A101 Zeytinyağı Fiyatları

A101 Zeytinyağı Fiyatları

A101 Zeytinyağı Fiyatı merak eden kullanıcılar, A101 Zeytinyağı Fiyatları veya A101 Zeytinyağı Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel A101 Zeytinyağı Fiyatı, Zamlı A101 Zeytinyağı Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı A101 Zeytinyağı Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

A101 Zeytinyağı Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

A101 Zeytinyağı Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

Güncel A101 Zeytinyağı Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek A101 Zeytinyağı Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

A101 Zeytinyağı Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan A101 Zeytinyağı Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı A101 Zeytinyağı Fiyatı ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek A101 Zeytinyağı Fiyatı yer almaktadır. Peki, bu zam durumu A101 Zeytinyağı fiyatına nasıl yansıdı? Güncel A101 Zeytinyağı Fiyatı ne kadar? Zamlı A101 Zeytinyağı fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

A101 Zeytinyağı Markaları Nelerdir?

A101 sıvı yağ markaları aşağıda ki gibidir;

 • Komili
 • Orkide
 • Vera
 • Yudum
 • Zade
a101 zeytinyağı fiyatları 2022
a101 zeytinyağı fiyatları

A101 Zade Marka Zeytinyağı Fiyatları Ne Kadar?

A101 marketlerinde, zeytinyağı olarak sadece Riviera ve Zade’nin ürünleri satılmaktadır. Fiyatları;

 • Zade Limon Fesleğen Aromalı Sızma Zeytinyağı 250 Mili litre fiyatı 23,95 TL
 • Zade Biberiye Aromalı Sızma Zeytinyağı 250 Mili litre fiyatı 23,95 TL
 • Zade Nar Fesleğen Limon Aromalı Sızma Zeytinyağı 250 Mili litre fiyatı 23,95 TL
 • Zade Sarımsak Biberiye Defne Aromalı Sızma Zeytinyağ 250 Mili litre fiyatı 23,95 TL
 • Riviera Zeytinyağı 2 litre fiyatı 56,90 TL
 • Riviera Zeytinyağı 1 litre fiyatı 29,50 TL

(A101 1 kg zeytinyağı fiyatı 96 TL’dir)

Paylaştığımız A101 Zeytinyağı Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

A101 Zeytinyağı Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. A101 Zeytinyağı Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

a101 yudum zeytinyağı
a101 yudum zeytinyağı

A101 Zeytinyağı Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda A101 Zeytinyağı Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler A101 Zeytinyağı Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun A101 Zeytinyağı fiyatı? Güncel A101 Zeytinyağı fiyatı ve ucuz A101 Zeytinyağı Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

A101 Zeytinyağı Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • A101 Zeytinyağı Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız A101 Zeytinyağı fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • A101 Zeytinyağı Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız A101 Zeytinyağı hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Tavsiye Edilen İçerik: Migros Yağ Fiyatları

A101 Hakkında

Perakende sektörünün en yaygın zinciri olan A101, Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. 2020 sonu itibariyle 10.001. marketi açan A101, büyümeye devam etmektedir. %100 yerli sermayeli A101, dünyanın en büyük market zincirleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en yaygın zinciri olmanın yanı sıra 60.000 çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile perakende sektörünün öncü şirketleri arasındadır.

Türkiye’nin en büyük 15 şirketi arasında yer alan A101 zincir marketleri; müşterilerine en ucuz fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim malzemeleri sunmaktadır.

Müşterilerinin tercihini iş modelinin merkezine koyarak, tedarik zincirinin yapısını oluşturan A101’de, gerekli denetim, kalite ve tedarik standartlarını geçen ürünlerden yalnızca müşteri memnuniyetini sağlayan ürünler raflarda yerini almaktadır.

12 yıllık tecrübesiyle müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri başta olmak üzere tüm paydaşlarıyla ilişkilerini güven üzerine kuran A101, yenilikçi ve dinamik yapısıyla perakende sektörünün en yaygın zinciri olmaya devam etmektedir.

Dünya’nın en hızlı büyüyen beşinci şirketi (Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2019 ve 2020 Raporu)

Türkiye’nin en büyük 15 şirketi arasında Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçelerinde toplam 10.000’den fazla market 2015-2016-2017 yıllarında:

Türkiye’de en çok istihdam yaratan şirketi
Türkiye’de en çok kadın çalıştıran şirketi
Türkiye’de en çok engelli çalıştıran şirketi

Zeytinyağı Hakkında

Zeytinyağı, Akdeniz Bölgesinde yetişen geleneksel bir ağaç ürünü olan zeytin ağacının (Olea europaea) meyvesinden elde edilen yağ çeşididir. İnsanlık tarafından çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Yemek yapmak, tıbbı amaçlar, sabunlar, farmasötik takviyeler ve kozmetik ürünler olarak kullanıldığı gibi; aydınlatma lambaları ve yakıt için de kullanılabilmektedir.

Zeytinyağının takribi ’ü doymuş yağ iken, ‘i ise omega-3 ve omega-6 yağ asitleri vb. çoklu doymamışlardır. Fakat zeytinyağında bulunan yağ asidi, oleik asit denilen ve toplam yağ içeriğinin %73’ünü meydana getiren tekli bir yağdır. Sızma zeytinyağı en yüksek düzeyde oleik asit ve antioksidan polifenol içerir. Bu sebeple diğer bitkisel yağlara göre daha sağlıklıdır. Sağlıklı olmasının yanında çok fazla kaloriye de sahiptir. Bu sebeple sağlık için makul oranda tüketilmelidir.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?