1. Anasayfa
 2. Dekorasyon

Büyük Ev Dekorasyon Önerileri

Büyük Ev Dekorasyon Önerileri
Büyük Ev Dekorasyon Önerileri
1

Güncel Büyük Ev Dekorasyon Önerileri

Genelde herkesin arzusu metre karesi büyük, geniş rahat bir dairede yaşamaktır.  Büyük bir daireyi döşemek de oldukça zevklidir, hele de konforunuza önem veren biriyseniz… Çünkü geniş dairelerde istediğiniz kadar büyük ve konforlu koltuk takımları tercih edebilirsiniz. Büyük Ev Dekorasyon Önerileri

Büyük Ev Dekorasyon Önerileri

Buyuk ev dekorasyon örnekleri
Buyuk ev dekorasyon örnekleri

Büyük dairelerde illa açık renk mobilya tercih etmek de gerekmez. Alanınız geniş olduğu için koyu renk mobilyalarda bile evinizin içi karanlık gözükmeyecektir. Ahşap tonlarını seviyorsanız ve siyah tutkunuysanız büyük dairelerde rahatlıkla bu renkleri tercih edebilirsiniz.

Buyuk Ev Dekorasyon Tavsiye
Buyuk Ev Dekorasyon Tavsiye

Füme spor L koltuk ile salonunuzu hem modern hem de istediğiniz konfora büründürebilirsiniz.  Tv ünitesi ve dolap sistemlerinde de siyahın o asil duruşundan, ahşabın da doğallığından faydalanarak oldukça modern ve konforlu salonunuza bir artı daha kazandırmış olacaksınız.

 

Büyük Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı
Büyük Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Ve tabii geniş salonun en güzel özelliklerinden biri de büyük masa koyabilme özelliğidir. Geniş bir ev istediğiniz kadar misafir ağırlayabilir, harika sofralar hazırlayabilir, dostlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Her evde olduğu gibi büyük bir dairede de aksesuarlar önemli yer tutar. Çok fazla aksesuar sevmiyorsanız birkaç büyük obje ile geniş salonunuzu bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Büyük evlerin en gözde aksesuarları, büyük objelerden oluşur. Çok küçük aksesuarlar seçerseniz aksesuarlarınız kaybolur ve evi dağınıkmış gibi gösterebilir. Bunun da çözümü birkaç büyük biblo veya seramik ile dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

Büyük bir dairenin büyük de duvarları olur . Bu da rahat bir dolap sistemi kurabilmeniz anlamına gelir. Böylelikle eşyalarınızı ferah bir şekilde yerleştirebilir hem düzenli bir eve sahip olursunuz hem de kullanışlı… Aynı zamanda bu büyük duvarların belirli yerlerini renkli tablolarla süsleyebilirsiniz. İşte bu seçimle evinizin duvarlarına renk katarak mobilyalarınızla bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ve renkli tablolarla da evinizi bir o kadar daha modern görünüme sokmuş olursunuz. Üstelik sanat her evde olmalıdır.

 

Diğer Ev Dekorasyonu fikirleri için Bu Kategorimize, Boya ve Badana gibi tadilat, tamirat yazılarımız ve fiyatları için Bu Kategorimize bakabilirsiniz.

Trend Ev Mobilyaları

Ev Dekor Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri

Büyük Ev Dekorasyon Önerileri

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir