1. Anasayfa
 2. Oyun

PUBG Mobile UC Fiyatları

PUBG Mobile UC Fiyatları
PUBG Mobile UC Fiyatları
0

Pubg Mobile Uc Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Pubg Mobile Uc ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Pubg Mobile Uc Fiyatları, Güncel Pubg Mobile Uc Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Pubg Mobile Uc için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Pubg Mobile Uc son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Pubg Mobile Uc Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Pubg Mobile Uc Fiyatları bilgisini hazırladık. Pubg Mobile Uc fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Pubg Mobile Uc ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Pubg Mobile Uc Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Pubg Mobile Uc, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Pubg Mobile Uc fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Pubg Mobile Uc tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Pubg Mobile Uc Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Pubg Mobile Uc Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Pubg Mobile Uc Fiyatı listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Pubg Mobile Uc Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Pubg Mobile Uc Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Pubg Mobile Uc fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Pubg Uc

Sanal marketlerde satışı yapılan pek çok UC çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünü almak isteyen kişiler Pubg Mobile Uc fiyatı şeklinde araştırmalar yapmaktadır. Genel olarak sanal marketlerde satış gerçekleştirilmektedir. Genelde 325 ve 1800 uc arasında alım yapılmaktadır. Diğer alışveriş noktalarıyla fiyat kıyaslaması yapmak isteyen kişiler internet üzerinden sorgular gerçekleştirmektedir.

Pubg Mobile Uc Fiyatları

 • Pubg Mobile Uc fiyat, yeni yılda 11,40 TL’dir. Pubg Mobile 60 UC fiyatı 11.40 TL’dir.
 • PUBG Mobile Royale Pass Paketi (Royale Pass M6: Destansı Kış) 115 TL‘dir.
 • PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi (Royale Pass M6: Destansı Kış) 287 TL‘dir.
 • 60 PUBG Mobile UC 11,40 TL’dir.
 • 325 PUBG Mobile UC 57,4 TL‘dir.
 • 660 PUBG Mobile UC 115 TL‘dir.
 • 1800 PUBG Mobile UC 287 TL‘dir.
 • 3850 PUBG Mobile UC 574 TL‘dir.
 • 8100 PUBG Mobile UC 1148 TL‘dir.
 • 28 PUBG Mobile UC 4,75 TL‘dir.
 • 55 PUBG Mobile UC 9,65 TL’dir.
 • 83 PUBG Mobile UC 14,50 TL‘dir.
 • 143 PUBG Mobile UC 23,75 TL‘dir.
 • 285 PUBG Mobile UC 48,25 TL‘dir.
 • 1575 PUBG Mobile UC 240 TL‘dir.
 • 3350 PUBG Mobile UC 485 TL‘dir.

Pubg Mobile Uc Fiyat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Pubg Mobile Uc Fiyat Ne Kadar?

Pubg Mobile Uc fiyat, Yeni Yılda 57,40 TL‘dir. 325 PUBG Mobile UC fiyatı 57.40 TL’dir.

660 PUBG Mobile UC Fiyat yeni yılda Ne Kadar?

660 PUBG Mobile UC Fiyat, Yeni yılda 115 TL’dir.

8100 PUBG Mobile UC Fiyat 2022 Ne Kadar?

8100 PUBG Mobile UC Fiyat, 2022 yılında 1148 TL’dir.

Oyun dünyasında bir adım öne geçmek farklı olmak gibi kaygılarınız için UC almanın tamda sırası aslında. Ülkemizde almak istediğimiz bir şey olduğunda hiç beklemeden almamız gerektiğini öğrendik artık. Maalesef her ürüne sürekli zamlar geliyor ve beklediğimiz indirimleri yakalayamıyoruz. Siz de alışverişinizi son güne bırakmadan daha güvenli bir şekilde tamamlamak istiyorsanız Pubg Mobile Uc fiyatları verilerini kontrol edip karşılaştırma yaparak daha uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi daha rahat planlayabilecek ve harcamalarınızı kontrol altında tutabileceksiniz.

pubg uc satın al
pubg uc satın al

Özellikle yakın zamanda yaşanan sürekli zamlardan dolayı Pubg Mobile Uc fiyatları da sürekli güncellenmektedir. Bu sebepten sürekli oynayan kişiler bu fiyatları sıkı takip etmeye başladı. Sitemiz tamda bu aşamada sizler için güncel ve uygun fiyatları bulup paylaşmaktadır. Oyuncuları düşünen bir firma buradaki fiyatlardan daha uyguna veririm buradan gelen herkese indirim yaparım gibi bir açıklama yaparsa bizlerinde bir katkısı olmuş olur:).

Pubg Uc Nasıl Kullanılır

 1. Oyuncu No doğrulama” alanına oyundaki Karakter ID’nizi girip “TAMAM” butonuna tıklayarak giriş yapın. Bu alanda oyun içi kullanıcı adınızın görünmesini bekleyin.
 2. EPIN başlıklı “Lütfen e-pin kodunu gir” yazan alana,  satın aldığınız PUBG Mobile UC kodunu girin ve “OK” butonuna tıklayın.
 3. Karşınıza çıkan “Takas İşlemi Ayrıntıları” penceresindeki “Gönder” butonuna tıklayın.
 4. Bir sonraki ekranda göreceğiniz “Satın alımın başarılı” uyarısının ardından yüklemeniz başarılıyla gerçekleşmiş ve satın aldığınız kadar UC hesabınıza eklenmiştir. Keyifli oyunlar.
Yeni Başlayanlar İçin PUBG Tüyoları
 • Seni Kimse Duymamalı!

PUBG’nin belki de en önemli noktalarından birisi ses. CS:GO’da ses ne kadar önemliyse PUBG’de de buna bir o kadar dikkat edilmesi gerekiyor. Çünkü koşarken, yürürken ve sessiz olarak ilerlediğinizde çok farklı ses seviyeleriyle karşılaşabiliyorsunuz. Eğer herhangi bir eve girdiyseniz ve sessizce hareket etmezseniz, yöneldiğiniz odanın içini göremeden ölebilirsiniz. Özetle işinizi oldukça sessiz bir şekilde halletmenizde fayda var. Not: Spor ayakkabı giyerseniz, yürüme sesiniz de oldukça azalacaktır.

 • Çalıların arasında, gizli noktalarda saklananlar

PUBG’de ormanlık alanların oldukça bol olması düşmanlarınızla direkt olarak etkileşime girmenizi engelliyor. Bu nedenle nereden ateş açtığını anlayamadığınız bir rakip, sizi zor durumlara sokabilir. Bütün grafik ayarlarını yüksek yapmak yerine bazı oyuncuların yaptığı gibi yeşillik görüntü kalitesini düşük hale getirirseniz artık çalıların arasında sizi avlamak çok zor olacaktır.

 • Oyunun Default ayarlarına güvenmeyin Özelleştirin!

PUBG’de oyuna girmeden önce bilmeniz gereken önemli bir şey daha var: Asla oyunun klavye ve mouse ayarlarına güvenmeyin. Düşman ile çatışmaya başladığınızda bir taş kalıntısına gözünüzü kestirdiniz ve siper alacaksınız. Ancak “C” tuşuna basmanıza rağmen eğilemiyorsunuz. Oyunda buna benzer birkaç klavye ayarını yapmanız daha gerekebilir. Ayrıca oyuna başlarken bakış açınızı mutlaka geniş tutun. Eğer FPS moduna geçerseniz sağ veya sol tarafınızdan size yaklaşanları göremeyebilir ve daha oyunun ilk dakikalarında adaya veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Kısacası oyuna başlamadan önce kontrollerinizi iyi şekilde ayarlayın.

 • Silahlarınızı ve Ekipmanlarınızı dikkatli seçin!

PUBG’nin benzer oyunlara göre en büyük farkı ekipmanların ve silahların seviyelerinin bulunması. Yani yelek ve kasklarınızın seviyesine bağlı olarak absorbe ettikleri hasar birbirinden farklı durumda. Bunun dışında seviyelerinden bağımsız olarak kasklar kafanızın her bölümünü korur. Ancak hasar aldıktan sonra dayanıklılığı düşen her koruma ekipmanı silahlardan tam hasar almanıza neden olacaktır. Önemli birkaç silah hakkında ipucu verelim: AKM daha az tepmeye ve menzile sahip, bu yüzden uzun mesafe çatışmalarda kullanmaktan kaçınmalısınız. Eğer M16 bulursanız uzun mesafeden rakiplerinizi kolayca avlayabilirsiniz. Pompalı tüfeklerin sadece yakın mesafede işe yarar olduğunu düşünmeyin, orta mesafede de oldukça işe yarayabiliyorlar. Ve silahların en önemlisine geldik: Kar98. Göğüs ve alt vücutta sağladığı hasar az olsa da Kar98’inizin mermisi rakibinizin kafasıyla buluşunca rakibiniz için pek bir umut yok. Ayrıca silahlarınızı destekleyecek olan dürbün gibi önemli parçaları da unutmayın.

 • Küçük Detayları Kaçırmayın!
Silahlar ve ekipmanlar en fazla evlerin içinde bulunuyor. Bütün kapılar oyun başladığında kapalı olur, eğer bir kapı açıksa ya oraya daha önce biri gelmiştir ya da hala içeride birisi vardır. Rakipleriniz de böyle düşüneceği için girdiğiniz yerdeki bütün kapıları kapalı tutmayı unutmayın. Bu arada eğer evin içine giriyorsanız kulaklığınızı takın ve oyunun sesini açabildiğiniz kadar artırın. 
Ayrıca düşmanınızla aranızdaki mesafe ne kadar uzunsa aldığınız hasar o kadar azalacaktır. Çatışmalarda alt vücudunuzu da korumalısınız çünkü aldığınız bazı hasarlar göğüs bölgenizle de eş olabilir.
 

 • Hızlı davran, hemen kazan

Uçaktan atladığınız zaman etrafınızdaki insanlara bakın ve onlardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışın. Ne kadar az insanın olduğu yere inmeyi başarırsanız o kadar şanslı olacaksınız. PUBG’de arabalar oldukça önemli. Kırmızı alandan kaçmak için onları rahatlıkla kullanabilirsiniz ama araba hakkında bilmeniz gereken iki önemli şey var. Birincisi, arabalar oldukça yüksek ses çıkarıyor, bu yüzden de etrafınıza dikkatlice bakmalısınız yoksa bir anda kendinizi yeni oyun ararken bulabilirsiniz. İkincisi olarak da günümüzdeki araçlar yakıt tasarrufu konusunda her ne kadar gelişmiş olsa da PUBG‘deki araçları kullanırken ortalama bir hızda gitmek en mantıklısı yoksa yarı yolda kalabilirsiniz.

Sons Of The Forest Fiyatları

PUBG Mobile UC Fiyatları

İlgili içerikler;
Şok Pubg UC Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir