Muhabbet Kuşu Fiyatları

Muhabbet Kuşu Fiyatları

Evimizin neşesi Muhabbet kuşları pandemi dönemimde daha çok ilgi görmeye başladı. Gerek ithalat zorluğu gerek talep artması nedeniyle Muhabbet Kuşu fiyatları da farklılık göstermeye başladı. Bu doğrultuda Muhabbet Kuşu Fiyatlarını araştıranlar için güncel muhabbet kuşu fiyat listesini sizler için derledik. Yazımızın devamını okuyarak Muhabbet Kuşu Fiyatını araştırabilirsiniz.
Güncel fiyatları bilgi paylaşım sitemizde sizler için Muhabbet Kuşu Fiyatlarını hazırladık ve sunacağız.

Muhabbet Kuşu Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilen ve araştırılanlardan olmuştur. Muhabbet Kuşu tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Muhabbet Kuşu Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Muhabbet Kuşu Fiyat listesi doğru ve güncel olarak hazırlanmıştır. Sizler için oluşturduğumuz güncel Muhabbet Kuşu Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır.

Muhabbet Kuşu Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Muhabbet Kuşu Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Haftalık periyotlar halinde yazımız, listemiz düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Muhabbet Kuşu Fiyatları

Muhabbet kuşları papağan güllerden gelen kuş cinsidir. Özellikle mavi yeşil gibi birbirinden güzel göz alıcı renkleri insanı etkileyen taraflarından bir tanesidir. Eğer sizde evde muhabbet kuşu bakmayı planlıyor iseniz yazımızı dikkatlice okumanızı öneririz.

Bu kuşların fiyat aralığı 50 TL ile 200 TL arasından değişmektedir. Bu değişim pet shop fiyatlara göre değişmektedir.

İki adet alacak iseniz bu durumda kuş ücretleri ikiye katlanmak taşır. Fakat geriye kalan malzemelerini de suluk, yemlik, yem, kafes, oyuncakları vs gibi diğer araç gereçleri de ayni yerden almanız durumunda dükkan sahibinin belli ölçüde indiriminden faydalanabilirsiniz.

Sizlere bir forumdan muhabbet kuşu fiyat listesi derledik.

 • Yavru 125 TL
 • Anaç 150 TL
 • Eş Muhabbet kuşu fiyatı 100 – 150  TL
 • 45 günlük 3 aylık arası 150 TL – 200 TL arası

Yavru Muhabbet Kuşu Fiyatları

Aşağıdaki yavru muhabbet kuşu fiyatı 2022 listesi, internetteki pet listeleme sitelerinden alınmıştır ve gerçek ilan fiyatlarıdır.

Özelliği Yaşı Cinsiyeti
Yerli yavru konuşturmalık 1 Aylık Dişi 70 TL
Evde yetiştirilen ele alışkın rainbow yavru kuşlar 1 Aylık Çift 120 TL
Ev üretimi yavru muhabbet kuşu 1 Aylık Erkek 90 TL
Yeni Yeme Düşmüş yavru muhabbet kuşları 1 Aylık Karışık 70 TL
Yavru Muhabbetler 1 Aylık Erkek 100 TL
Yavru Muhabbet Kuşları 1 Aylık Erkek 100 TL
6 Renk güzeli yavru 1 Aylık Erkek 100 TL
Sakallı Show Jumbo Yavru 1 Aylık Erkek 200 TL
Yeni Yeme Düşmüş Renk Renk Yavrular 1 Aylık Karışık 80 TL
Yavru Muhabbet Kuşları seç beğen al sağlıklı 1 Aylık Erkek 75 TL
Yavru Muhabbet Kuşu Fiyatı 2022
Muhabbet Kuşu Fiyatı
Muhabbet Kuşu Fiyatı

Albino Muhabbet Kuşu Fiyatları

Aşağıdaki albino muhabbet kuşu fiyat 2022 listesi, internetteki pet listeleme sitelerinden alınmıştır ve gerçek ilan fiyatlarıdır.

Özelliği Yaşı Cinsiyeti Fiyat
Albino muhabbet kuşu 2 Aylık Erkek 200 TL
Muhabbet Kuşu Fiyatları 2022
Muhabbet Kuşu Fiyatları 2022

Lutino Muhabbet Kuşu Fiyatları 

Muhabbet Kuşu Özellikleri

 • Muhabbet kuşlarının boyları yaklaşık olarak aşağı yukarı 18-19 cm ye kadar ulaşabilmektedir.
 • Boyuna arkasında bulunan farklı renklerdeki kuyrukların uzunları da dahil edilerek hesaplanır.
 • Muhabbet kuşları kendilerine ilgi gösterilmesini çok severler.
 • Kaliteli ilgi verildiğinde konuşmayı kolaylıkla öğretebilirsiniz.
 • Bu kuşlar hassas olmalarıyla bilinmektedir.
 • İki açık cam arasında cereyanda kalmaları durumunda çok kolay hasta olurlar.
 • Daha önce söylediğimiz gibi hassas olmalarıyla bilinen bu kuşlar yalnızlığı sevmemektedirler.
 • Yalnız ve ilgisiz kalmaları durumunda stres olup hastalanırlar ve bu hastalık ölüme kadar gidebilir.
 • Eğer konuşması için bir çabanız olacak ise tek kuş almalısınız. Çift olarak alınan kuşlar konuşma eğiliminde olmazlar.
 • Konuşması için uğraşacak iseniz mutlaka erkek kuş almalısınız. Çünkü erkek olan kuşlar dişilere göre daha çok ve çabuk konuşurlar.
 • Muhabbet kuşları öğretme yetinize göre aşağı yukarı ortalama 30-40 kelime konuşabilirler.
 • Son olarak ağırlıkları 35-40 gramdır.
muhabbet kuşu ne kadar
muhabbet kuşu ne kadar

Muhabbet Kuşu Bakımı

 • Kafeslerinde mutlaka ama mutlaka suluk, yemlik, banyoluk, oyuncak gibi eşyaları bulunmalıdır.
 • Eğer kuşları eş olarak aldıysanız çiftleşmeleri için kafeslerine bağlı çiftleşme yuvası bulunmalıdır.
 • Bu kuş türleri oyun oynamayı ve ilgiyi çok severler. Bu sebeple mutlaka kafese oyuncaklar almalısınız.
 • Yemleri mutlaka kontrol edilmeli, sulukları ise mutlaka her gün taze su ile değiştirilmelidir.
 • Sularına konulan büyüme destekleyici ve konuşma ilerletici vitaminler unutulmamalıdır.
 • Özellikle kıvırcık ve marul gibi yeşil yapraklı sebzeler muhabbet kuşlarında ishale neden olmaktadır. Bu sebeple ya hiç verilmemeli ya da çok az verilmelidir.

Muhabbet kuşu fiyatları hangi aralıklardadır?

2022 yılında muhabbet kuşları 100-250 tl aralığındadır.

Petshoplardan almak istediğinizde 100-300 TL bandında bulabilirsiniz.

Hazırladığımız fiyat listesini Muhabbet Kuşu hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik:  Papağan Fiyatları

Muhabbet Kuşu gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Muhabbet Kuşu Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Köpek Kulübesi Fiyatları – Maltese Terrier Fiyat – Pug Fiyatları – Hamster Fiyatları – British Shorthair Fiyatları – Muhabbet Kuşu Fiyatları – Kedi Oteli Fiyatları – Kedi Aşıları FiyatlarıRöhnfried Gervit W Fiyatları

Muhabbet Kuşu Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Muhabbet Kuşu Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Muhabbet Kuşu Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Muhabbet Kuşu fiyatı? Güncel Muhabbet Kuşu fiyatı ve ucuz Muhabbet Kuşu Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Muhabbet Kuşu Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Muhabbet Kuşu Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Muhabbet Kuşu Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Muhabbet Kuşu Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Muhabbet Kuşu hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Muhabbet kuşu kaç TL 2021?

2021 yılında Muhabbet kuşları ortalama olarak 50 TL ile 150 TL arasında satılmaktaydı.

Muhabbet kuşu kaç TL 2022?

Muhabbet kuşu 2022 yılında ortalama 100 TL ile 200 TL arasındadır. 2021 yılında 50 TL ile 150 TL arasında olan Muhabbet Kuşu Fiyatları, 2022 yılında 150 TL civarında satılmaktadır.

Muhabbet kuşları ortalama kaç TL?

Muhabbet kuşları şuanda ortalama 100 TL ile 200 TL arasında satılmaktadır. Muhabbet kuşu fiyatı ortalama 150 TL'dir.

İstanbul'da muhabbet kuşu kaç lira?

Paylaştığımız Muhabbet Kuşu fiyatları Türkiye geneli olasa da İstanbul'da da 100 TL ile 200 TL arasında Muhabbet Kuşu bulabilirsiniz.

 

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: