Netflix Yeni Fiyat Listesi

Netflix Yeni Fiyat Listesi

Netflix Mart Ayı Gelen Zam

Online dizi ve film izleme platformu Netflix Türkiye’deki üyelik ücretlerine yüzde 31 ile yüzde 50 arasında zam yaptı. Daha önce 17.99 TL temel paket 26.99 TL’ye, 29.99 TL olan stdandart paket 40.99 TL’ye ve 41.99 TL olan özel paket ise 54.99 TL’ye çıkarıldı.

Netflix Yeni Fiyat Listesi
Netflix Yeni Fiyat Listesi

Netflix Yeni Fiyat Listesi

on yılların en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix, Türkiye’de de yoğun ilgi görmekte. Neredeyse herkesin bütçesine hitap etmeye çalışan bu platformun 2022 güncel fiyatlarını, Netflix’ nasıl üye olunacağını ve hesabınızı nasıl sileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Netflix, çektiği yerel diziler ile Türkiye’de gittikçe daha da popülerleşiyor. Aylık abonelik sistemiyle yüzlerce film ve dizi seçeneği sunan bu platform sayesinde televizyona olan ihtiyacımız giderek azalıyor.  Netflix, izleyicilerine üç farklı abonelik sistemi sunduğu için neredeyse herkesin bütçesine hitap ediyor.

Özellikle televizyonda film veya dizi izlemek için satın aldığımız ücretli kanalları ödediğimiz paraları düşününce, Netflix üyelik ücretleri sunduğu yüzlerce dizi ve filmle büyük avantaj sağlıyor. netflix yüzde 50 zam yaptı

netflix yüzde 50 zam yaptı

Netflix üyelik ücretleri:

  • Temel üyelik: 26,99 TL/ay – Tek cihaz, SD çözünürlük
  • Standart HD: 40,99 TL/ay – İki cihaz, HD çözünürlük
  • Özel Ultra HD: 54,99 TL/ay – 4 cihaz, Full ve Ultra HD çözünürlük

Netflix sözcüsü konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, yapılan fiyat artışını şu sözlerle duyurdu:

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz.”

Disney Plus Fiyatları

 

TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ ARJANTİN’E KAPTIRDI

Bugünden itibaren geçerli olan bu fiyat artışının ardından Türkiye dolar bazında Netflix üyelik ücretlerinin en düşük olduğu ülke ünvanını da Arjantin’e kaptırdı.

Türkiye’de son zam öncesi 2.4 dolar seviyesinde olan en düşük Netflix abonelik paketinin aylık fiyatı da 3.6 dolara çıkmış oldu. Arjantin’de ise bu paketin aylık fiyatı 3.3 dolar düzeyinde.

Nettlix sözcüsünden yapılan yazılı açıklamada, “4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek” denildi.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Netflix Nedir?

Netflix, üyelerimizin internete bağlı bir cihazda reklamsız olarak dizi ve film izlemelerini sağlayan abonelik tabanlı bir yayın hizmetidir. Ayrıca iOS, Android veya Windows 10 cihazınıza dizileri ve filmleri indirebilir ve internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz. Zaten üyeyseniz ve Netflix’i kullanma hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Netflix’e Başlarken sayfasını ziyaret edin.

Netflix Hangi Cihazlarda Çalışır?

Netflix’i; akıllı TV’ler, oyun konsolları, medya oynatıcılar, alıcı kutuları, akıllı telefonlar ve tabletler gibi Netflix uygulamasına sahip internete bağlı herhangi bir cihazdan izleyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bir internet tarayıcısı kullanarak da Netflix izleyebilirsiniz. Web tarayıcısı uyumluluğu için sistem gereksinimlerini inceleyebilir ve en iyi performansı elde etmek için internet hızı önerilerimizi gözden geçirebilirsiniz.

Kurulum için yardım ister misiniz? Kullandığınız cihazın üreticisini Yardım Merkezimizde arayın. NOT: Netflix uygulaması, bazı cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelebilir veya Netflix uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekebilir. Netflix uygulamasının özellikleri cihazdan cihaza farklılık gösterebilir.

Netflix Çocuklar İçin Uygun mu?

Üyeliğinize dâhil olan Netflix Çocuk deneyimi, çocukların ailece izlenebilecek dizi ve filmleri kendilerine özel bir alanda izlemelerini sağlarken kontrolü ebeveynlere verir. Çocuk profillerinde bulunan PIN korumalı ebeveyn kontrolleri sayesinde, çocukların izleyebileceği içeriklerin yetişkinlik düzeylerini kısıtlayabilir ve onların görmesini istemediğiniz belirli içerikleri engelleyebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?