Hyundai Bayon Fiyat

Hyundai Bayon Fiyat

Hyundai Bayon Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Hyundai Bayon Fiyatları bilgisine ulaştık ve Mağazalardan aldığımız fiyatlar doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen Hyundai Bayon Fiyatları. Peki Güncel Hyundai Bayon Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Hyundai Bayon Fiyat bilgisi yer almaktadır. Hyundai Bayon 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak öğrenilmiştir.

hyundai bayon fiyat listesi
hyundai bayon fiyat listesi

Hyundai Bayon Fiyat

AraçFiyat
BAYON 1.4MPI 6 MT Jump (Benzinli)201.900 TL
BAYON 1.4MPI 6 AT Style (Benzinli)223.400 TL
BAYON 1.4MPI 6 AT Style Design (Benzinli)225.400 TL
BAYON 1.4MPI 6 AT Elite (Benzinli)282.000 TL
BAYON 1.0T 7 DCT Style (Benzinli)296.000 TL
BAYON 1.0T 7 DCT Elite Bose (Benzinli)326.000 TL
BAYON 1.0T 48V 7 DCT Elite (Benzinli)323.000 TL
bayon hyundai fiyat
bayon hyundai fiyat

Hyundai Bayon Fiyatları

i10 ve i20’nin yanında Türkiye’de üretimi yapılan Hyundai modeli olan Bayon sonunda pazarda satışa sunuldu. B-SUV segmentinde markayı Kona ile birlikte temsil edecek olan otomobil, kardeşi sayılan i20’nin temellerini kullanıyor. Markanın çift katlı far tasarımını devam ettiren bir burun kısmına sahip olan Bayon modelinde donanım paketine göre 17 inç çaplı jantlar sunuluyor. Siyah renkli tavan, tavan raylarına da sahip olan otomobili olduğundan alçak gösteriyor.

Arka bölümde de dikkat çeken tasarım detayları sunan Bayon’da ok şeklinde LED stoplar bagaj kapağı üzerinden birbirine bağlantılıdır. Büyük bölümü siyah renkli olan arka tampon kısmının altında gümüş renkli koruma plakası ben buradayım diyor. Bu arada aracın yan kısmında kullanılan siyah renkli korumalar çok kalın yapılmayarak daha ince ve şık bir tasarıma yol açmış.

Aks mesafesi ve genişliği i20 modeli ile aynı olan Bayon’un iç mekanı da bu araçla neredeyse aynı. Dijital göstergesi olan paneli, 10.25 inçe kadar büyüyen dokunmatik ekranı, çift renkli kokpit, dört kollu direksiyon simidi ve konsola şık bir şekilde gizlenen havalandırma ızgaraları bu araçtan tanıdık.

Şehir içi veya şehir dışı, tüm yolculuklara doğuştan hazır.

48V Hafif Hibrit Sistem ile donatılabilen yenilikçi güç aktarım organları, yüksek oturma pozisyonu ve üstün kullanım kolaylığıyla BAYON, şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda tüm ihtiyaçları tek seferde sunuyor.

Konu güvenliğe geldiğinde o hep bir adım önde.

Gelişmiş Sürüş Asistanı Sistemleri’ni barındıran Hyundai SmartSense sayesinde geniş kapsamlı bir güvenlik paketi sunan BAYON’la her yolculuğa, üst düzey güvenliğin gönül rahatlığıyla çıkacaksınız.

 

Araba Kiralama Fiyatları – Hyundai Bayon Fiyat

 

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: