Migros Kıyma Fiyatları

Migros Kıyma Fiyatları

Migros Kıyma Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros Kıyma fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Kıymalarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Kıyma Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros Kıyma fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros Kıyma fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros dana kıyma fiyat
migros dana kıyma fiyat

Migros Kıyma Fiyatları

Migros KıymaFiyatları
Dana Kıymalık Kg Fiyatı249,90 TL
Dana Döş Rulo Kg (Kıyma) Fiyatı294,90 TL
Uzman Kasap Dana Kıyma 400 G Fiyato98,00 TL
Uzman Kasap Dana Kuzu Kıyma 400 G Fiyatı98,00 TL
Uzman Kasap Dana Yağsız Kıyma 400 G Fiyatı115,90 TL
Minikler İçin Dana Kıyma Yöresel Kg Fiyatı382,90 TL
Dana Döş Rulo Yöresel Kg (Kıyma) Fiyatı319,90 TL
Uzman Kasap Dana Kıyma 400 G %15 Yağlı Fiyatı103,90 TL
Migros Kıyma Fiyatları

Migros Kıyma Fiyatı 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Kıyma Markaları Nedir?

Migros’ta satılan kıyma markası Migrostur.

Migros Kıyma Fiyatı 2023’de Ne Kadar?

Dana Kıymalık Kg Fiyatı = 249,90 TL

migros kıyma kg
migros kıyma kg

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı.

Kıyma Nedir?

Kıyma, etin çok ince şekilde makinada ya da elle çekilmiş haline denir. Türkiye’de yaygın olarak dana, koyun ve kuzudan elde edilir, hindi ve tavuk kıymasına da rastlamak mümkündür. Çekme işleminde kıyma makinesi, dişli öğütücü, zırh veya mutfak robotu gibi cihazlar kullanılabilir.

kıyma fiyatı migros
kıyma fiyatı migros

Migros Helal Kesim Mi?

Ekmel Baydur: Taze Et Üretim tesislerimiz 2018 yılında FSSC 22000 Küresel Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi alarak Türkiye’de bu belgeye sahip ilk perakende şirketi oldu. Yalnızca Helal Sertifikasına sahip kırmızı et ürünlerini müşterilerilerimize sunuyoruz. Migros, Taze Et Üretim Tesisi’mizde gerçekleştirdiğimiz tüm üretim süreçlerinin TS EN ISO 9001 Kalite Yönetimi ve TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Standartları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Taze et üretim üssümüz MİGET’te, kesimhaneden Taze Et Üretim Tesisi’ne tüm girdilerimizi ve üretim hatlarımızı uluslararası standartlardaki laboratuvarlarımızda yapmış olduğumuz kimyasal, mikrobiyolojik analizler ile yasal mevzuata uygunluğunu, gıda güvenliği sistemimiz ve ürün kalitemizi doğruluyoruz. Her gün yüzlerce analiz yapıyoruz.

Bim Kıyma Fiyatları

Bu Yazılarımıza Bakmak İster misiniz?

Bim Kova Tavuk Fiyatı – Bim Tavuk Fiyatları – Migros Kıyma Fiyatları – Migros Et Fiyatları – A101 Hindi Fiyatları – A101 Tavuk Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?