1. Anasayfa
 2. Sağlık

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları
0

Burun Estetiği Fiyatları güncel olarak sizler için hazırlandı. Sizlerde burun estetiği yaptırmak istiyorsanız ve burun ameliyatı fiyatları araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Burun dolgusu fiyatları gibi burun estetik fiyatları listesini sizler için araştırıp güncel olarak hazırladık. Burun ameliyatı fiyatı güncel olarak hastanelerden temin edilmiştir. Burun estetiği fiyatları listesine yazımızın devamından ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

burun estetik fiyatları
burun estetik fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları listesini sizler için hazırladık. Dönem içerisinde belirli periyotlar halinde burun ameliyatı fiyat listesini güncelleyeceğiz. Sitemizi takipte kalarak burun dolgusu fiyat, burun estetigi fiyatları gibi fiyat listelerine güncel olarak ulaşabilirsiniz.

 • Estetik cerrahi uzmanlarının belirttiğine göre rinoplasti değişken bir değere sahiptir. Ancak burun estetiği ameliyatların değerinin 50000 ile 120000 lira arasında değişmektedir. Net fiyatı yapılacak işlem doğrultusunda alabilirsiniz.

Burun Estetiğinde Burun İçi Tampon Konulur Mu?

Burun estetiği ameliyatı, doktorun kullandığı yönteme ve hastanın durumuna göre 1-2 saat devam eder. Burun estetik işleminde kullanılan yöntemler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Hastanın kendini daha rahat hissetmesi ve ağrı hissetmemesi için operasyona bağlı olarak genel anestezi uygulanır.

Estetik Burun Ameliyatı Fiyatları

Cerrah lokal anestezi ile yüzünüze anestezi uygular ve size güçlü bir damar içi sakinleştirici verir. İlacın etkisi azaldığında kişi kendini uykulu hisseder ve ameliyatla ilgili pek bir şey hatırlamaz. Cerrahlar ihtiyaçlarınız için en iyi anesteziye karar verir.

Gerekli anesteziler uygulandıktan sonra doktor cerrahi işleme başlar. Operasyona ameliyattan önce hasta ile karar verilir ve müdahale işlemi başlar. Burun ameliyatı sonrası ilk birkaç gün burun dokusu korunmalıdır. Kesiler açıldıktan sonra korumak için atel yerleştirilir. Doktor burna tampon uygulayabilir. “Kaynak: Denizkucukkaya.com”

burun estetiği fiyatı
burun estetiği fiyatı

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk ya da Şişlik Olur Mu?

Ağrı çoğu insan için geçerli değildir. Morarma nadirdir. Birkaç küçük morluk alırsanız, genellikle bir hafta kadar sürer.

Burun Kemiği Eğriliği Ameliyatı Fiyatları

Koruyucu Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Rinoplasti sırasında, burun nefesini iyileştirmek için iç burun ameliyatı yapılabilir. Bu operasyon aynı zamanda doğuştan gelen kusurları, travma sonrası edinilmiş burun lezyonlarını, yaraları, burun derisi tümörlerini düzeltmeye ve nefes alma güçlüklerini gidermeye yardımcı olabilir.

Tüm hastaların ihtiyaçlarını karşılayan tek bir burun estetik modeli yoktur. Rinoplasti ameliyatı her hasta için ayrı tasarlanır. Solunum güçlüğü ve apnelere neden olan nazal septumdeviasyonları vardır. Ayrıca bu durumlar için rinoplasti seçeneği değerlendirilebilir.

Burun Eti Ameliyatı Fiyatları

Burun Estetik için Yaş Sınırı Var Mıdır?

Rinoplasti için başvuran hastalar genellikle estetik nedenlerle 15 ila 40 yaşları arasındadır. Ancak 40 yaş üstü, yaş sebepleri ve burun ucunun kaybı nedeniyle yüzünü gençleştirmek isteyen hastalarda da burun estetik ameliyatı yapılır.

Asgari yaş: Normalde burnun tam gelişiminin beklenmesi, kadınlarda 15 yaş civarında, erkeklerde ise biraz daha geç olması önerilir.

Azami yaş: Tıbbi kontrendikasyon olmadığı sürece erişkinlerde ameliyat olmak için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Ayrıca yetişkinlerde burun ameliyatı genellikle diğer yüz gençleştirme işlemleri ile gerçekleştirilir.

Burun Ameliyatı fiyatları

Burun estetiği ameliyatını gerekli durumda birçok kişi tercih etmektedir. Bu ameliyat kesinlikle aksatılmadan yapılmalıdır. Burun estetiği yapılmadığı takdirde ileride daha büyük problemlere neden olabilir.

Burun Dolgusu FiyatıDevlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir