1. Anasayfa
 2. İnşaat Fiyatları

Beton Direk Fiyatları

Beton Direk Fiyatları
Beton Direk Fiyatları
5

Beton Direk Fiyatı merak eden kullanıcılar, Beton Direk Fiyatları veya Beton Direk Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması web sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Güncel Beton Direk Fiyatları bilgisine buradan her zaman ulaşabilirsiniz. Sizler için Güncel Beton Direk FiyatıZamlı Beton Direk Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Beton Direk Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz. Beton Direk gibi sık tercih edilen ürün veya hizmetlerin fiyatları sıklıkla değişkenlik göstermektedir. Tamda bu konuda sizler için güncel fiyat listeleri takip ederek paylaşımda bulunuyoruz. Fiyatinedir.net hizmet sitemizde Beton Direk gibi aradığınız diğer ürün veya hizmetlerinde fiyatlarına ulaşabilir, detaylı karşılaştırmalar ile en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Beton Direk Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Beton Direk Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya, kuruluşa, firmaya göre farklılık göstermektedir.

Beton Direk Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Beton Direk Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz. Belirli aralıklar ile fiyat listemizi güncellemekteyiz.

Beton Direk Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Beton Direk Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Beton Direk Fiyatı 2023 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Beton Direk Fiyatı yer almaktadır. Peki, bu zam durumu Beton Direk fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Beton Direk Fiyatı ne kadar? Zamlı Beton Direk fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık. Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

beton direk fiyatları 2023
beton direk fiyatları 2023
 • BETON DİREK DÜZ 200 CM fiyatı 56,00 TL + KDV
 • BETON DİREK DÜZ 220 CM fiyatı 58,00 TL + KDV
 • BETON DİREK 240 CM fiyatı 59,00 TL + KDV
 • BETON DİREK 290 CM fiyatı 90,00 TL + KDV
 • BETON MOBİL ÇİT AYAĞI 38LİK/48 LİK fiyatı 56,00 TL + KDV
 • PAYANDA DİREK fiyatı 58,00 TL + KDV

Paylaştığımız Beton Direk Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Beton Direk Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar halinde Beton Direk Fiyat listesi güncellenmektedir. Liste sizler için sürekli güncel tutulmaktadır.

Beton Direk gibi ürün veya hizmete ödeme yapmadan önce gerekli incelemeler ve karşılaştırmaları yaparak en uygununu tercih etmenizi tavsiye ederiz. Fiyat ve performans öncelikli tercihiniz olmalıdır. Sitemizi takip ederek gerekli karşılaştırma ve fiyat araştırmalarını rahatça yapabilirsiniz.

Beton Direk Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Beton Direk Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

beton direk fiyatı
beton direk fiyatı

Beton Direk Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Beton Direk Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Beton Direk Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Beton Direk fiyatı? Güncel Beton Direk fiyatı ve ucuz Beton Direk Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

BUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kutu Profil Fiyatları – 220 Volt Güneş Paneli Fiyatları – Palet Fiyatları – Tuğla Fiyatları

Beton Direk Fiyatları

Beton Direk Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Beton Direk Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Beton Direk fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Beton Direk Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Beton Direk hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Beton Direk gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda mutlaka kullanıcı, tüketici yorumlarını da okumanızı tavsiye ederiz. Bu sayede para vereceğiniz ürün veya hizmetin artı ve eksi yönlerini değerlendirip daha doğru bir sonuca varabilirsiniz.

İki beton direk arası kaç metre?

1.3 m ara ile toprak zeminde 40×40 cm(3m tel çit uygulaması için 50x50cm) ebatlarında 50 cm derinliğinde çukurlar açılır. 2.Bu çukurlara Nato Tipi Beton Çit Direlleri dikilir. 3. Dikilen bu direklere orta kısımlarda 45 metrede bir ve her köşede olmak üzere çift taraflı durdurucu payanda monte edilir.

Beton direk ömrü kaç yıl?

Beton direklerin ömrünü 50 60 ve demir direklerin ömrünü 35 40 sene kabul edebiliriz.

Beton direk kaç cm gömülür?

Tüm beton direkleri en az 2 mt derinlikte gömülmelidir.

Bir direk kaç metre?

Boyları genellikle 18 ile 32 metre arasında değişir. Ağırlıkları 750 kilo ile 3,5 ton arasında değişir. Düz demir, cıvatalar yardımı ile iskelet halinde direk yapısına dönüştürülür. Bir hatta kurulan direklerin en fazla 2 cm hata payı bulunur.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. Öncelikle güzel bir anlatım acak direk araları kaç m
  Kaç yılındaki fiyatlar

  20220yilindaki fiyatlara eşdeğer degil

 2. 2 Ağustos 2022

  İyi günler dilerim
  Beton direk fiyatları ne kadar acaba
  200 cm olan

 3. Selam 240 .lik beton direk ne kadar düz direk

 4. Beton direk fiyatı ne kadar acaba 200cm lik KDV si ile birlikte yazarnısınız teşekkür ederim hayırlı işleriniz olsun inşallah

 5. 29 Nisan 2023

  240 beton direk almak istiyorum 100 adet enson fiyatı nekadar olur kadeve siz Not telefon numarası yazar mısınız arayayım sizi yeriniz nerededir tam adresi yazarmısınız rica etsem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir