1. Anasayfa
 2. Genel

İskender Fiyatları

İskender Fiyatları
İskender Fiyatları

İskender Fiyatları, son zamanlarda ete gelen zamlarla birlikte yükseldi. Ancak iskender için net bir fiyat vermek gerçekten mümkün değildir. Et fiyatları illere göre değişiklik gösterdiği için iskender fiyatı da bulunduğunuz ile ve hizmet alacağınız mekanın fiyat politikasına göre değişiklik gösterecektir. Genelde iskender denilince Bursa ilimiz geliyor. Tüketicilerin İskender Fiyatına kolayca ulaşabilmesi için hem restoran zincirlerini hem de Bursa’da ki iskender fiyatlarını detaylı olarak araştırdık ve sizler için derledik. Yeni ve zamlı haliyle restoran zincirlerinde ve Bursa’da satılan iskender fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan İskender Fiyatları listesine geçelim.

İskender Fiyatları

Genel olarak piyasadaki ortalama 1 porsiyon İskender fiyatı en az 100 TL civarından başlayarak yükseliyor. Bursa’da fiyatlar bir tık daha yüksek yansıyor. Ayrıca porsiyon miktarına göre de fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Son zamlardan sonra merak edilen İskender Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Yorumlar kısmından İskender fiyatı hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İskenderFiyatları
Bursa Kebapçı Hüseyin’de 1 Porsiyon İskender Fiyatı180 TL
Bursa Kebapçı Hüseyin’de 1,5 Porsiyon İskender Fiyatı220 TL
Bursa Kebapçı Hüseyin’de Double Porsiyon İskender Fiyatı280 TL
Bursa Kebapçısında 1 Porsiyon İskender Fiyatı180 TL
Bursa Kebapçısında 1,5 İskender Fiyatı260 TL
Bursa İskender İskenderoğlu’nda 1 Porsiyon İskender Fiyatı250 TL
Baydoner 1 Porsiyon İskender Fiyatı109,90 TL
HD İskender 1 Porsiyon Fiyatı115,90 TL
Dönerci Hamdi Usta 1 Porsiyon İskender Fiyatı129,90 TL
İskender Fiyatları

Fiyatlar dönemsel ve et fiyatına bağlı olarak değişebilir. En güncel fiyatı almak için söz konusu restoranı veya çağrı merkezini aramanız sizin için daha iyi olacaktır. Bursa ilimizdeki İskender fiyatlarını ve restoran zincirlerindeki İskender fiyatlarını sizler için derledik. Fiyatlar haricinde merak ettiğiniz bir konu varsa içeriğimizin devamını okuyabilirsiniz.

İskender Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. GENEL kategorimizde yer alan İskender Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

hd iskender fiyat
hd iskender fiyat

Bursa’da İskender Fiyatları

Bursa’da İskender Fiyatları son zamanlarda oldukça zamlandı ve fazlasıyla araştırılıyor. Bizzat Bursa’ya giderek edindim bursa İskender fiyat listesi şu şekildedir;

 • Bursa Kebapçı Hüseyin’de 1 Porsiyon İskender Fiyatı 180 TL‘dir.
 • Bursa Kebapçı Hüseyin’de 1,5 Porsiyon İskender Fiyatı 220 TL‘dir.
 • Bursa Kebapçı Hüseyin’de Double Porsiyon İskender Fiyatı 280 TL‘dir.
 • Bursa Kebapçısında 1 Porsiyon İskender Fiyatı 180 TL‘dir.
 • Bursa Kebapçısında 1,5 İskender Fiyatı 260 TL‘dir.
 • Bursa İskender İskenderoğlu’nda 1 Porsiyon İskender Fiyatı 250 TL‘dir.

Hd iskender bir porsiyon ne kadar?

HD İskender en çok tercih edilen zincir restoranlardan biridir. Hd iskender bir porsiyon fiyatı ise 115,90 TL‘dir.

HD 1 porsiyon iskender kaç gram?

HD iskender’de 1 Porsiyon İskenderin içerdiği et miktarı 90 Gram ile 100 Gram aralığındadır.

İskender Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile İskender Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan İskender Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

baydöner iskender fiyat
baydöner iskender fiyat

Zincir Restoranlarda İskender Fiyatları

Her zaman bir kebapçıyı tercih edemeyebiliyoruz. Zincir Restoranlardaki İskender Fiyatları şu şekildedir;

 • Baydoner 1 Porsiyon İskender Fiyatı 109,90 TL‘dir.
 • HD İskender 1 Porsiyon Fiyatı 115,90 TL‘dir.

Hd iskender adı nereden gelir?

HD İskender markasının kurucusunun ismi Hakan Demirağ’dır. Hakan Demirağ’nın isim ve soyisminin baş harfleri alınarak markanın ismi HD İskender olarak konuldu.

Bursa iskender kebap ne kadar?

Bursa ilimiz İskender’in çıkış noktası olduğu için çoğu yerde hem pahalı hem de güzel yapılıyor. Bursa’da İskender Kebap Fiyatları 180 TL ile 250 TL aralığındadır.

İskender et mi kıyma mı?

Aslında temel malzemesi döner olsa da iskenderi iskender yapan, üstündeki tereyağ, domates sosu, yanındaki yoğurt ve altındaki yağlı pide parçalarıdır. Ayrıca iskenderin eti herhangi bir dönerin etinden farklıdır. İskender kebabının yapıldığı et, Uludağ kekiği ile beslenen koçlardan elde edilir.

İskender Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız İskender Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

İskender Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini İskender hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; Titizoğlu İskender Menü Fiyatları, HD İskender Menü Fiyatları, Üçler İskender Menü Fiyatları, Memnun Bursa İskender Menü, Konya İstanbul Hızlı Tren Fiyatları

İskender Fiyatları

İskender gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. İskender Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir