1. Anasayfa
 2. Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet
Türk Telekom Bedava İnternet
0

Türk Telekom kullanıcıları bedava internet paketleri araştırmaktadır. Bizlerde bu konuda sizlere Türk Telekom Bedava İnternet paketlerinden bahsedeceğiz. Türk Telekom Hediye internet almak isteyenler bu yazımızdan yararlanabilirler. Bedava internet Türk Telekom üzerinden nasıl elde edilir, Türk Telekom dan internet kazanma, Türk Telekom ücretsiz internet paketleri hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

türk telekom hediye internet
türk telekom hediye internet

Türk Telekom Bedava İnternet

Sene içerisinde birçok GSM operatörü hediye ve kampanyalar düzenlemektedir. Bu operatörler, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve diğer operatörler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Peki, Bizim Konumuz olan Türk Telekom bedava internet paket hizmetleri nelerdir? Hangi uygulamalar kullanılarak bedava internet kazanılır? Sorularının cevaplarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom firması, yılın belli dönemlerinde kampanyalar düzenleyerek müşterilerine hediye internet, bedava internet fırsatı sunmaktadır. Bu hediyeler içerisinde ek paketler bulunmakta ve internetiniz bittiğinde bu paketleri kullanabilirsiniz. Ancak kampanyalar belirli şartlara göre hazırlanmaktadır. Size uygun olan kampanyayı seçerek bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

bedava internet türk telekom
bedava internet türk telekom

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet

Türk Telekom, her ay bedava internet paket kampanyalarını güncellemektedir. Bu fırsatlardan yararlanarak kesintisiz internet kullanımına sahip olmak oldukça basittir. Peki, Türk Telekom 5 GB hediye internet nasıl alınır?

Türk Telekom’un kampanyalarından faydalanabilmeniz için ilk yapmanız gereken şey ‘hediye internet’ mesajını 5555 numarasına göndermektir. Daha sonra size bilgilendirme mesajı gelecek ve 5 GB Hediye internet paketi hattınıza yüklenmiş olacaktır. 5 GB internet paketi alabilmek için her ay bu işlem tekrarlanabilir ancak tarifelerin içerikleri değiştiği için detayları öğrenmek gereklidir.

Türk Telekom bedava internet paketlerinin detaylarına internet üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom müşterilere sunduğu bu kampanyalar sayesinde birçok yeni abone kazanmaktadır. Bu hediyeler sayesinde internet paketinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet, GB Nasıl Alınır?

Türk Telekom firmasına abone olan birçok kişi birkaç yöntem kullanarak hediye GB, internet kazanabilmektedir. Türk Telekom hediye GB veya internet nasıl alınır? şeklinde araştırdığımızda karşımıza sil süpür yöntemi ve arayanı bil 1 GB bedava kampanyaları çıkmaktadır. Bu kampanyaların yanı sıra e-fatura 1 GB bedava internet paketi ve 4.5 G bedava internet uygulamaları da mevcuttur. Sil süpür kampanyaları Türk Telekom operatörünün sıklıkla fırsatlar sunduğu hizmetlerindendir.

 • Sil Süpür Yöntemi ile
 • Arayanı Bil Yöntemi ile
 • E-fatura Yöntemi ile

Bu kampanyalardan yararlanabilmek için mesaj atabilir veya internet uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Bu uygulamalara abone olduğunuzda aylık olarak kullanabileceğiniz paketler hattınıza yüklenecektir. Türk Telekom kampanyaları içerisinde 1, 2, 4, 5 ve 20 GB olacak şekilde bedava internet fırsatları vardır ve istediğiniz GB oranına göre seçimde bulunabilirsiniz.

Türk Telekom GB Kazanma

Türk Telekom abonelerine GB kazandıracak pek çok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler;

 • Sil süpür uygulaması

Sil süpür uygulamalarını hattınıza tanımlayabilmek için Türk Telekom online işlemleri kullanmak gereklidir. Bu uygulama ile 30 GB a kadar hediye paketi kazanabilirsiniz.

 • Arayanı bil

Arayanı bil işlemlerini kullandığınızda 1 ay geçerli 1 GB interneti hattınıza tanımlanır. SMS aracılığı ile bu işlem yapılabilir.

 • 4.5G hediye paketi

4.5G kampanyasına kaydolduğunuzda 1 ay geçerli 30 GB hediye paketine sahip olursunuz.

 • Ücretsiz sosyal medya paketi

Sosyal medya paketinin içeriğinde Facebook, Twitter ve instagram bulunur ve 1 hafta ücretsiz kullanılabilir.

 • E-fatura

Türk Telekom 1 GB Hediye Kampanyası

Türk Telekom kampanyalar aracılığı ile müşterilerine pek çok fırsat ve hediye sunmaktadır. Bu fırsatlar kısa sürelide olsa geçerliliğini belirli bir süre boyunca sürdürmektedir.

Türk Telekom Firmasında de 1 GB hediye paketleri ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Peki Türk Telekom 1 GB hediye nasıl yapılır? Hangi uygulamalar aracılığı ile hattınıza tanımlanır?

Türk Telekom servislerinde kullanılmakta olan 1 GB hediye paketleri bulunmaktadır.

Bunlar arayanı bil, e-fatura ve hediye gönder 1 GB kazan paketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Arayanı bil servisine abone olmak oldukça hızlı bir işlemdir. Telefonunuzdan mesaj bölümüne Plus yazıp 7065’e mesaj gönderdiğinizde aboneliğiniz başlayacaktır. Daha sonra hediye 1 GB hattınıza tanımlanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom aboneliği olan ve e-fatura sistemine geçiş yapan müşteriler 1 ay boyunca 1 GB hediye paketini kullanabilir. Bunların dışında hediye internet gönder 1 GB kazan kampanyasında ise sevdiklerinize hediye internet göndererek GB kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye GB Gönderme

Hediye internet fırsatlarından yararlanan müşteriler, arkadaşlarına, dostlarına Türk Telekom aracılığı ile hediye gönderebilir. Türk Telekom aboneliğiniz varsa, istediğiniz kişilere bazı servisler üzerinden hediye internet gönderimi yapabilirsiniz. Hediye GB nasıl gönderilir onu tarif edelim.

Hediye gönderme işlemleri hediye internet servisi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu servis sayesinde internet paketi olmayan yakınlarınıza hediye internet paketi gönderimi yapabileceksiniz. Hediye paketleri şunlardır;

 • 100 MB hediye internet paketi
 • 250 MB hediye internet paketi
 • 1 GB hediye internet paketi
 • 4 GB hediye internet paketi

Hediye etme yöntemi, hediye, internet numarası ve hediye edilecek İnternet GB miktarını yazıp 9433’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Peki Türk Telekom 1 GB İnternet Fiyatı Ne Kadar?

Türk Telekom 1 GB internet ne kadar olduğu yönündeki sorularınızı yanıtlayalım. 1 GB internet paketleri günlük, haftalık, aylık ve ek paketler olarak değişmektedir. Günlük 1 GB internet paketleri 6 TL’dir. Haftalık 1 GB paketler 16 TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır.

Aylık olarak satılan internet paketleri 29 TL olarak belirlenmiştir. Ek paketlerdeki fiyatlar ise 12 TL olacak şekilde ayarlanmıştır.

Türk Telekom Bedava İnternetPark Sensörü Fiyatları

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h4″ question-0=”Türk Telekom 5 GB hediye nasıl alınır?” answer-0=”Türk Telekom 5 GB hediye nasıl alınır? Selfy Özgürce 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY ÖZGÜRCE 5GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin. 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin.” image-0=”” headline-1=”h4″ question-1=”Türk Telekom hediye GB nasıl alınır?” answer-1=”Hediyeni almak için, Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağın sana özel “hediye kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen yeterli!” image-1=”” headline-2=”h4″ question-2=”Türk Telekom Nasıl GB kazanılır?” answer-2=”Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den İlk 3 Ay Boyunca Her Ay 10 GB Hediye! 15 Aralık 2021 itibarıyla Türk Telekom’a gelin, Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür yapın, 3 ay boyunca her ay Haftalık 10GB hediye kazanın!” image-2=”” count=”4″ html=”true” css_class=””]

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatı Nedir? Fiyat araştırma ve karşılaştırma platformu yayın hayatına 2020 yılında başladı. Sitemizden güncel ve doğru fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir