Ücretsiz Steam Key! – Blockicker

Ücretsiz Steam Key! – Blockicker

BLOCKICKER

Ücretsiz olarak gördük ve sizinle paylaşmak istedik. Bildiğiniz üzere normalde sitemizde fiyat bilgisi üzerine paylaşımlar yapılmaktadır. Bunun yanında ücretsiz steam key gibi hediye, promosyon, kampanya, avantajları sizlerle paylaşmak istedik.

Ücretsiz steam key için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

BLOCKICKER

Yapmanız Gerekenler:

İlk önce siteye Steam hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra ise sadece bir kerelik sizden kendi uzantısını indirmenizi isteyecektir. Uzantı tamamen güvenlidir. Uzantıyı indirdikten sonra , sayfayı yenileyin. Farenizi oyunun resmine götürün. Orada oyunun üstünde çıkan “Grab key” adlı mavi butona tıklayın. Aşağıdaki görevleri yaptıktan sonra , listenin en altındaki “Grab key” butonuna basın. Karşınıza bir robot olmadığınıza dair bir güvenlik penceresi açılacak. Üstteki harfleri kutuya yazdıktan sonra oyununuzu alabilirsiniz.

Kodun Dağıtıldığı Site: Giveaway.su
Dağıtıcı: Giveaway.su
Koleksiyon Kartı: Var ( Kart kasabilirsiniz)

Toyota Corolla Fiyat Listesi

Valheim Fiyatı Nedir

Ücretsiz Steam Key! – Blockicker

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?