1. Anasayfa
 2. Sağlık

Vicks Krem Fiyatları

Vicks Krem Fiyatları
Vicks Krem Fiyatları
0

Vicks krem, soğuk algınlığı, öksürük, burun tıkanıklığı gibi çeşitli rahatsızlıklarda kullanılan bir üründür. Vicks krem fiyatları, ürünün içeriği, gramaj ve satış kanalına göre değişiklik gösterebilir.

Vicks Krem Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Vicks Krem Fiyatları farklılık gösterir.

Vicks Krem Fiyatları

vicks krem fiyatı
vicks krem fiyatı

Eczanelerde satılan Vicks krem fiyatları, ortalama olarak 130-150 TL arasındadır. Bu fiyat, ürünün 38 gramlık gramajına göre belirlenmiştir. Vicks kremin 50 gramlık gramajının fiyatı ise ortalama olarak 200 TL’dir.

 • Vicks Vaporub Buharlaşan Merhem 2’li Paket 125 TL
 • Vicks Babybalm Nemlendirici Bebek Kremi 50 gr 112,50 TL
 • Vicks Ub Buharlaşan Merhem 38 G Ervvicks 120 TL
 • Vicks Buharlaşan Merhem 139 TL
 • Vicks Baby Balm 135 TL
 • Vicks First Defence 134 TL
 • Vicks First Defence 15 Ml 2’li Burun Spreyi 233 TL
 • Vicks Comforting Vapors Rahat Nefes 589 TL
Ürün AdıFiyatları
Vicks Vaporub Buharlaşan Merhem 2’li Paket125 TL
Vicks Babybalm Nemlendirici Bebek Kremi 50 gr112,50 TL
Vicks Ub Buharlaşan Merhem 38 G Ervvicks120 TL
Vicks Buharlaşan Merhem139 TL
Vicks Baby Balm135 TL
Vicks First Defence134 TL
Vicks First Defence 15 Ml 2’li Burun Spreyi233 TL
Vicks Comforting Vapors Rahat Nefes589 TL
Vicks Krem Eczane Fiyatları

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

Vicks kremi, oda sıcaklığında (25°C’nin altında) saklayınız. Kremi çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Dr. Seren korkmaz / Fiyatı Nedir yazarı

Vicks Krem Ne İşe Yarar?

Vicks krem, soğuk algınlığı, öksürük, burun tıkanıklığı gibi çeşitli rahatsızlıklarda kullanılan bir merhemdir. İçeriğindeki mentol, okaliptus yağı, kafur, timol ve terebentin yağı gibi bileşenler sayesinde, bu rahatsızlıkların semptomlarını hafifletmeye yardımcı olur.

Vicks kremin faydaları

 • Burun tıkanıklığını açarak rahat nefes almayı sağlar.
 • Öksürüğü azaltarak balgam sökmeyi kolaylaştırır.
 • Soğuk algınlığının neden olduğu ağrı ve sızıları hafifletir.
 • Sinüsleri açarak baş ağrısını azaltır.
 • Kas ağrılarını hafifletir.
 • Göğsün açılmasını sağlayarak öksürüğü azaltır.

Vicks krem nasıl kullanılır?

Vicks kremi, cildin kuru ve temiz bir bölgesine ince bir tabaka halinde sürün. Kremi uyguladıktan sonra, ellerinizi yıkayın. Vicks kremi, 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır.

Vicks kremin yan etkileri

Vicks kremin yan etkileri genellikle hafiftir ve kısa sürede kendiliğinden geçer. Yan etkiler şunlardır:

 • Ciltte kızarıklık, kaşıntı veya tahriş
 • Gözlerde tahriş
 • Baş ağrısı
 • Mide bulantısı
 • Kusma

Vicks Krem Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Vicks Krem Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Vicks Krem Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Vicks Krem gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Vicks Krem Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

vicks krem fiyatı 2022 eczane
vicks krem fiyatı eczane

Vicks Krem Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Vicks Krem Hakkında Sık Sorulan Sorular?

Vicks Krem Öksürüğe İyi Gelir Mi?

Evet, Vicks krem öksürüğe iyi gelir. Vicks krem, içeriğindeki mentol, okaliptus yağı, kafur, timol ve terebentin yağı gibi bileşenler sayesinde öksürüğü azaltmaya yardımcı olur. Bu bileşenler, solunum yollarını açarak öksürüğü rahatlatırlar.

Vicks Kremi Hamilelikte ve Emzirme Döneminde Kullanılabilir Mi?

Vicks kremin hamile kadınlarda ve emziren annelerde kullanımı konusunda yeterli bilgi yoktur. Bu nedenle, bu gruplarda Vicks kremi kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Vicks Nefes Darlığına İyi Gelir Mi?

Vicks krem, nefes darlığına doğrudan iyi gelmez. Ancak, içerdiği bileşenler sayesinde burun tıkanıklığını açarak nefes almayı kolaylaştırır. Bu da nefes darlığını hafifletmeye yardımcı olabilir.

Vicks Burun Tıkanıklığına İyi Gelir Mi?

Evet, Vicks krem burun tıkanıklığına iyi gelir. Vicks krem, içeriğindeki mentol, okaliptus yağı, kafur, timol ve terebentin yağı gibi bileşenler sayesinde burun tıkanıklığını açarak rahat nefes almayı sağlar.

Vicks Hangi Hastalığa İyi Gelir?

Vicks krem, soğuk algınlığı, öksürük, burun tıkanıklığı, baş ağrısı, kas ağrısı gibi çeşitli rahatsızlıklarda kullanılan bir merhemdir.

Vicks Nerelerde Kullanılır?

Vicks krem, 12 yaşın üzerindeki tüm yaş gruplarında kullanılabilir. Krem, göğsün ön kısmına, burun çevresine ve ayak tabanlarına ince bir tabaka halinde sürülür.

Vicks Balgamı Söker Mi?

Evet, Vicks krem balgamı sökmeye yardımcı olabilir. Vicks krem, içerdiği bileşenler sayesinde bronşları gevşeterek balgamın daha kolay sökülmesini sağlar.

Dudağa Sürülür Mü?

Hayır, Vicks krem dudağa sürülmemelidir. Vicks krem, dudaklarda tahrişe neden olabilir.

 • Vicks Krem Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Vicks Krem Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Vicks Krem Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Vicks Krem hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Vicks Krem Fiyatları, Kullanımı ve etkileri

Vicks Krem gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Ben Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf Öğrencisi Stajyer Doktor Seren Korkmaz. Sağlık alanında bilgilerimi sizlerle de paylaşmak istedim. İlaçlar, ameliyatlar ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken her adımda size yazılarımla destek olacağım. Unutmayın her hastanın tedavisi farklıdır! burada paylaştıklarım sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınız için doktorunuza danışmadan hiç bir şey kullanmayın denemeyin.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir