1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?

Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?
Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor
1

İçerik Üreticisi Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?

 

Youtube içerikleri sayesinde sıkça gündemde yer alan Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı Nedir, Youtube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Ruhi Çenet Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?

5,5 m civarı abonesi bulunan Ruhi Çenet Medya Youtube kazancı aylık ortalama 160 – 180 Bin TL’dir. 

Ruhi Çenet Aylık kazancı
Ruhi Çenet Aylık kazancı

Ruhi Çenet kimdir? Ruhi Çenet nereli ve kaç yaşında?

YouTube izleyicileri arasında tanınan isimlerinden olan ve milyonlarca takipçisiyle geniş bir kitleye hitap eden Ruhi Çenet’in hayatı merak ediliyor. Ürettiği videolarda az bilinen gerçekleri incelemeye çalışan Ruhi Çenet kimdir? İşte hayat hikayesi…

Ruhi Çenet kazanç
Ruhi Çenet kazanç

YouTube için videolar hazırlayan ve uzun yıllardır geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Ruhi Çenet’in adı sık sık gündemde yer alıyor. İşte hayatına dair merak edilenler…

RUHİ ÇENET KİMDİR?

Ruhi, Çenet, 1990’da Aydın’da dünyaya geldi. Öğrenim hayatını devam etmek için Hindistan’a gitti ve uzun süre bu ülkede kaldı. Video bloglarında Hindistan’da okumasının onun için önemli olduğunu ve tüm parasıyla bu ülkeyi gezmeye çalıştığını söylüyor.

 

Videolarını ilk olarak Hindistan’da hazırlayıp, yayınlamaya başlasa da daha sonra İstanbul’a taşınıyor.

“Ruhi Çenet Videoları” önemli çünkü onları değerli kılan özellikleri bilgi verici olmaları. Çenet, YouTube kanalıyla yaptığı araştırmaları, öğrendiği bilgileri ilgi çekici bir üslupla sunuyor.

Ruhi Çenet Youtube Kazancı
Ruhi Çenet Youtube Kazancı

Abonelerine bilgi verici, ufuk açıcı ve bazen de “korkutucu” videolar sunan Çenet’in şu anda 2 YouTube kanalı bulunuyor. “Ruhi Çenet Videoları” adlı ilk kanalının 2 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Kanal bugüne kadar yaklaşık 200 milyon izlenme sayısına ulaşmış durumda.

Ruhi Çenet, 20 Ekim 1990’da Aydın’da doğdu. Üniversite eğitimini Hindistan’da tamamlayıp, 2011 yılında tekrar Türkiye’ye geldi. Türkiye’ye geldikten sonra YouTube platformu için video içerikleri üretmeye başladı. Bilgilendirici, eğitici ve öğretici türlerinde videolar çekmektedir.

Bright Sun Films adlı YouTube kanalının sahibi Jake Williams, 2 yıl önce The Story Of The Costa Concordia adıyla paylaştığı videoyu, Ruhi Çenet’in “birebir” kopyaladığı gerekçesiyle Twitter hesabından intihal yapıldığını belirten ve bu duruma tepki göstermeye çağıran bir paylaşımda bulundu. Çenet, tepkilere cevaben kimsenin konunun sahibi olmadığını, kendi stillerini ortaya koyduklarını ve iki videonun farklı olduğunu belirtti.

Deli mi ne Ne Kadar Kazanıyor?

Ruhi Çenet Youtube Kanalı

Ruhi Çenet Ne Kadar Kazanıyor?

Unlost Ne Kadar Kazanıyor?

Prenses Elif Ne Kadar Kazanıyor?

Batuhan KARACAKAYA Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Ruhi cenet güzel adam vesselam. okadar ün yaptı iş yaptı 1 tane saçma sapan videosu çıkmadı helal kazandığı para.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir