1. Anasayfa
 2. Dekorasyon

Küçük Ev Mobilya Dekoru

Küçük Ev Mobilya Dekoru
Küçük Ev Mobilya Dekoru
2

Güncel Küçük Ev Mobilya Dekoru

1+1 evler de oldukça kullanışlı hale getirilebilir. Küçük Ev Mobilya Dekoru Düzgün bir ev dizaynı ile hem eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz, hem de mobilyalarınızı… Öncelikle yapmanız gereken evinizin metre karesine uygun mobilyalar seçmek olacaktır. Sonrasında evin ölü alanlarını ve boş duvarlarınızı dolaplarla dekore etmek olmalıdır.  Böylelikle küçük  ama kullanışlı bir eve sahip olacaksınız ve eşyalarınızı yerleştirirken hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Küçük Ev Mobilya Dekoru

1 artı 1 ev mobilya dekoru
1 artı 1 ev mobilya dekoru

 

Dolaplarınızın içinde ne kadar çok raf sistemi olursa eşyalarınız da o kadar düzenli  olacaktır. Bu da yaşam kalitenizi arttırır ve küçük bir evde bile rahatlıkla, üstelik düzenli yaşayabilmenizi sağlayacaktır.

Stüdyo daireleri ve 1+1 evleri dekor ederken bir dikkat edilmesi gereken husus da mobilyalarınızı seçerken çok koyu tonlara kaçmamanız olacaktır. Ne kadar açık renk mobilyalar tercih ederseniz evinizin içi o kadar ferah gözükecektir. Bu da metre karenizin aslında çok da küçük gözükmemesini sağlayacaktır.

Küçük Ev Mobilya Dekoru 2022
Küçük Ev Mobilya Dekoru 2022

Evin olmazsa olmazı kanepelerdir. İlk önce evinize ve zevkinize uygun bir kanepe seçmekle oturma alanınızın ilk eşyasını alabilirsiniz. Sonrasında yine evinizin ebatına uygun bir yemek masası, sandalyeler  ve tv ünitesi ile neredeyse oturma alanınızın mobilyalarının demirbaşlarını almış bulunursunuz.

 

Küçük Ev Mobilya Dekoru yeni
Küçük Ev Mobilya Dekoru yeni

Eğer anılara önem veriyorsanız ve oldukça fazla fotoğrafınız varsa boş kalan ve görüş alanınızda olan bir duvara fotoğraflarınızı çerçeveleyip asabilirsiniz. Böylelikle baktıkça zevk alıp yüzünüze mutlu tebessüm bırakan birçok anınız da her an sizinle olacaktır.

Küçük Ev Mobilya Dekoru
Küçük Ev Mobilya Dekoru

Aslında çok da önemsenmeyen birkaç aksesuar da evinizin dekorunu tahmin ettiğinizden daha fazla değiştirebilir. Aksesuarlar evin ruhu gibidirler. Evinizin daha albenili ve daha sıcak gözükmesini sağlarlar. O küçümsediğimiz birkaç biblo aslında evlerimizin harika gözükmesini sağlayan objelerdir. O yüzden aksesuar seçerken de özenli davranmalıyız.

1+1 evlerde halı pek tercih edilmez .Edilse bile metre karesi küçük halılar tercih edilmelidir. Son olarak önemli noktalardan biri de oturma odanızın ışık sistemidir. Açık renk mobilyalar kullandığınız için aynı zamanda beyaz ışık da kullanırsanız evinizin bir o kadar daha aydınlık görünmesini sağlamış olacaksınız. Hem dekor hem de ek bir aydınlatma için şık bir lambader  de kullanabilirsiniz.

 

Diğer Ev Dekorasyonu fikirleri için Bu Kategorimize, Boya ve Badana gibi tadilat, tamirat yazılarımız ve fiyatları için Bu Kategorimize bakabilirsiniz.

Ebeveyn Banyo Dekorasyonu

Küçük Ev Mobilya Dekoru

Dekorasyon Önerileri

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir