1. Anasayfa
 2. Sağlık

Op. Dr. Uğur Harputluoğlu Yorumları

Op. Dr. Uğur Harputluoğlu Yorumları
Op. Dr. Uğur Harputluoğlu Yorumları
0

Op. Dr. Uğur Harputluoğlu, Kulak Burun Boğaz (KBB) ve burun cerrahisi alanında uzmanlaşmış bir doktordur. Eğitimini ve uzmanlık kariyerini başarıyla tamamlayan Dr. Harputluoğlu, Türkiye’nin önde gelen sağlık merkezlerinde ve kliniklerinde çalışarak büyük bir deneyim kazanmıştır. Özellikle burun estetiği (rinoplasti) ve septoplasti gibi burun cerrahisi alanındaki çalışmalarıyla tanınır.

Eğitim ve Deneyim

Op. Dr. Uğur Harputoğlu Eğitim ve Deneyimi
Op. Dr. Uğur Harputluoğlu Eğitim ve Deneyimi

Dr. Harputluoğlu, tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, KBB ve baş-boyun cerrahisi alanında uzmanlık eğitimi almıştır. Yurtiçi ve yurtdışında katıldığı birçok seminer ve eğitim programıyla kendini sürekli geliştirmiş ve güncel cerrahi teknikleri takip etmiştir. KBB ve burun cerrahisi alanında kazandığı deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, estetik cerrahi dünyasında adından söz ettirmektedir.

Dr. Uğur Harputluoğlu’nun Yaklaşımı

Op. Dr. Uğur Harputluoğlu, her hastasını bireysel bir vaka olarak ele alır ve her birinin ihtiyaçlarına özel tedavi planları oluşturur. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerde hastalarını detaylı bir şekilde bilgilendirir ve onların rahat ve güvende hissetmelerini sağlar. Dr. Harputluoğlu, hastalarının memnuniyeti ve sağlığına büyük önem verir ve bu nedenle KBB ve burun cerrahisi alanındaki en yeni ve en etkili yöntemleri kullanır.

Hastalardan Gelen Yorumlar

 1. Ayşe K. – Burun Estetiği
  “Op. Dr. Uğur Harputluoğlu ile tanıştığım için çok şanslıyım. Burnumla ilgili yıllardır yaşadığım estetik kaygılarımı ve nefes alma sorunlarımı tamamen çözdü. Ameliyat süreci ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alaka takdire şayan. Kendisine sonsuz teşekkürler!”
 2. Mehmet T. – Septoplasti
  “Uzun zamandır burun tıkanıklığı ve nefes alma sorunları yaşıyordum. Dr. Harputluoğlu sayesinde septoplasti ameliyatı oldum ve artık rahat nefes alabiliyorum. Ameliyat sonrası süreç de oldukça rahat geçti. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.”
 3. Zeynep A. – Burun Estetiği
  “Burnumda yaşadığım şekil bozukluğu ve nefes alma problemleri nedeniyle Dr. Uğur Harputluoğlu’na başvurdum. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçte gösterdiği ilgi ve profesyonellik sayesinde kendimi çok güvende hissettim. Sonuçtan çok memnunum.”
 4. Ali B. – Burun Ameliyatı
  “Dr. Uğur Harputluoğlu, burun ameliyatımda harika bir iş çıkardı. Ameliyat öncesi süreçten ameliyat sonrasına kadar gösterdiği özen ve ilgiden çok memnunum. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.”
 5. Emine S. – Sinüzit Ameliyatı
  “Uzun zamandır kronik sinüzit problemi yaşıyordum ve Dr. Harputluoğlu’nu tercih ettiğim için çok mutluyum. İstediğim sonuçlara ulaştım ve sinüzit ile ilgili şikayetlerim sona erdi. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.”

Op. Dr. Uğur Harpulutoğlu, KBB ve burun cerrahisi alanındaki uzmanlığı, deneyimi ve hastalarından aldığı olumlu geri bildirimlerle öne çıkan bir uzmandır. Eğer siz de KBB veya burun cerrahisi ile ilgili bir operasyon düşünüyorsanız, Dr. Harputluoğlu ile görüşerek detaylı bilgi alabilir ve kendinize en uygun tedavi planını belirleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Dr. Harputluoğlu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onunla iletişime geçmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: Op. Dr. Uğur Harputluoğlu

Hakkında detaylı bilgi için: Uğur Harputluoğlu Hakkımda sayfasına bakabilirsiniz. Ayrıca Uğur Harputluoğlu Yorumları sayfasından daha önce ameliyat deneyimi yaşamış kişilerin görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 17
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 10
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 4
  k_zd_m
  Kızdım

Ben Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf Öğrencisi Stajyer Doktor Seren Korkmaz. Sağlık alanında bilgilerimi sizlerle de paylaşmak istedim. İlaçlar, ameliyatlar ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken her adımda size yazılarımla destek olacağım. Unutmayın her hastanın tedavisi farklıdır! burada paylaştıklarım sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınız için doktorunuza danışmadan hiç bir şey kullanmayın denemeyin.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir