Garnier Ürünlerinde %40 İndirim !

Garnier Ürünlerinde %40 İndirim !

Garnier Ürünlerinde %40’a varan İndirim !

Garnier Ürünlerinde İndirim !

Kadınların hatta çoğu erkeklerin de vazgeçilmez bakım markası Garnier yeni yıla bomba gibi hazırlanıyor. Şuanda bitiş tarihi belli olmamakla birlikte trendyol.com sitesinde Garnier ürünlerinde %40’a varan indirim mevcut ürünlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Garnier indirim
Garnier indirim

Gözümüze çarpan bazı Garnier ürünleri;

Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Günlük Cilt Bakım Seti-Hyaluronik Aloe Jel

Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Yağlanma Ve Pürüzlere Karşı Temizleme Jeli

Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Soyulabilen Maske

Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jeli

Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Maske 32gr – 3 Al 2 Öde

Hyaluronik Aloe Jel – Günlük Nemlendirici Jel

Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Tüm Cilt Tipleri Için Su Bazlı Nemlendirici Krem

Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi Hindistan Cevizi Suyu

2’li Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Yağlanma ve Pürüzlere Karşı Arındırıcı & Sıkılaştırıcı Tonik

Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Saf & Temiz Yağlanma ve Pürüzlere Karşı Derinlemesine Temizlik

Siyah Yosunlu Gözenek Sıkılaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi 3’lü

Besleyici Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Hassas ve Kuru Ciltler için Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nasıl Kuruldu ?

Başlangıçta Blois’den (Loir-et-Cher ili) olan, Alfred Garnier 1870’lerden beri kuaför, parfümcü, bluz ve peruk üreticisi olmuştur. Gelin ve akşam saçlarında uzmanlaşan sanatçı ayrıca saç ve sakal boyaları da sunuyordu. Onun kurduğu şirket, 1904’te Laboratoires Garnier olarak başladı.

1909’da Alfred Garnier dükkanını Gobert adında bir kuaföre sattı. I. Dünya Savaşı’ndan sonra, mağaza Laboratoires Garnier’in oluşturulduğu Garnier Enstitüsü oldu. 1929’da Garnier Laboratuvarları kimyager Bernard Guilpin ve doktor Gaston Roussel (Roussel Uclaf şirketinin kurucusu) tarafından yönetildi. Ürün yelpazesine şampuan, cilt bakımı ürünleri, diş macunu dahil idi. Uluslararasılaşma 1926’da Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin ve 1935’te İsviçre ile başladı.

1946 yılında, Garnier ilik ekstresine dayanan bir ürünü ticarileştirdi. İki yıl sonra, Garnier Tentür bir Art deco şişesinde satıldı. 1952 yılında Lacto Color, sıvı boyaya eklenen ve yirmi dört Garnier rengin tam tonunu veren “doğal sütün anti-toksik özellikleri” olan ilk krem tanıttı. 1965 yılında, Garnier L’Oréal grubu tarafından satın alındı.

Garnier, farklı cilt tipleri ve kültürleri hedefleyen belirli ürün grupları ile dünya çapında çok sayıda ülkede satılmaktadır.2011 yılında Garnier, ürün konteynırlarının ve biyobozunur ürünlerin pazara sürülmesini desteklemek için TerraCycle ile işbirliği yaptı. İletişim medikal tavsiyeler ve kuaförlerin tavsiyeleri ile basında yapılır.

Garnier saç bakımı ve cilt bakım ürünleri Asya, Çin, Japonya ve Hindistan’da kullanılan en yüksek lüks markalardan biridir. Marka Güven Raporu 2012’de, Garnier, Hindistan’ın en güvenilir markaları arasında 73. sırada yer aldı ve daha sonra, 2013 Marka Güven Raporu’na göre, Garnier, Hindistan’ın en güvenilir markaları arasında 47’nci sırada yer aldı.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz güncel fiyat bilgileri;

Gibi asli ihtiyaç konularıdır. Sitemizde bim, a101, şok, migros, carrefour gibi zincir market fiyatları vardır. Ayrıca araç, elektronik fiyatlarına kadar her konuda fiyat bilgisi yer almaktadır.

Fiyatınedir.net Hakkında

Fiyatinedir.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 28 aralık 2020 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden bir kafenin menü fiyatından, mahallenizin tesisatçısından, almak istediğiniz bir elektronik ürünün fiyatından vb. güncel, uygun fiyatı öğrenmenizi sağlamaktır. Ayrıca karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagramfacebookpinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?