1. Anasayfa
 2. Sağlık

Zovirax Fiyatları

Zovirax Fiyatları
Zovirax Fiyat
2

Zovirax krem, asiklovir adlı etkin maddeyi içeren ve genellikle herpes virüslerine karşı kullanılan bir topikal (cilt üzerine uygulanan) ilaçtır. Bu makalede, Zovirax krem hakkında daha fazla bilgi verilecek ve fiyatları hakkında bilgi sunulacaktır.

Zovirax Fiyatları

Zovirax krem, farklı dozajlarda ve ambalaj boyutlarında bulunabilir. Fiyatları eczane veya satış noktasına göre değişebilir. Verilen bilgilere göre, Zovirax %5 krem (2 gram) için önerilen satış fiyatı 73.75 ₺ olarak belirtilmiştir. Ancak ilaç fiyatları zaman zaman güncellenebilir ve eczanelerde değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle, ilacı satın almadan önce güncel fiyat bilgisini eczanenizden veya Fiyatı Nedir üzerinden almanız önemlidir.

zovirax krem fiyat
zovirax krem fiyat
 • Zovirax Krem fiyatı 73,75 ₺ tutarındadır.

Paylaştığımız Zovirax Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Zovirax Nedir?

Zovirax, asiklovir adlı etkin maddeyi içeren bir antiviral ilaçtır. Herpes simplex virüsüne (genital herpes ve ağız yoluyla uçuklara neden olan virüs), zona virüsüne (zona veya kuş çiçeği) ve diğer bazı herpes virüslerine karşı etkilidir. Zovirax, virüslerin çoğalmasını engelleyerek ve enfeksiyonun yayılmasını kontrol altına alarak çalışır. Genellikle ağız yoluyla veya cilt üzerine krem olarak uygulanır.

Zovirax Nasıl Kullanılır?

Zovirax krem, genellikle herpes enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Krem, enfekte olan cilt bölgelerine uygulanır ve enfeksiyonlu bölgenin iyileşmesine yardımcı olur. Kremi kullanmadan önce doktorunuzun veya sağlık uzmanınızın talimatlarını dikkatlice takip etmelisiniz.

Zovirax krem kullanımı genellikle günde beş defa ve enfekte bölgeye ince bir tabaka halinde yapılır. Krem, enfeksiyonun başladığı ilk belirtiler ortaya çıktığında veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanılmalıdır. Tedavi süresi ve dozaj, enfeksiyonun ciddiyetine ve tipine göre değişebilir.

zovirax krem fiyatı
zovirax krem fiyatı

Zovirax krem, herpes virüslerine karşı etkili bir antiviral ilaçtır. Herpes enfeksiyonlarının tedavisinde yaygın olarak kullanılır ve cilt üzerine uygulandığı için kolayca kullanılabilir. Ancak, ilacın kullanımı ve dozajı doktorunuzun önerilerine göre belirlenmelidir. Ayrıca, ilacın fiyatı eczane veya satış noktasına göre değişebilir, bu nedenle satın almadan önce güncel fiyat bilgisini kontrol etmek önemlidir.

Zovirax Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Zovirax Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Zovirax fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Zovirax Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Zovirax hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Zovirax gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda mutlaka kullanıcı, tüketici yorumlarını da okumanızı tavsiye ederiz. Bu sayede para vereceğiniz ürün veya hizmetin artı ve eksi yönlerini değerlendirip daha doğru bir sonuca varabilirsiniz.

Check Up Fiyatları
Contractubex Krem Fiyatı
Gaviscon Şurup Fiyatı
Enterogermina Fiyatı
Memethol Fiyatı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Ben Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf Öğrencisi Stajyer Doktor Seren Korkmaz. Sağlık alanında bilgilerimi sizlerle de paylaşmak istedim. İlaçlar, ameliyatlar ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken her adımda size yazılarımla destek olacağım. Unutmayın her hastanın tedavisi farklıdır! burada paylaştıklarım sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınız için doktorunuza danışmadan hiç bir şey kullanmayın denemeyin.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Zovirax 2 gr bugun 21.02.2022 günü 31 tl ye aldım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir