Kaş Yaptırma Fiyatları

Kaş Yaptırma Fiyatları

Dış güzelliğine dikkat eden kullanıcılarımız microblading fiyatları ve nasıl yapıldığı hakkında ufakta olsa bir şeyler duymuştur. Her zaman iyi sonuçların yanında kötü deneyimleri olan kaş yaptırma hikayelerini duyarız.

Eğer bu konu hakkında bir bilginiz yok ve herhangi bir şekilde duymadıysanız bu içeriğimiz tam olarak size göre. Gelin hep birlikte kaş yaptırma fiyatları ve detaylarını inceleyelim.

Kaş Yaptırma Fiyatları

Öncelikle kaş yaptırma fiyatları oldukça değişkenlik gösterdiği için sizlere ortalama bir fiyat vereceğiz. Herhangi bir güzellik salonunda veya kuaförde Kaş Yaptırmak isterseniz ortalama kaş yaptırma fiyatları şu şekildedir;

Kaş YaptırmaFiyatları
Kuaförde Kaş Yaptırma Fiyatı750 TL – 1900 TL
Güzellik Salonunda Kaş Yaptırma Fiyatı950 TL – 2100 TL
Lüks Güzellik Salonlarında Kaş Yaptırma Fiyatı1.400 TL – 3.500 TL
Uzman Estetisyenlerde Kaş Yaptırma Fiyatı7.500 TL – 13.000 TL
Kaş Yaptırma Fiyatları

Ortalama Kaş Yaptırma Fiyatı yukarıdaki gibidir. Fakat sizlere bir uyarı yapmalıyız. Bazı güzellik merkezleri yüksek maliyetlerden kurtulmak için kaşlarınıza kalıcı dövme uygulaması yapabiliyor. Bu tarz uzun süre yüzünüzde kalacak bir şey için kesinlikle bu konuda uzman olan kişileri tercih etmenizi öneriyoruz. Bulunduğunuz konumda ve çevresinde iyi bir araştırma yaptırdıktan sonra kaş yaptıran kişilerin yorumlarını okuyup, mikroblading işlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

microblading fiyatları
microblading fiyatları

Kaş Yaptırma Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık kategorimizde yer alan Kaş Yaptırma Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Kaş Yaptırma Çeşitleri ve Fiyatları

Ortalama 7 adet Microblading yani kaş yaptırma çeşidi mevcuttur. Kaş yaptırma çeşitleri ve ortalama fiyatları aşağıda bulunan listemizdeki gibidir;

  • Kaş kontörü fiyatları 850 TL1.250 TL
  • 3D kaş fiyatları 2000 TL3000 TL
  • 4D kıl tekniği fiyat 3000 TL4000 TL
  • Microblading kaş fiyatları 950 TL2000 TL
  • Kalıcı kaş fiyatları 1.250 TL2.000 TL
  • Kıl tekniği kaş fiyatları 1500 TL2500 TL
  • 4D Kaş yaptırma fiyatları 3000 TL4000 TL
kaş yaptırma fiyatı
kaş yaptırma fiyatı

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; 3D Kaş Yapımı Fiyatı, İzmir Kaş Ekimi fiyatları, Kaş Kaldırma Ameliyatı Fiyatları

Kaş Yaptırma(Microblading) Nedir?

Microblading, cilde yarı kalıcı pigment eklemek için birkaç küçük iğneden yapılmış küçük bir el aletinin kullanıldığı bir dövme tekniği ve kalıcı makyaj şeklidir.

Microblading(Kaş Yaptırma) Zararları Nedir?

Microblading zararları arasında insanlar kaşlarına bir zarar gelip gelmeyeceğini merak etmektedir. Ancak bu işlemde kimyasal herhangi bir etken madde kullanılmadığı için kaşlara herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Kaş Yaptırma(Microblading) Ne Kadar Kalıcıdır?

Kalıcı makyaj için kullanılan boyaların ömrü 9 ila 12 ay aralığındadır. Tabii ki bu süre kullanılan boyanın kalitesine ve cilde göre değişebilir. İşlemden 1 ay sonra genellikle rötuş yapılır. Kaş Yaptırma Ne Kadar Kalıcıdır? sorusunun cevabına ortalama 9 ila 12 ay diyebiliriz.

Kaş Yaptırma gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Kaş Yaptırma Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?