Banyoda Beyaz Renk Kullanımı

Banyoda Beyaz Renk Kullanımı

Banyolarda Beyaz Renk Kullanımı

Birbirinden trend, birbirinden güzel banyoya sahip olmak sizin elinizde.  Yapmanız gereken öncelikle banyonuzun mimarisine uygun bir dizayn oluşturmak olacaktır. Bu işin içinden çıkamayacağınızı düşünüyorsanız veya birçok fikre sahip olup karar veremiyorsanız bir iç mimardan yardım alıp hayallerinizdeki banyoya siz de sahip olabilirsiniz. Banyoda Beyaz Renk Kullanımı

Banyoda Beyaz Renk Kullanımı

Banyoda Beyaz renk
Banyoda Beyaz renk

Görseldeki banyo dekorasyonu sadeliği sevenler için güzel bir fikir olabilir. Beyaz evinizin her bölümüne yakıştığı gibi banyonuzun da hem şık, hem sade, hem de hijyen ve temiz görünmesini sağlayacaktır. Üstelik kullandığınız pırıl pırıl bir ışık sistemiyle banyonuzda adeta bir inci parlaklığı yakalayabilirsiniz.  Hem sade , hem modern bir görünüm istiyorsanız beyazın asilliğinden kesinlikle yararlanmalısınız.

beyaz banyo dekorasyonu
beyaz banyo dekorasyonu

Banyonuzu dekore ederken banyonuzun boyutuna ve ışık alıp almamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz görselde kullanılan renklerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda beyaz renk kullandığınızda banyoların en büyük sorunu olan kireç ve buhar sorunundan da çok fazla etkilenmemiş olursunuz.

 

Banyo dolaplarına önem veriyorsanız  ve yerinizden tasarruf etmek istiyorsanız lavabonun olduğu yere dolapları bir bütün olarak koymayı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yine banyonuzun ebatına göre klozet , küvet veya duşakabin yerinizi doğru olarak belirlemelisiniz. Günümüzde 1+1 residence  daireler revaşta olduğundan banyolar da küçük oluyor. Eğer böyle bir daireye sahipseniz cam bir duşakabin tercih edebilirsiniz. Böylelikle banyonuzu boğmadan geniş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Diğer Ev Dekorasyonu fikirleri için Bu Kategorimize, Boya ve Badana gibi tadilat, tamirat yazılarımız ve fiyatları için Bu Kategorimize bakabilirsiniz.

En özel anlarınızı yaşadığınız, kişisel bakımınızı yapmanıza olanak sunan mutlu banyo tasarımlarına sahip olmanız dileğiyle …

Banyo Dekorasyonu

Bahçe Aydınlatma ve Maliyetleri

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?