Garnier Ürünlerinde %40 İndirim !

Garnier Ürünlerinde %40’a varan İndirim !

Kadınların hatta çoğu erkeklerin de vazgeçilmez bakım markası Garnier yeni yıla bomba gibi hazırlanıyor. Şuanda bitiş tarihi belli olmamakla birlikte trendyol.com sitesinde Garnier ürünlerinde %40’a varan indirim mevcut ürünlere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Gözümüze çarpan bazı Garnier ürünleri;

Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Günlük Cilt Bakım Seti-Hyaluronik Aloe Jel

Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Yağlanma Ve Pürüzlere Karşı Temizleme Jeli

Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Soyulabilen Maske

Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jeli

Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Maske 32gr – 3 Al 2 Öde

Hyaluronik Aloe Jel – Günlük Nemlendirici Jel

Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Tüm Cilt Tipleri Için Su Bazlı Nemlendirici Krem

Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi Hindistan Cevizi Suyu

2’li Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Yağlanma ve Pürüzlere Karşı Arındırıcı & Sıkılaştırıcı Tonik

Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Saf & Temiz Yağlanma ve Pürüzlere Karşı Derinlemesine Temizlik

Siyah Yosunlu Gözenek Sıkılaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi 3’lü

Besleyici Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Hassas ve Kuru Ciltler için Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nasıl Kuruldu ?

Başlangıçta Blois’den (Loir-et-Cher ili) olan, Alfred Garnier 1870’lerden beri kuaför, parfümcü, bluz ve peruk üreticisi olmuştur. Gelin ve akşam saçlarında uzmanlaşan sanatçı ayrıca saç ve sakal boyaları da sunuyordu. Onun kurduğu şirket, 1904’te Laboratoires Garnier olarak başladı.

1909’da Alfred Garnier dükkanını Gobert adında bir kuaföre sattı. I. Dünya Savaşı’ndan sonra, mağaza Laboratoires Garnier’in oluşturulduğu Garnier Enstitüsü oldu. 1929’da Garnier Laboratuvarları kimyager Bernard Guilpin ve doktor Gaston Roussel (Roussel Uclaf şirketinin kurucusu) tarafından yönetildi. Ürün yelpazesine şampuan, cilt bakımı ürünleri, diş macunu dahil idi. Uluslararasılaşma 1926’da Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin ve 1935’te İsviçre ile başladı.

1946 yılında, Garnier ilik ekstresine dayanan bir ürünü ticarileştirdi. İki yıl sonra, Garnier Tentür bir Art deco şişesinde satıldı. 1952 yılında Lacto Color, sıvı boyaya eklenen ve yirmi dört Garnier rengin tam tonunu veren “doğal sütün anti-toksik özellikleri” olan ilk krem tanıttı. 1965 yılında, Garnier L’Oréal grubu tarafından satın alındı.

Garnier, farklı cilt tipleri ve kültürleri hedefleyen belirli ürün grupları ile dünya çapında çok sayıda ülkede satılmaktadır.2011 yılında Garnier, ürün konteynırlarının ve biyobozunur ürünlerin pazara sürülmesini desteklemek için TerraCycle ile işbirliği yaptı. İletişim medikal tavsiyeler ve kuaförlerin tavsiyeleri ile basında yapılır.

Garnier saç bakımı ve cilt bakım ürünleri Asya, Çin, Japonya ve Hindistan’da kullanılan en yüksek lüks markalardan biridir. Marka Güven Raporu 2012’de, Garnier, Hindistan’ın en güvenilir markaları arasında 73. sırada yer aldı ve daha sonra, 2013 Marka Güven Raporu’na göre, Garnier, Hindistan’ın en güvenilir markaları arasında 47’nci sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir