Contractubex Krem Fiyatı

Contractubex Krem Fiyatı

Contractubex Krem  Fiyatları

Contractubex Krem Fiyatı, Contractubex Krem Fiyatı , Contractubex Krem Fiyatları, Contractubex fiyatı, Contractubex, Contractubex Krem, Contractubex Krem fiyatı  gibi sorularınız için araştırdık ve bu yazımızda paylaştık.

 

Contractubex Krem Fiyatı

Contractubex krem fiyatı yılında 65 TL olarak gözükmektedir. Bu ürünü kullanmadan önce, mutlaka doktorunuza danışmanız gerektiğini unutmayınız. Tedavinizin yararı, problemlerinizi çözme adına bir hekime danışmak her zaman kafanıza göre ürün kullanmaktan daha doğru karar olacaktır. Etkileri ve olası yan etkilerini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Çok çeşitli olan cilt problemleri için kullanılan bir krem olan, Contractubex krem fiyatı yılında nedir gibi soruların cevapları yazımızda olacak. Ayrıca nasıl kullanılır ve Conractubex krem ne işe yarar? Etkileri nedir? Kullananlar yorumları nelerdir? Nasıl Kullanılır? Contractubex fiyatı ne kadar? Contractubex Krem Fiyatı nedir Gibi soruların cevapları da yazımızın içeriğinde mevcut olacak. Nasıl kullanmanız gerektiğine, nelere dikkat etmeniz gerektiğine ve daha bir çok detaylı konuya dair bilgileri sizlere sunuyor olacağız.

Contractubex Krem faydaları
Contractubex Krem faydaları

Contractubex Ne İşe Yarar, Kullananlar

 • Ameliyat ardından kalan yara, dikiş izleri, yaralanma izleri gibi durumları ortadan kaldırmak için tercih edilebilir.
 • Yüzünüzde kalıcı iz bırakmış olan sivilce izlerini, gidermek amaçlı da tercih edilebilecek bir üründür.
 • Hamilelikten kalan çatlaklıkları giderme amacıyla da insanlar tarafından tavsiye edilebilmektedir.

Kısaca Contractubex ne işe yarar sorusuna cevap olarak; bu ürün, ölü dokuların kendisini yenilemesine ve bu sayede cildin toparlamasına takviye bir kremdir diyebiliriz. Contractubex, allantoin, cepae, heparin sodyum gibi etken maddeler içermekte ve bu maddeler sayesinde etki göstermektedir. Çatlaklar için, sivilce izleri için ve benzeri durumlar, şikayetler için sıkça tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Contractubex krem nasıl kullanılır
Contractubex krem nasıl kullanılır

Contractubex Nasıl Kullanılır?

Öncelikle doktorunuzun, hekiminizin vermiş olduğu talimatlara bire bir uymalısı ve kullanımını bu şekilde gerçekleştirmelisiniz. Yanlış kullanma durumlarında, üründen göreceğiniz fayda ve etki size eksi yönde yansıyacaktır.

 • Öncelikle uygulayacağınız bölgeyi temizleyiniz.
 • Uygulamayı yapmak istediğiniz bölgeye elinizle masaj yaparak uygulayınız.
 • Genel olarak günde 2 kere kullanılan bir üründür, ancak bu konuda da tedaviden tedaviye değişiklik gösterebileceği için doktorunuzun tavsiyesine uyunuz. Doktorunuz günde 3 kez, 4 kez süreceksiniz gibi talimatlar verebilir. Ancak bu dozu kafanıza göre belirlemeniz yanlış olacaktır.
 • Bu ürün, açık yaralarda kullanılmamalıdır.
Contractubex Krem yan etkileri
Contractubex Krem yan etkileri

Contractubex Olası Yan Etkileri

 • Görülebilir; Hafif kaşınma,
 • Görülebilir; Uyguladığınız yerlerde yanma hissiyatı,
 • Görülebilir; Kızarma,
 • Görülebilir, cildinizde yanma, gerilme gibi hisler.

 

Contractubex kreme alternatif ürün için BURAYA bakabilirsiniz.

Arveles Fiyatları

Gaviscon Şurup fiyatı

Contractubex Krem Fiyatı

Enterogermina Fiyatı Nedir

Memethol Fiyatı Nedir

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?