Digiturk Paket Fiyatları

Digiturk Paket Fiyatları

Digiturk Paket Fiyatları, son zamanlarda sıkça araştırılmaktadır. İzleyicilerin Digiturk Paket Fiyatına kolayca ulaşabilmesi için digiturk paket fiyatlarını detaylı bir şekilde araştırdık ve sizler için hazırladık. İçeriğimizin devamında yeni ve zamlı haliyle digiturk’ün paketlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Digiturk Paket Fiyatları listesine geçelim.

Digiturk Paket Fiyatları

Son zamlardan sonra sıklıkla merak edilen ve araştırılan Digiturk Paket Fiyatları listesi aşağıda paylaştığımız gibidir. Sizlerde yorumlar kısmından digiturk paket fiyatı hakkında görüşlerinizi yazarak paylaşabilirsiniz.

Digiturk PaketFiyatları
Digiturk Yıldız Dolu Paket Fiyatı545 TL
Digiturk Film ve Sporun Yıldızı Paket Fiyatı525 TL
Digiturk Sporun Yıldızı Paket Fiyatı485 TL
Digiturk Taraftar Paketi Fiyatı345 TL
Digiturk Eğlence ve Avrupa’nın Yıldızı Paket Fiyatı250 TL
Digiturk Film ve Dizinin Yıldızı Paket Fiyatı210 TL
Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi210 TL
Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Fiyatı185 TL
Digiturk Dizinin Yıldızı Paket Fiyatı150 TL
Digiturk Ailenin Yıldızı Paket Fiyatı120 TL
Digiturk Evin Yıldızı Paket Fiyatı82 TL
Digiturk Paket Fiyatları

Yukarıda paylaştığımız fiyatlar liste fiyatlarıdır. 12 veya 24 ay taahhüt yaparsanız yukarıda bulunan liste fiyatlarında fazlasıyla indirimler olabilmekte. Digiturk paketlerini ve fiyatlarını sizler için derledik. Bunun haricinde digiturk paket fiyatları ile ilgili merak edilen diğer konular için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Digiturk Paket Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. GENEL kategorimizde yer alan Digiturk Paket Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

bein sport taraftar paketi
bein sport taraftar paketi

Digiturk Full Paket Fiyatları

Digiturk full paket oldukça tercih edilen bir paket olmakla birlikte fiyat konusunda da sıklıkla araştırılmaktadır. Digiturk’un güncel olarak sunduğu bol içerikli en zengin paket adı “Yıldız Dolu” adındadır. Yıldız dolu paketinin içeriği ise şu şekildedir;

 • Full HD Görüntü Kalitesi
 • Çocuk, Eğlence ve Belgesel Kanalları
 • 7 Film ve 4 adet Dizi Kanalı
 • İngiltere Premier Ligi, Fransa Ligi, İtalya ve Tff 1. Lig
 • Süper Ligimizde yer alan takımlarımızın tüm maçları

Yıldız Dolu paketinin en büyük özelliklerinden birisi televizyon, cep telefonu, bilgisayar ve tabletten kullanılması. Güncel fiyatı ise ilk 3 ay 92,90 TL, kalan aylarda ise 222,90 TL şeklindedir. Ayrıca eğer senelik ödeme yapacaksanız kredi kartınıza 12 ay taksitte yapıyor.

Digiturk Paketleri

Digiturk tarafından paket içerikleri ve isimleri sürekli değişmektedir. Sinema, Belgesel, Dizi, Film ve spor dahil olmak üzere bir çok kategoriyi içerek tek adet yada full paket seçenekleri mevcuttur. Digiturk Paketleri şu şekildedir;

 • Digiturk Evin Yıldızı
 • Digiturk Ailenin Yıldızı
 • Digiturk Dizinin Yıldızı
 • Digiturk Filmin Yıldızı
 • Digiturk Film ve Dizinin Yıldızı
 • Digiturk Avrupa’nın Yıldızı
 • Digiturk Eğlence ve Avrupa’nın Yıldızı
 • Digiturk Taraftar
 • Digiturk Sporun Yıldızı
 • Digiturk Film ve Sporun Yıldızı
 • Digiturk Yıldız Dolu

olarak belirlenmiştir. Paket isimleri ve içerikleri değişkenlik gösterebilmektedir. En net bilgiyi Digiturk müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz. Ayrıca uzun süreli taahhüt yaparsanız ekstra olarak indirim sağlayabiliyorlar.

Digiturk Paket Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Digiturk Paket Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Digiturk Paket Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

digitürk taraftar paketi
digitürk taraftar paketi

Digiturk Spor Paket Fiyatı

Digiturk’te spor paketinin liste fiyatı 475 TL‘dir. Bu fiyat taahhütsüz fiyattır. 12 veya 24 ay kalma sözü verirseniz çok daha ucuz olacaktır.

Digiturk Ev İnterneti Fiyatları

Evinize internet bağlatacaksanız ve digiturk tarafından hizmet alacaksanız 24 ay kalma sözünüze karşılık 129,90 TL‘ye Digiturk İnternet bağlatabilirsiniz.

Digiturk Taraftar Paketi Fiyatları

Digiturk taraftar paketi en çok tercih edilen pakettir. Taraftar paketinin yeni ve zamlı liste fiyatı 336 TL’dir. Tekrardan belirtmek gerekiyor yazılan fiyat liste yani taahhütsüz fiyatıdır. Eğer 12 veya 24 ay taahhüt yaparsanız çok daha uyguna yararlanabilirsiniz. Digiturk Taraftar Paketinin içeriği şu şekildedir;

 • Süper Lig
 • Digiturk Lig Tv
 • Lig Tv Kampanyası
 • beIN SPORTS Kanalları
 • beIN CONNECT özelliği
 • Ligimizde bulunan tüm takımların maçları

şeklindedir.

Digiturk Paket Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Digiturk Paket Fiyatları farklılık gösterir.

Digiturk Paket Fiyatı  listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Digiturk Paket Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Digiturk Paket Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Digiturk Paket Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Digiturk Paket fiyatları, Digiturk Paket fiyatı, Digiturk Paket ne kadar? Digiturk Paket kaç para, zamlı Digiturk Paket fiyatları. Digiturk Paket fiyat bilgisi gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; Bein Connect Fiyatları, Evde İnternet Fiyatı, Vesikalık Fotoğraf Fiyatları,

Digiturk Paket Fiyatları

Digiturk Paket gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Digiturk Paket Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

John Wick 4 Sinema Bilet FiyatıMarmara Park Sinema Bilet Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?