1. Anasayfa
 2. Genel

Hull City Fiyatı

Hull City Fiyatı
Hull City Fiyatı
0

Hull City Fiyatı, Acun’un satın almasıyla merak edilenler arasında olmuştur. İngiltere liginde yer alan Hull City, Acun Ilıcalının satın almasından sonra bir anda gündeme oturdu. İngiltere Championship ekibi Hull City’yi satın alan Acun Ilıcalı, İngiliz basınına ilk geniş röportajını verdi. Ilıcalı, kulüp hedeflerinden özel hayatına ve kariyer yükselişine kadar her konuda açıklamalar yaptı. Hull City’yi 30 milyon pound karşılığında satın alan Acun Ilıcalı, İngiltere’deki ilk geniş röportajını DailyMail’den David Coverdale’e verdi. Uluslararası turnuvalarda İngiltere’yi desteklediğini söyleyerek söze başlayan Acun Ilıcalı’nın açıklamaları şu şekilde:

“1990 Dünya Kupası’nda İngiltere’nin başarısını çok iyi hatırlıyorum. Gascoigne ve Lineker’li kadro… O dönemki marşı bile ezbere biliyorum.”

“İngiliz futboluna her zaman ayrı bir sevgim oldu. Bir takım sahibi olmak benim hayalimdi. Maddi imkanım oluşunca İngiltere’den takım almaya karar verdim. İngiliz futbolunun damarlarımdaki kana karışmasını istiyordum.”

Hull City Fiyatı ne kadar
Hull City Fiyatı ne kadar

Yazımızın devamından Hull City Fiyatı ne kadar? Acun Hull City kaç paraya aldı? Hull City kim satın aldı?, Hull City sahibi kimdir? Hull City hangi ülke? Hull City hangi ligde oynuyor? Hull City maçı hangi kanalda? Hull City ne zaman kuruldu? Hulk City nerede? cevaplarının hepsine ulaşabilirsiniz.

Hull City Fiyatı

Öncelikle fiyat bilgisinden başlayalım. Acunla beraber ülkemizde merak edilen Hull City Fiyatı 30 Milyon Pound dur. “30 Milyon Pound Kaç TL? ” diye soruyorsanız bugünkü kurla  546.090.300,00 TL’dir. Yani 546 Milyar 90 Milyon 300 Bindir. Hulk Citynin yeni sahibi Acun ILICALI İngiltere de yer alan ve fiyatı 546 Milyar TL olan Hull City Takımını satın aldı. İngiltere futbol kulübü olan Hull City EFL Championship yani İngiltere 2. liginde yer almaktadır.

Acun Hull City kaç paraya aldı
Acun Hull City kaç paraya aldı

Hull city Maçları hangi kanalda olacağı ülkemizde şuan için belli değildir. Acun ILICALININ İngiliz takımı Hull City 1904 Yılında kuruldu ve bugüne kadar ki en başarılı dönemi 2014 yılında ulaştıkları FA Cup finalidir.

İngiltere’nin Kingston upon Hull şehri takımı olan Hull City için Acun abiye başarılar diliyoruz :)

Hull City

Özel bir kanala açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı; “Hull City’yi almayı düşünüyorum, güzel görüşmeler de yaptık, iki taraf birbirini iyi anladı. Karşı taraf bize güveniyor. Allah izin verirse hayalim gerçekleşecek. İngiltere’de ülkemizin bayrağını Hull City’nin başarısıyla dalgalandırmak istiyorum. Hull City’nin inşallah ileride hocasından, belli futbolcularına kadar Türklerden oluşmasını istiyorum. Hedefim dünyada ses getiren bir takım oluşturmak.” ifadeleriyle dikkat çekti… Acun Medya Akademi Fiyatları için yazımıza bakabilirsiniz.

Kar Zincir Fiyatları – Futbol Topu Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir