Papscover Kaplama

Papscover Kaplama

Papscover Kaplama Fiyatları

Garantisi bizden, takdiri sizden Sloganıyla hayatımıza renk katan papscover, Yeni model ve renk seçenekleriyle neredeyse her cihaza uygun 3M kaliteli kaplama hizmeti vermektedir. Telefon Kaplama, Laptop Kaplama, Kulaklık Kaplama, Saat Kaplama, Kart Kaplama, Oyun Konsolu Kaplama, Mouse Kaplama kategorileriyle hizmet vermekte olan papscover hayatınıza farklı renkler sunmaktadır.

Papscover Kaplama Fiyat
Papscover Kaplama Fiyat

Papscover Kaplama

Kredi Kartı Kaplamaları ortalama: 19,90 TL

Şarj Aleti Kaplamaları ortalama: 24,90 TL

Mouse Kaplamaları ortalama: 39,90 TL

Saat Kaplamaları Ortalama: 14,90 TL

Telefon Kaplamaları Ortalama: 39,90 TL

Oyun Konsolu Kaplamaları Ortalama: 144,90 TL

MacBook Kaplamaları Ortalama: 147,48 TL

 

 

NOT: Kaplama Fiyatları model ve boyutlara göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca cihazınıza uygun tam ölçüde kaplamalar mevcuttur. Oturmama, Küçük Gelme, Büyük Gelme gibi durumlar yoktur. Direk alıp kendiniz yapıştırabilirsiniz.

Papscover 4 al 3 öde Kampanyası

16.03.2021 kontrol tarihi ile şuanda mevcut olan kampanyayı sizlerle paylaşmak istedik.

4 Al 3 Öde Kampanyasından yararlanmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

papscover kampanya
papscover kampanya

Papscover Ürüne Zarar Verir mi ?

Hayır vermez, Kendiliğinde sökülemeyecek kadar kaliteli, sökmek istediğinizde ise kolayca çıkarabileceğiniz bir üründür.

 

 

Ürününüzü Papslamak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Kılıf ile kullanabilir miyim?

Paps’ınızı kılıf ile kullanmanız için kullanacağınız kılıfın sertliği son derece önemlidir.

Eğer kullanacağınız kılıf sert yapıda veya telefonunuza çok gergin bir şekilde oturuyorsa Paps’a zarar verebilir. Kılıfı söküp takarken köşelerden Paps’ınızı kaldırabilir.

Eğer orta sertlikte veya yumuşaksa kullanılabilir, bunu kılıfınızı takmayı deneyerek test edebilirsiniz. İlk başta telefonun alt veya üst kısmından kılıfı takın. Diğer kısımları takmaya çalışırken zarar verip vermeyeceğini anlayabilirsiniz.

Paps’ınızı sipariş verirken sepetinize gittiğinizde %50 indirim ile şeffaf kılıf da satın alabiliyorsunuz. Size sunduğumuz şeffaf kılıflar Paps ile kullanabileceğiniz şeffaf kılıflardır.

  • Kullandığınız hammadde nedir?

Tüm ürünler 3M Markasına ait “İç mekan folyoları” ve “Otomobil folyoları” olarak kullanılan serilere ait ürünlerdir. Bu ürünler 3 Boyutlu dokunma hissi olanlar veya fabrikasyon renkleri olanlar olarak farklı görünümlere, farklı yüzeylerde ve farklı kalınlıklara sahipler.

Bunlar haricindeki modelleri ise yine aynı serilere ait folyoların üzerine kendi tasarımlarımızı baskı yoluyla uygulayarak kullanıyoruz.

  • Paps’ın ortalama kullanma süresi nedir?

Tamamıyla doğru uygulanmış telefon kaplaması için rahatlıkla ortalama 5 ay gibi bir süre verebiliyoruz. Bu süre kaplamayı doğru uygulayıp uygulayamadığınıza göre değişebilir.

Doğru uygulayamamak tam olarak nedir?

– Eğer kaplamayı üst üste bindirirseniz, köşelerde çıkıntı oluşturup iyi yapıştıramazsanız veya havada kalan bölgeler olursa telefonu cebinize sokup çıkartırken yavaş yavaş sökülmesine sebep olabilirsiniz.

– Kaplamayı uygularken telefonunuzu ve ellerinizi iyice temizlememiş olursanız, uygularken kaplama ile telefon arasına toz girmesine izin verirseniz kaplamanız daha erken sökülebilir.

– PlayStation, Xbox veya Bluetooth hoparlör gibi cihazlar sürekli olarak sürtünmeye maruz kalmayacağı için bu modellerde kullanım süresi siz sıkılana kadar olacaktır.

 

Diğer Genel İçeriklerimize BURADAN bakabilirsiniz.

Çimento Fiyatları

Papscover Kaplama

Audi Fiyat Listesi

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: