Küçük Ev Mobilya Dekoru

Güncel Küçük Ev Mobilya Dekoru

1+1 evler de oldukça kullanışlı hale getirilebilir. Küçük Ev Mobilya Dekoru Düzgün bir ev dizaynı ile hem eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz, hem de mobilyalarınızı… Öncelikle yapmanız gereken evinizin metre karesine uygun mobilyalar seçmek olacaktır. Sonrasında evin ölü alanlarını ve boş duvarlarınızı dolaplarla dekore etmek olmalıdır.  Böylelikle küçük  ama kullanışlı bir eve sahip olacaksınız ve eşyalarınızı yerleştirirken hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Küçük Ev Mobilya Dekoru

1 artı 1 ev mobilya dekoru
1 artı 1 ev mobilya dekoru

 

Dolaplarınızın içinde ne kadar çok raf sistemi olursa eşyalarınız da o kadar düzenli  olacaktır. Bu da yaşam kalitenizi arttırır ve küçük bir evde bile rahatlıkla, üstelik düzenli yaşayabilmenizi sağlayacaktır.

Stüdyo daireleri ve 1+1 evleri dekor ederken bir dikkat edilmesi gereken husus da mobilyalarınızı seçerken çok koyu tonlara kaçmamanız olacaktır. Ne kadar açık renk mobilyalar tercih ederseniz evinizin içi o kadar ferah gözükecektir. Bu da metre karenizin aslında çok da küçük gözükmemesini sağlayacaktır.

Küçük Ev Mobilya Dekoru 2021
Küçük Ev Mobilya Dekoru 2021

Evin olmazsa olmazı kanepelerdir. İlk önce evinize ve zevkinize uygun bir kanepe seçmekle oturma alanınızın ilk eşyasını alabilirsiniz. Sonrasında yine evinizin ebatına uygun bir yemek masası, sandalyeler  ve tv ünitesi ile neredeyse oturma alanınızın mobilyalarının demirbaşlarını almış bulunursunuz.

 

Küçük Ev Mobilya Dekoru yeni
Küçük Ev Mobilya Dekoru yeni

Eğer anılara önem veriyorsanız ve oldukça fazla fotoğrafınız varsa boş kalan ve görüş alanınızda olan bir duvara fotoğraflarınızı çerçeveleyip asabilirsiniz. Böylelikle baktıkça zevk alıp yüzünüze mutlu tebessüm bırakan birçok anınız da her an sizinle olacaktır.

Küçük Ev Mobilya Dekoru
Küçük Ev Mobilya Dekoru

Aslında çok da önemsenmeyen birkaç aksesuar da evinizin dekorunu tahmin ettiğinizden daha fazla değiştirebilir. Aksesuarlar evin ruhu gibidirler. Evinizin daha albenili ve daha sıcak gözükmesini sağlarlar. O küçümsediğimiz birkaç biblo aslında evlerimizin harika gözükmesini sağlayan objelerdir. O yüzden aksesuar seçerken de özenli davranmalıyız.

1+1 evlerde halı pek tercih edilmez .Edilse bile metre karesi küçük halılar tercih edilmelidir. Son olarak önemli noktalardan biri de oturma odanızın ışık sistemidir. Açık renk mobilyalar kullandığınız için aynı zamanda beyaz ışık da kullanırsanız evinizin bir o kadar daha aydınlık görünmesini sağlamış olacaksınız. Hem dekor hem de ek bir aydınlatma için şık bir lambader  de kullanabilirsiniz.

 

Diğer Ev Dekorasyonu fikirleri için Bu Kategorimize, Boya ve Badana gibi tadilat, tamirat yazılarımız ve fiyatları için Bu Kategorimize bakabilirsiniz.

Ebeveyn Banyo Dekorasyonu

Küçük Ev Mobilya Dekoru

Dekorasyon Önerileri

2 thoughts on “Küçük Ev Mobilya Dekoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir