iphone 7 Ekran Fiyatı

iphone 7 Ekran Fiyatı

iphone 7 Ekran Fiyatı arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel iphone 7 Ekran fiyatı bilgisine ulaştık ve piyasadan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün ve hizmet pandemi ve döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle fazlasıyla zamlandı. iphone 7 Ekran Fiyatlarıı da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı iphone 7 Ekran fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel iphone 7 Ekran fiyatlarıı bilgisi yer almaktadır. iphone 7 Ekran Fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak piyasadan detaylı bir şekilde öğrenilmiştir. Yazımızdan sürekli güncel iphone 7 Ekran fiyatı, anlık iphone 7 Ekran fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz. iphone 7 Ekran tedavisi içerisinde yer alan iphone 7 Ekran Fiyatları sorunuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iphone 7 ekran değişimi
iphone 7 ekran değişimi

iphone 7 Ekran Fiyatı

  • iphone 7 Ön Cam değişim Fiyatı 200 TL‘dir
  • iphone 7 Ekran Değişim Fiyatı 280 TL‘dir

iPhone orijinal ön cam değişimi 60/90 dk. ekran değişimi 30 dk. sürmektedir. Bu hizmetler 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle yapılır. Onarım sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz. Teknik servisimizde gayet temiz ve titiz olarak yapılır ve en kısa sürede teslim edilir.

iphone 7 orjinal ekran
iphone 7 orjinal ekran

iphone 7 Ekran Fiyatlandırma ve Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone cihazınızı elinizden düşürüp ön camını kırdınız ve hala kullanmaya devam ediyorsunuz iç ekranda bir görüntü sorunu yok. Ekranda görüntü olması sebebi ile ve uygun fiyatı için iphone ekran ön camı değişimi yaptırmaya karar vermeye yöneldiniz. Bunu kesinlikle yapmamanız gerekmektedir. Çünkü Ön Cam Ekran Değişimi işleminde yüksek ısı kullanıldığı için iç ekranda bulunan hassasiyeti tamamen ortadan kaldıracak seviyeye bile gelebilir.

Yapıştırma esnasında ise kullanılan kimyasal sıvı da ekranda sarı lekeler beyaz noktalar bırakabilir bu yüzden 20 yıllık deneyimimize dayanıp ön cam değişimi yapmayıp kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Ön cam değişimi sonrası iphone ekran değişimi de yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Ön camınızın kırılması ile Apple yetkili servisine gitmek isteyeceksiniz. Acaba Daha önce ve şu anda Apple servisinin hiç bir şekilde ön cam değişimi yapmadığını biliyor muydunuz ? Peki bunun sebebi nedir ? Sadece Apple yetkili servisi değil Samsung, Huawei, Lg servislerinden hiç biri ön cam değişimi işlemi yapmamaktadır. Sebebi ise başta belirtiğimiz gibi yüksek ısının dokunmatik ekranı bozmasıdır.  Yapıştırma esnasında oluşabilecek sarı leke beyaz noktalar yüzünden bu işlemi kesinlikle yapmamaktadırlar.

iphone 7 Ekran Fiyatı –  2.el iphone 7 Fiyatı Nedir ? iPhone 7 Plus Ekran Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?