1. Anasayfa
 2. Genel

Kar Zincir Fiyatları

Kar Zincir Fiyatları
Kar Zincir Fiyatları
0

Ülkemizde bir anda başlayan şiddetli kar sebebiyle trafikte ciddi aksaklıklar meydana geldi. Hatta Gaziantep’te uzun süre yolda mahsur kalanlar oldu. Bu sebeple insanlar Kar Zincir Fiyatları araştırmasına başladı. Kar zinciri arabada sürekli beklemesi gereken, gerekli anda kullanılması gereken icatlardan biri aslında. Çok işe yarıyor. Sadece kar için değil çamur gibi alanlarda  da kullanılabilir ve başınızı beladan kurtarabilir. Kar Zincir Fiyatları Şu dönem en çok araştırılan konulardan biri olmuştur. Sizlerde Kar Zincir fiyatı araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için gerekli araştırmaları sağladık ve en uygun Kar Zincir Fiyatları listesini hazırladık.

araba zincir fiyatları
araba zincir fiyatları

Lafı daha fazla uzatmadan sizler için oluşturduğumuz Kar Zincir Fiyatları listesini paylaşalım.

Kar Zincir Fiyatları

 • KNK Kolay Tak Çıkar Kar Zinciri Tüm Binek Araçlara Uygun 272,55 TL
 • Goodyear Kar Zinciri 185X13 205/70X13-185X14 650X14 185/75X14- 8x 3,20 mm 355,70 TL
 • Las-Tik-Tak Özel Tasarım Geniş Kar Paletli Plastik Zincir Seti 93,99 TL
 • Zintaş X-Trac Takmatik Araç Kar Lastik Patinaj Zinciri 1.grup 236,50 TL

Kar Zinciri ile ilgili sıkça sorulan sorular?

 • En iyi Kar Zinciri markası Hangisidir?

İnternette En iyi Kar zinciri markası olarak Atlı Markası tavsiye edilmektedir. En iyi kar zinciri markası ATLI markasıdır.

 • Kar zincir ölçüleri tablosu var mı?

Evet var sizler için paylaşıyoruz;

Kar zincir ölçüleri tablosu
Kar zincir ölçüleri tablosu

Kar Zinciri Nasıl Takılır?

Kar zinciri kullanmak o kadar da zor değildir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, dilerseniz kendiniz takabilir, dilerseniz de bu konu hakkında yardım alabilirsiniz. Bu noktada sizleri bilgilendirmek için adım adım ilerleyebiliriz:

 1. Lastiklerinizin çapını doğru olarak ölçmeli ve bilmelisiniz. Bu doğru zinciri kullanmanız açısından son derece önemlidir.
 2. Lastik üzerindeki sivri kısımları hemen tekerlek ile temas ettirmemelisiniz. Bu durumda, tekerlekleriniz hasar görecek ve sizlere ekstra bir maliyet çıkartacaktır.
 3. Daha sonra, dolanma ihtimaline karşı önleminizi aldıktan sonra, artık zincirinizi takabilirsiniz.
 4. Zinciri, tekerleğin ön kısmına getirirseniz, zinciri takmanız daha da kolay olacaktır.
 5. Son olarak, zincirinizi doğru ve net bir şekilde kenetlemeniz gerekmektedir.
Kar Zincir Fiyatları tezken
Kar Zincir Fiyatları tezken

Ayarlama işlemini tamamladıktan sonra, artık buzlu yollarda güven içerisinde ilerleyebilirsiniz. Güvenli bir sürüş için yukarıda belirtilen bütün önlemleri almak son derece önemlidir. Ancak ilk olarak doğru sürmek ve kurallara uymak daha da önemlidir.

Kar zinciri yukarıda da anlattığımız gibi, çok fazla zahmetli olmayan bir uygulamadır. Sadece sistemi hazırlamak, eğer daha önce hâkim değilseniz biraz zorlayabilir. Eğer hala endişeniz varsa, en uygun fiyatlardan bu konu hakkında yardım alabilir, teknik personellere zincirlerinizi taktırabilirsiniz. Çelik zincir kullanırsanız, bu konuda daha kolay kullanabilirsiniz. Aynı zamanda da ürünlerinize de zarar vermezsiniz.

Ancak ne kadar ürün kullanırsanız kullanın, tedbiri hiçbir zaman elden bırakmamanız gerektiğini unutmayın.

Kar Zinciri Hakkında Merak Edilenler

Zemine daha iyi bir şekilde yapışması sağlanarak, aracın daha rahat hareket etmesi sağlanmaktadır. Sizlerin de bildiği gibi, özellikle kış aylarında, sürücülerin direksiyon hakimiyeti çok zorlaşmaktadır. Oldukça sert ve yoğun geçen kış aylarında dikkatli olmak her sürücünün görevidir. Doğru zamanda kış lastiğine geçmek, hayat kurtaracak kadar önemli bir noktadır. Hem sizlerin hem de sevdiklerinizin can güvenliğini sağlamak istiyorsanız, doğru zamanda kış lastiği kullanmalı ve karlı havalarda kar zinciri takmalısınız. Bu zincir, sizlerin daha sağlıklı ve güvenli bir yolculuk yapmasını sağlayacaktır.

Sürüş deneyimini sağlıklı ve güvenli bir şekilde hissetmek istiyorsanız, bu konuda ihmali kesinlikle elden bırakmamanız gerekmektedir.

Ülkemizdeki, kış aylarının ne kadar çetin geçtiğinden bahsetmeye gere yok. Kar zinciri bu noktada alınabilecek en temel önlemlerin başında gelmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bu zincirlerin araçların modeline ve lastiğin türüne göre değişkenlik gösterebileceğidir. Aracınızın çapı ve lastik boyutu ile uyumlu olan ürünler tercih etmeniz son derece önemlidir. Bu konuda bir bilginiz yoksa uzmanlardan destek almanız çok daha doğru olacaktır.

Ancak bu noktada şu konunun altını çizmek istiyoruz: Kar zincirleri, sadece kar lastiklerine takılabilir. Buda karın belli bir miktara gelmesi gerekmektedir. Aksi durumda, havanın o kadar da kötü olmadığı bir zamanda kar zinciri kullanırsanız, tekerlekleriniz zarar görecektir.

Kar Zinciri Hangi Tekere Takılır?

İdeal olan aracın bulundurduğu dört lastiğe de zincir takılmasıdır. En güvenli ve de sorunsuz yol budur. Ancak elde bulunan zincir sayısı bu koşulu karşılamıyor ise; çekişin yer aldığı tarafta bulunan lastiğe zincir takılması daha uygun bir tercih olur.

Mide Küçültme Ameliyatı fiyatları

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir