1. Anasayfa
 2. Genel

Netflix Paket Fiyatları

Netflix Paket Fiyatları
Netflix Paket Fiyatları
0

Netflix, film ve dizi izlemeyi sevenler için farklı paket seçenekleri sunan bir çevrimiçi yayın platformudur. Netflix’in en temel paketi, SD kalitesinde yayın sunarken yalnızca bir cihazda kullanılmasına izin verir. Bu paket, bireysel kullanıcılar veya sınırlı bütçeye sahip olanlar için ideal bir seçenektir. Daha fazla içerik ve cihazda aynı anda kullanım isteyenler için Standart Paket HD kalitesinde yayın sunar ve iki cihazda kullanıma izin verir. Özel Paket ise Ultra HD kalitesinde yayın sunar ve dört cihazda kullanım imkanı sağlar. Aileler için en uygun seçenek ise Aile Paketi‘dir. Bu paket, Ultra HD kalitesinde yayın yapmanın yanı sıra ayrı kullanıcı profilleri oluşturmanıza ve dört cihazda aynı anda kullanmanıza olanak tanır. Netflix’in esnek paket seçenekleri, her türlü izleme alışkanlığına ve bütçeye uygun bir seçenek sunar. Ancak, fiyatlar ülkeye ve döneme göre değişebilir, bu nedenle güncel fiyat bilgilerine resmi Netflix web sitesinden ulaşmak önemlidir.

Netflix Paket Ücretleri
Netflix Paket Ücretleri

Netflix Paket Fiyatları

İşte Netflix’in farklı paketleri ve fiyatları hakkında bilgiler:

 1. Temel Paket:
  • Özellikler: SD kalitesinde yayın, tek cihazda kullanım. HD (720p) video kalitesi. İstediğiniz telefonda, tablette, bilgisayarda veya TV’de reklamsız izleyin. 1 cihazda indirme özelliğinden faydalanın.
  • Fiyat: Aylık 99,99 TL
 2. Standart Paket:
  • Özellikler: HD kalitesinde yayın, aynı anda iki cihazda kullanım.
  • Fiyat: Aylık 149,99 TL
 3. Özel Paket:
  • Özellikler: Ultra HD kalitesinde yayın, aynı anda dört cihazda kullanım. Full HD (1080p) video kalitesi. İstediğiniz telefonda, tablette, bilgisayarda veya TV’de reklamsız izleyin. 2 cihazda indirme özelliğinden faydalanın.
  • Fiyat: Aylık 199,99 TL
 4. Aile Paketi:
  • Özellikler: Ultra HD kalitesinde yayın, aynı anda dört cihazda kullanım, ayrı kullanıcı profilleri. Ultra HD (4K) ve HDR video kalitesi. Konumsal ses özelliğini içerir. İstediğiniz telefonda, tablette, bilgisayarda veya TV’de reklamsız izleyin. 6 cihazda indirme özelliğinden faydalanın.
  • Fiyat: Aylık 199,99 TL

Netflix Paketlerini Yarı Fiyatına Alabileceğinizi Biliyor muydunuz? Tamda bu konu hakkında şu makalemize bakabilirsiniz: Enpara.com’dan Harcama Yapanlara Müjde: Dijital Platformlarda %50 İade Kampanyası!

Netflix Paket Özellikleri

Netflix’te paketlerin farklı fiyatlarda olmasının sebebi aslında özellikleri. Netflix planları Netflix’i aynı anda izlenebilen cihaz sayısı ve videoların Standart Çözünürlükte (SD), Yüksek Çözünürlük (HD) veya Ultra Yüksek Çözünürlükte (UHD) görüntüleme özelliğine göre ayırmakta ve fiyatlandırmakta.

Netflix Paket Özellikleri
Netflix Paket Özellikleri

İşte Netflix paketlerinin kapsamları ve özellikleri:

Temel paket: Netflix’in temel paketinde kullanıcılar aynı anda 1 cihazdan, ekrandan Netflix’i izleyebiliyor; desteklenen 1 cihaza aynı anda içerik indirebiliyor. Mevcut içeriği download yapabiliyor.

Standart Paket: Netflix standart pakette, desteklenen 2 cihazda Netflix izlenebiliyor. İçerik indirilebilen cihaz sayısı 2’ye çıkıyor. Ayrıca bu pakette tam HD kalitesi sunuluyor.

Özel paket: Netflix’in En üst paketti özel paket aynı anda izlenebilen ekran sayısı dörde çıkıyor. İçerik indirilebilen cihaz sayısı da 4‘e yükseliyor. Kullanıcılara ultra HD kalitesi sunuluyor.

Netflix Paket Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Netflix 2023 aylık ne kadar?

Netflix aylık fiyatları: Temel Paket Fiyatı: 63,99 TL, Standart Paket Fiyatı: 97,99 TL, Özel Paket Fiyatı: 130,99 TL’dir.

Netflix paketler kaç TL?

Netflix’i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV’niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 63,99 TL ile 130,99 TL arasında değişmektedir. Ekstra maliyet yok, sözleşme yok.

Netflix standart paket kaç kişilik?

Netflix temel üyelik paketi sisteme kayıt olurken seçebileceğiniz en sade üyelik paketidir. Güncel fiyatı 63,99 TL’dir. Temel paket yalnızca bir kişilik olarak alınan pakettir.

Netflix Nedir?

Netflix; internet bağlantılı binlerce cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren geniş bir arşiv sunan bir streaming hizmetidir.

Tek bir reklam olmadan, istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz – hepsi aylık düşük bir ücret karşılığında. Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler var, üstelik her hafta yeni diziler ve filmler ekleniyor!

Netflix’in Maliyeti Nedir?

Netflix’i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV’niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 63,99 TL ile 130,99 TL arasında değişmektedir. Ekstra maliyet yok, sözleşme yok.

Netflix Nereden İzlenebilir?

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman izleyin. Bilgisayarınızda netflix.com adresinden veya akıllı TV’ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açın.

Favori içeriklerinizi iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Seyahatteyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için indirilenleri kullanın. Netflix’i her yere beraberinizde götürün.

Netflix’i Nasıl İptal Edebilirim?

Netflix esnektir. Sinir bozucu hiçbir sözleşme ve taahhüt yoktur. Hesabınızı çevrimiçi olarak iki tıklamayla kolayca iptal edebilirsiniz. İptal ücreti yoktur – hesabınızı istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.

Netflix’te ne izleyebilirim?

Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. İstediğiniz her zaman, istediğiniz kadar çok şey izleyin.

Netflix Çocuklar İçin Uygun mu?

Üyeliğinize dâhil olan Netflix Çocuk deneyimi, çocukların ailece izlenebilecek dizi ve filmleri kendilerine özel bir alanda izlemelerini sağlarken kontrolü ebeveynlere verir.

Çocuk profillerinde bulunan PIN korumalı ebeveyn kontrolleri sayesinde, çocukların izleyebileceği içeriklerin yetişkinlik düzeylerini kısıtlayabilir ve onların görmesini istemediğiniz belirli içerikleri engelleyebilirsiniz.

Netflix Paket için araştırma yaparak en uygun fiyattan yararlanmayı istemektesiniz. Uygun ve ucuz Netflix Paket Fiyatları hakkında araştırmanıza bizde katkı sağlamak için güncel Netflix Paket Fiyat listesini paylaştık. Yorumlar kısmından eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları bize bildirebilirsiniz. Netflix Paket Fiyatları hakkında merak edilen, sıkça sorulan soruları sizler için derledik inceleyebilirsiniz. Güncel ve detaylı fiyat listelerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz

Fiyatinedir.net Netflix Paket Fiyatları bilgisini sizler için araştırdı ve yayınladı. Bu yazımızı takibe alarak güncel Netflix Paket Fiyatı nedir bunu öğrenebilirsiniz. Unutmayın sitemiz üzerinde diğer konulara bakarak güncel fiyatları sürekli takip edebilirsiniz.

Netflix Paket Fiyatları kaç lira?

Netflix Paket fiyatları güncel zamlarla beraber 63,99TL‘dir. Güncel Netflix Paket Fiyatı 63,99TL‘dir. Bu fiyat yazı tarihindeki son zamlarla yükselen fiyattır. Sürekli gelen zamlar Netflix Paket Fiyatını da etkilemektedir. Bundan dolayı sitemiz Netflix Paket fiyat listesini haftalık ve aylık periyotlar halinde güncellemektedir. Sizde yorumlar kısmından bize bilgi vererek Netflix Paket fiyat bilgisinin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Netflix Paket fiyatı gibi güncel fiyat listesine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz fiyat listesini iletişim bilgilerimizden bize iletebilirsiniz.

Netflix Paket Fiyatları

Netflix Paket Fiyatları Zamlanacak mı?

Netflix Paket fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Netflix Paket Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Netflix Paket Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

NETFLİX PAKET FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Exxen fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Netflix Paket Fiyatı doğru mu?

Netflix Paket fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Netflix Paket fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Netflix Paket Fiyatı gibi GENEL FİYATLAR kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Netflix Paket Fiyatı Hakkında

Sizlere hazırladığımız Netflix Paket Fiyatı hakkında genel bilgilerde vermiş olduk. Sitemizde güncel fiyat bilgileri yer alır. Sitemizi takip ederek marketlerden tutun ürünlere kadar her alanda fiyat bilgilerini araştırabilir bilgi sahibi olabiliriniz.

Özellikle son dönemlerdeki piyasa hareketliliği Netflix Paket fiyat listesi gibi fiyat listelerini sürekli araştırma ihtiyacı sunmaktadır. Sizde sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Peki Netflix Paket Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Netflix Paket Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Netflix Paket Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Netflix Paket Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Netflix Paket fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Netflix Paket fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Dijital Platform Fiyatları;

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir