Vesikalık Fotoğraf Fiyatları

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları, şu sıralar fazlasıyla araştırılan bir konu haline gelmiştir. Vesikalık fotoğrafa ihtiyacı olanların vesikalık fotoğraf fiyatına kolayca ulaşabilmesi için stüdyolar ve fotoğrafçılardaki vesikalık fotoğraf fiyatlarını detaylı olarak araştırdık ve sizler için derledik. Yazımızın devamında zamlı ve yeni haliyle fotoğrafçılardaki vesikalık fotoğraf fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha da fazla uzatmadan Vesikalık Fotoğraf Fiyatları listesine geçebiliriz.

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları

Vesikalık fotoğraf fiyatı, standart veya biyometrik olmasına göre değişmektedir. Aynı zamanda bulunduğunuz konum, bastıracağınız fotoğraf sayısı ve fotoğrafçının fiyat politikasına göre fazlasıyla değişiklik göstermektedir. Sıkça gelen zamlardan sonra merak edilen Vesikalık Fotoğraf Fiyatları listesi aşağıda bulunan tablodaki gibidir. Sayfanın en alt kısmında bulunan yorumlar kısmından vesikalık fotoğraf fiyatı hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vesikalık FotoğrafFiyatları
2 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı50 TL 60 TL
4 Adet Vesikalık Standart Fotoğraf Fiyatı45 TL65 TL
6 Adet Standart Vesikalık Fotoğraf Fiyatı80 TL90 TL
8 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı65 TL 90 TL
12 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı75 TL110 TL
16 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı85 TL120 TL
Vesikalık Fotoğraf Fiyatları

Fotoğraf stüdyolarındaki fiyat aralıkları yukarıda paylaştığımız tablodaki gibidir. Tekrardan belirtmeliyiz ki bulunduğunuz konum ve stüdyonun fiyat politikası nedeniyle fiyatlar daha yüksek veya daha düşük olabilir. Paylaşılan tablodaki fiyatlar ortalama fiyatlardır. En net fiyat bilgisini gideceğiniz fotoğraf stüdyosundan arayarak alabilirsiniz. Bu konu haricinde vesikalık fotoğraf fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz diğer konular için içeriğimizin devamına göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vesikalık Fotoğraf Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. GENEL kategorimizde yer alan Vesikalık Fotoğraf Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

biyometrik fotoğraf kaç tl
biyometrik fotoğraf kaç tl

6 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?

6 Adet vesikalık fotoğraf fiyatı ortalama 80 TL ile 90 TL aralığındadır. Belirtilen tutar ortalama fiyatlardır. En net bilgiyi gideceğiniz stüdyodan alabilirsiniz.

Vesikalık çıkarmak kaç TL?

Vesikalık çıkarmak kaç TL? gibi sorulan soruların net bir cevabı olmamakla birlikte verilen fiyatlar tahminidir. Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 50 TL‘den başlar ve bastırılacak adet sebebiyle 120 TL‘ye kadar çıkabilir.

Fotoğraf çektirmek ne kadar?

Fotoğraf çektirme fiyatları şu şekildedir;

  • 2 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 50 TL60 TL aralığındadır.
  • 4 Adet Vesikalık Standart Fotoğraf Fiyatı 45 TL65 TL aralığındadır.
  • 6 Adet Standart Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 80 TL90 TL aralığındadır.
  • 8 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 65 TL90 TL aralığındadır.
  • 12 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 75 TL110 TL aralığındadır.
  • 16 Adet Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 85 TL120 TL aralığındadır.

Vesikalık fotoğraf nasıl olur?

Vesikalık fotoğraflarda dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Yüzün cepheden görünmesi, yansıma veya gölge bulunmaması, çekilen fotoğrafın tam profilden olmaması ve gözlerin açık çekilmesi gerekmektedir. Ülkemizde vesikalık fotoğraf bütün devlet dairelerinde 4,5×6 cm ölçüsündedir. Dünya’da ise standart ölçü 3,5×4,5 cm‘dir.

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Vesikalık Fotoğraf Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Vesikalık Fotoğraf Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

biyometrik fotoğraf fiyat
biyometrik fotoğraf fiyat

Vesikalık Fotoğraf için Hangi Kıyafet Giyilir?

Vesikalık fotoğraf çekilirken giyilen kıyafette herhangi bir renk koşulu aranmamaktadır. Günlük standart kıyafetleriniz ile vesikalık fotoğraf çektirmeye gidebilirsiniz.

Vesikalık fotoğrafta küpe olur mu?

Vesikalık fotoğrafta küpe olur mu? gibi sorularda son zamanlarda fazlasıyla sorulmaktadır. Çoğu stüdyo bu konuda fikir ayrılığına düşmektedir. Herhangi bir problem ihtimaline karşı takıların çıkartılarak vesikalık fotoğraf çekilmesi önerilmektedir.

Vesikalık hemen çıkar mı?

Vesikalık hemen çıkar mı? Gibi soruların net bir cevabı aslında yoktur. Vesikalık fotoğraf fotoğrafçının yoğunluğuna göre çıkmaktadır. Bu süre 10 dakikada olabilir 1 saatte olabilir.

Vesikalık Fotoğraf Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Vesikalık Fotoğraf Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

Vesikalık Fotoğraf Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Vesikalık Fotoğraf hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; Biyometrik Fotoğraf fiyatları, Zeytin Silkme Makinesi Fiyatları, Digiturk Paket fiyatları, Ceviz Kırma Makinesi fiyatları, Boş Damacana Fiyatları, çeyiz paketi fiyatları

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları

Vesikalık Fotoğraf gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Vesikalık Fotoğraf Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?