Bim Kadife Tatlısı Fiyatları

Bim Kadife Tatlısı Fiyatları

Bim Kadife Tatlısı Fiyatları, son zamanlarda sıkça araştırılmaktadır. Tüketicilerin Bim Kadife Tatlısı Fiyatına kolay bir şekilde ulaşması için bim marketlerde satılan kadife tatlısı markalarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Bim Kadife Tatlısı Fiyatları listesine geçebiliriz.

Bim Kadife Tatlısı Fiyatları

Bim Kadife Tatlısı Fiyatının geçtiğimiz yıla göre iki katı kadar yükseldiğini belirtebiliriz. Enflasyon nedeniyle sürekli fiyatlar güncelleniyor ve bu nedenle bim kadife tatlısı fiyatı sıkça araştırılıyor. Bim Kadife Tatlısı Fiyatları listesi aşağıdaki tablodaki gibidir. Sizde yorumlar kısmında bim kadife tatlısı fiyatı hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bim Kadife TatlısıFiyatları
140 Gram Bim Kadife Tatlısı Fiyatı8,5 TL
Bim Kadife Tatlısı Fiyatları

Bim şubelerinde yer alan bim kadife tatlısı fiyatını sizler için araştırdık ve hazırladık. Bunun haricinde bim kadife tatlısı fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz farklı bir konu varsa içeriğimizin devamına göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Kadife Tatlısı Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. GENEL kategorimizde yer alan Bim Kadife Tatlısı Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

bim kadife tatlısı fiyatı
bim kadife tatlısı fiyatı

Bim Kadife Tatlısı Tarifi

Evde yapmak isteyenler Bim’de bulunan kadife tatlısı tarifini de sıkça araştırmaktadır. Tabii ki bim marketlerde satılan kadife tatlısını evlerinizde yapabilirsiniz. Evde kadife tatlısı yapımı için kullanmanız gereken malzemeler şu şekildedir;

Kadife Tatlısının Keki için;

 • 2,5 Su Bardağı UN
 • 1 Paket Vanilya
 • 1 Paket Kabartma Tozu
 • Yarım Su bardağı kadar pancar suyu
 • Yarım su bardağı yoğurt
 • Yarım su bardağı sıvı yağ
 • Yarım su bardağı hindistan cevizi yağı
 • 1 Su Bardağı kadar toz şeker
 • 3 Adet Yumurta

Kadife Tatlısının Kreması için;

 • 1 Yemek Kaşığı Vanilya
 • 1 Yemek Kaşığı Tereyağı
 • 2,5 Yemek Kaşığı Şeker
 • 2 Yemek Kaşığı Un
 • 2 Yemek Kaşığı Buğday Nişastası
 • 1 Adet Yumurta
 • 2 Su Bardağı Süt

Yukarıda bulunan malzemeleri kullanarak oldukça lezzetli kadife tatlısı yapabilirsiniz.

Kadife tatlısının içinde ne var?

Bim’de satılan kadife tatlısının içerisinde bulunan her şey ambalaj üzerinde yazmaktadır. Merak edenler için ise kadife tatlısının içeriği şu şekildedir;

 • Bim’de satılan kadife tatlısı 140 Gramdır.
 • 140 Gram Kadife Tatlısında 27 Gram Yağ bulunur.
 • 140 Gram Kadife Tatlısında 63,5 Gram Karbonhidrat mevcuttur.
 • 140 Gram Kadife Tatlısında 7 Gram protein mevcuttur.
 • Kadife tatlısı ise ortalama %45 oranında yağ içermektedir.

Bim Kadife Tatlısı Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Bim Kadife Tatlısı Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Bim Kadife Tatlısı Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

bim kadife tatlısı
bim kadife tatlısı

Kadife tatlısı nedir?

Bim Kadife Tatlısı Kaç Kalori?

Bim’de satılan Kadife tatlısı 140 Gramdır. 140 Gram Kadife Tatlısı toplamda 550 kaloridir. 140 Gram bir ürün için 550 kalori gerçekten yüksektir. Tüketirken kilo alımını tetiklediği için dikkat etmelisiniz.

Kadife tatlısı nerenin?

Kadife tatlısının ülkemizin lezzeti olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kadife tatlısı, Amerika’ya özgü bir tatlıdır.

Bim kadife ne kadar?

Yukarıda paylaştığımız tabloda belirttiğimiz gibi Bim’de 140 Gr Kadife Tatlı Fiyatı 8,50 TL‘dir.

Kadife tatlısı nedir?

Kırmızı kadife kek, geleneksel olarak ermine krema ile kaplanmış kırmızı-kahverengi, kırmızı veya koyu kırmızı renkli çikolata katmanlı kek. Geleneksel tariflerde antosiyanin açısından yoğun kakaosu nedeniyle kırmızı renkte gıda boyası kullanılmaz.

Bim Kadife Tatlısı Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bim Kadife Tatlısı Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

Bim Kadife Tatlısı Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Bim Kadife Tatlısı hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; Bim Efsane Pirinç fiyatları, Bim Meze Fiyatları, Bim Noodle fiyatları, Bim Cicibebe fiyatı, Bim Tahin Fiyatları

Bim Kadife Tatlısı Fiyatları

Bim Kadife Tatlısı gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bim Kadife Tatlısı Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?