1. Anasayfa
 2. Sağlık

Ginera Fiyat

Ginera Fiyat
Ginera Fiyat
0

Güncel Ginera Fiyat

Ginera Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Ginera Fiyatları fiyat bilgisine ulaştık ve eczanelerden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Ginera Fiyatları da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Ginera Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Ginera Fiyat bilgisi yer almaktadır. Ginera fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak eczanelerden ve satıcılardan öğrenilmiştir.

ginera doğum kontrol hapı fiyat 2020
ginera doğum kontrol hapı fiyat 2020

Ginera Fiyat

 • GINERA 21 draje = 59,90₺

Ginera Nedir?

Her bir kaplı tablet etkin madde olarak 0,075 mg gestoden ve 0,03 mg etinilestradiol içerir. GINERA laktoz (sığır kaynaklı) içerir. Östrojen ve progesteron hormonlarını içeren ve ağız yoluyla alınan doğum kontrol haplarına “Kombine Oral Kontraseptif (KOK)” denir. GINERA’da bu grupta yer alan bir ilaçtır.

Ginera Nasıl Kullanılır?

Doktorunuz bu ilacın kullanımı nasıl ilettiyse o şekilde kullanmanız gereklidir. Eski zamanlarda gebelik engelleyici bir ilaç kullandıysanız, ilacı adet yaşantınızın ilk günü almaya başlamalısınız. Etkisi 7 gün sürer.
Adet kanamanız başladı ve 1 gün geçtiyse, ilk ilacı kanama devam etsin veya etmesin adetinizin 5. gününde kullanmalısınız. Ancak 7 gün boyunca prezervatif kullanmanız gerekecektir.

ginera doğum kontrol hapı fiyat
ginera doğum kontrol hapı fiyat

Ginera Yan Etkileri Nedir?

Nefes almada güçlük, karın ağrısı, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi durumlar yaşarsanız kesinlikle doktorunuzu bilgilendirmeniz gereklidir.
Kiloda artış, karın ağrısı, mide bulantısı, duygu değişiklikleri, memelerde ağrı, depresiz duygu yaşamak, hassasiyet ve şiş gibi hafif olacak yan etkiler görülebilir.

Ginera Hakkında Bilinmesi Gereken Bilgiler Nedir?

İlacın maddesine karşı bir alerjik durumunuz varsa kesinlikle bu ilacı kullanmanız önerilmemektedir.
Migren, duyu bozukluğu, şeker hastaları, yüksek tansiyon, görmede bozukluluk, sara, felç, genital kanama rahatsızlığı olan hastaların bu ilacı kullanılması kesinlikle önerilmez.
Hamileyseniz veya hamilelik şüpheniz varsa kesinlikle bu ilacı kullanmayınız.
Böbrek hastaları, karaciğer hastaları, kalp yetmezliği olan hastaların bu ilaca başlamadan önce doktorunu bilgilendirmeleri kesinlikle önerilmektedir. Aynı zamanda bebek sahibiyseniz ve aktif olarak emziriyorsanız kesinlikle bu ilacı tüketmeyiniz. Aksi taktirde büyük problemler yaşayabilirsiniz.

Thincal Fiyatı – Sennalax Fiyatı – Tansiyon İlacı Fiyatı – Duphalac Şurup Fiyatı – Ginera Fiyat – Ponstan Forte FiyatAtomy Ürünleri Fiyatları – Madecassol Fiyatları – Nerisona C Fiyatları – Primolut Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir