Lexus Servisli Ofis Masası

Lexus Servisli Ofis Masası

Güncel Lexus Servisli Ofis Masası

Ofis ve büro dekorasyonu uygularken toplantı salonlarımızda önemli bir dekor’da  ofis masaları bunun için masanın fazla yer tutmaması gerekir. Ofis toplantı masaları genellikle düz sadece olarak tasarlanmıştır, bu göstereceğimiz örnekte toplantı masasını servis masası olarak’da kullana bilirsiniz. Lexus Servisli Ofis Masası

Lexus Servisli Ofis dekor
Lexus Servisli Ofis dekor

Lexus Servisli Ofis Masa

Ofis dekoru için en önemli noktalardan bir tanesi  ofis mobilyaları seçimlerimizi duvar renklerine ve ortam renklerine göre mobilyalarımızı seçmeliyiz. Masanın ebatları ve ölçüleri fazla yer tutacağa benzemiyor, onun için ideal bir ofis ev mobilyası.

Lexus Servisli Ofis Masa
Lexus Servisli Ofis Masa

Ebatları;

Masif meşe kaplama tabla
Suni Deri kaplama, Mdf servis tablası,
Suni Deri kaplama, Mdf silindir gövde,
Krom-nikel kaplama 80×10 mm lama ayak
Ağırlık: 71 kg, -Hacim: 0,24 m3

Lexus Servisli Ofis Masası
Lexus Servisli Ofis Masa

Kaliteli ve uygun mobilya her zaman tercih sebebidir.

 

Çalışma ortamınızın kalitesi iş yaşantınıza doğrudan etki eder. Modoko ofis mobilyalarında; kullanışlılık, tarz ve enerjiyi ön plana çıkarmaktadır. Bize göre sadece büro malzemesi olarak düşünülmemeli ve daha yaratıcı olmayı destekleyen ofis mobilyaları olarak ön plana çıkmaktadır.
Ofis mobilyalarının çalışma hayatına doğrudan etkisi olduğu kabul edilmektedir. O sebeple sizin yaptığınızı işi kolaylaştıracak ve uzun vadede sizi rahat ettirecek bir ofis mobilyasına sahip olmak istemez misiniz? Modoko bünyesinde profesyonel olarak ofis mobilyası seçeneği sunan pek çok marka ve yüzlerce farklı ürün bulunmaktadır.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?