Madecassol Fiyatları

Madecassol Fiyatları

Güncel Madecassol Fiyatları

Madecassol Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Madecassol Fiyatları fiyat bilgisine ulaştık ve eczanelerden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Madecassol Fiyatları da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Madecassol Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Madecassol fiyat bilgisi yer almaktadır. Madecassol fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak eczanelerden ve satıcılardan öğrenilmiştir.

madecassol fiyat
madecassol fiyat

Madecassol Fiyatları

 • MADECASSOL 10 mg/1 gr 40 gr pomad = 34,83₺

Madecassol Nedir?

Madecassol, ciltte oluşan problem, yara, tahriş veya yanıklarda kullanılan bir kremdir. Madecassol’un etken maddesi asiaticadır. Sedef hastalığı, egzama, meme başı çatlak, böcek ısırıkları ve yaralı, yüzeysel oluşan yanıklar gibi cilt problemlerinde son derece etkisi vardır. Cildinize hassas değilse herhangi bir belirgin yan etkisi yoktur.
Eğer gebeyseniz ve bebeğinizi emzirirken de kullanımı oldukça güvenlidir. Fakat yinede kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmayı unutmayın.

Madecassol Krem Nasıl Kullanılır?

 1. Eğer ilaçtan bir fayda göremediğinizi düşünüyorsanız ya da yan etki yaşıyorsanız doktorunuza ya da eczacınıza danışın.
 2. Merhemi gözlerinize sürmeyin.
 3. Eğer merhemin bir dozunu unutursanız dengelemek için çift doz uygulamayın.
 4. Tüpü, kapağın üstündeki sivri bölgeyle delebilirsiniz.
 5. Merhemi cilt üzerine ince bir tabaka şeklinde sürmeye özen gösterin.
 6. Madecassol’ü doktorunuzun önerdiği miktarda ve şekilde kullanın.
madecassol krem fiyat
madecassol krem fiyat

Madecassol Kremin Cilde Faydaları Nelerdir?

 1. Cilt yapınız fazlasıyla kuru durumda ise bu krem cildidizi nemlendirecek, cilt yapınız hassas ve kuru ise nemlendirici olarak madecassol kremi kullanabilirsiniz. Günde 1-2 defadan fazla kullanmanız zararlı olabilir.
 2. Ergenlik dönemine geçiş yaparken oluşan sivilcelerin geçmesine madecassol krem etkilidir.
 3. Doğum yaptıktan sonra göğüs ucunuzda oluşan çatlakları madecassol krem ile geçirebilirsiniz.
 4. Ameliyat olursanız ve sonrasında yara, yırtılma olduysa onarıcı etkisi vardır. Kremi kullanabilirsiniz.

Madecassol Krem Uygulamadan Önceki Hazırlanışı Nasıl Yapılır?

Sivilce izleri, cilt lekeleri, çatlayan hasarlı ciltler, kuru cilt yapısı için Madecassol krem uygulamak istiyorsanız aşağıdaki karışımı hazırlamanız gerekmektedir.
1 Çay kaşığı kadar Bepanten krem
1 Çay kaşığı kadar Madecassol krem
1 Adet E vitamini Ampülü

Malzemeleri öncelikle bir cam kasenin içerisinde iyi bir şekilde karıştırın. Karışıma hazırlarken mümkün oldukça krem miktarlarını aynı oranda tutmaya özen gösterin.
Hazırladığınız losyonu yani karışımı dudak ve gözünüzün çevresi hariç yüzünüze sürebilirsiniz.
Uygulama yaptıktan sonra 1 saat kadar bekleyebilir sonrasında ise ılık su ile durulayabilirsiniz. 2 Hafta içerisinde maksimum 1 defa yapınız.

Thincal Fiyatı – Sennalax Fiyatı – Tansiyon İlacı Fiyatı – Duphalac Şurup Fiyatı – Ginera Fiyat – Ponstan Forte FiyatAtomy Ürünleri Fiyatları – Madecassol Fiyatları – Nerisona C Fiyatları – Primolut Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?