Şok Salatalık Fiyatları

Şok Salatalık Fiyatları

Şok Salatalık Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Şok Salatalık fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi ve döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle fazlasıyla zamlandı. Salatalıklarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Şok Salatalık Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Şok Salatalık fiyat bilgisi yer almaktadır. Şok Salatalık fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Şok mağazalarından detaylı bir şekilde öğrenilmiştir.

şok salatalık fiyatı
şok salatalık fiyatı

Şok Salatalık Fiyatları

  • Salatalık Kg = 4,95₺
  • Çengelköy Salatalık Kg = 8,95₺
  • Vatan Salatalık Turşusu 670 Gr = 3,90₺
  • Bizim Vatan Çubuk Salatalık Turşu 920 Gr = 9,50₺
şok salatalık
şok salatalık

Şok Salatalık Fiyatı 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Şok Salatalık Markaları Nedir?

Şok’da satılan salatalıklar çengelköy, Vatan, Bizimdir.

Şok Salatalık Fiyatı 2022’de Ne Kadar?

Salatalık Kg = 4,95₺

Şok Salatalık Nedir?

Hıyar veya salatalık, kabakgiller familyasından bir bitki türü ve meyvesine verilen ad. Anayurdunun Kuzey Hindistan olduğu sanılan bitkinin tarımı çok eski dönemlerden beri yaygın olarak yapılmaktadır.

Şok Salatalık Yararları Nedir?

1-Besleyici Olması

Salatalığın büyük bir kısmı sudan oluşmaktadır. Bu nedenle içerisinde bulunan yağ ve kalorisi çok düşüktür. C ve K vitaminlerini fazlasıyla içerir.

2-Baş Ağrısını Hafifletir

Baş ağrısı genelde vücudumuz susuz kaldığında olmaktadır. Salatalık içerisinde fazlasıyla su bulundurduğu için baş ağrısını hafifletir.

3-Cilt Bakımında Etkilidir

Çoğu filmde ve dizide özellikle kadınların gözlerine salatalık koyduğunu görmüşsünüzdür. Hem tüketmek hem de cildinize temas ettirmek gayet sağlıklıdır.

4-Su İhtiyacını Karşılar

Salatalığın içerisinde %96 oranında su bulunur. Yani 1 adet salatalık yediğinizde bir bardak su içmiş olursunuz. Eğer su içmeyi unutuyorsanız gün içerisinde en az 2 tane salatalık tüketmeyi denemelisiniz.

5-Vücudu Arındırır

Salatalık lif içermektedir. Bu nedenle küçük ve büyük tuvaletinizi gidermenizde fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

Şok Hakkında

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.

Şok Reçel fiyatıŞok Zeytin fiyatıŞok Yumurta FiyatıŞok Kahve fiyatıŞok Bal fiyatıŞok Tablet fiyatıŞok Salatalık fiyatı – . Şok Tava fiyatı  – Şok Market Hasta Bezi fiyatıŞok Enerji İçeceği fiyatı
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?