  Kampanyadan faydalanan alıcılar işbu bilgilendirme formu ile kampanya şartları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildiğini kabul ve beyan eder.

  Fiyatlarımıza % 8 KDV dahildir.

  Bambi Yatak haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Site içerisinde yer alan ürünlerde, teknik arızalardan dolayı oluşabilecek fiyat, tipografi ve renk hatalarından Bambi Yatak sorumlu değildir.

  Kampanya süresince yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı, anlaşmalı olduğumuz program ortaklığına dahil; Bonus, World, Axess, Card Finans, Paraf, Bankkart kredi kartları için geçerlidir.

2. Bambi Yatak “ İndirim Kampanyası ”Koşulları aşağıdadır.
 • Bambi Yatak “ İndirim Kampanyası “ 30 Eylül 2022 tarihine kadar geçerlidir
 • Kampanya bütün baza, başlık, set ve aksesuarlarda (puf ve Josephine) %35 ’e varan indirim yapılmasını sağlamaktadır.
 • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Fiyatlarımıza % 8 KDV dahildir.
 • Kampanya ürünleri üretim ve stoklarla sınırlıdır.
 • Bambi Yatak haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Site içerisinde yer alan ürünlerde, teknik arızalardan dolayı oluşabilecek fiyat, tipografi ve renk hatalarından Bambi Yatak sorumlu değildir.
 • Kampanya süresince yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı, anlaşmalı olduğumuz program ortaklığına dahil; Bonus, World, Axess, Card Finans, Paraf, Bankkart kredi kartları için geçerlidir.

 

3. Bambi Yatak Ev Tekstili “Net %30 İndirim Kampanyası ”Koşulları aşağıdadır.
 • İndirim Kampanyası 30 Eylül 2022 tarihine kadar tüm ev tekstili ürünlerinde geçerlidir.
 • Kampanya “Tüm ev tekstili ürünlerde Net %30 indirim yapılmasını”  sağlamaktadır.
 • Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlarımıza % 8 KDV dahildir.
 • Bambi Yatak haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Site içerisinde yer alan ürünlerde, teknik arızalardan dolayı oluşabilecek fiyat, tipografi ve renk hatalarından Bambi Yatak Sorumlu değildir.
 • Kampanya süresince yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı, anlaşmalı olduğumuz program ortaklığına dahil; Bonus, World, Axess, Card Finans, Paraf, Bankkart kredi kartları için geçerlidir.

Bambi Yatak A.Ş.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?