1. Anasayfa
 2. Sağlık

Betaserc Fiyatları

Betaserc Fiyatları
Betaserc Fiyatları
0

Betaserc Fiyatları araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir Betaserc Fiyat araştırması yaptık. Fiyat araştırma platformu olarak sizlere en güncel bilgileri Betaserc Fiyatları listesinde olduğu gibi sunmaya çalışmaktayız. Yazı içeriğimizde Betaserc Fiyatları ile beraber Betaserc Fiyatı, Uygun Betaserc fiyatları, Ucuz Betaserc fiyatları, betaserc 24 mg, betaserc 16 mg, betaserc vertigo, betaserc prospektüs bilgilerine de ulaşacaksınız.

Betaserc 24 mg
Betaserc 24 mg

Betaserc Fiyatları

Kulak çınlaması ve baş dönmesi gibi belirtiler, iç kulakta meydana gelmekte olan denge sorunlarından kaynaklanmaktadır. Betaserc, bu tür sorunların tedavisi için kullanılan etkili bir ilaçtır. Betaserc, iç kulaktaki dengeyi düzenler ve sinir sistemi üzerinde etkisi vardır.

Ekonomideki hareketlilikten dolayı Betaserc Fiyatları listesi de sürekli zamlanmaktadır. Tamda bu konuda sizlere sürekli güncel Betaserc Fiyatı bilgisini sunmayı arzu etmekteyiz. Güncel Betaserc Fiyatları şu şekildedir;

 • Betaserc 24 MG 60 Tablet Fiyatı 83,50 TL‘dir.
 • Betaserc 24 MG 20 Tablet Fiyatı 55,50 TL‘dir.
 • Betaserc 16 MG 30 Tablet Fiyatı 78,30 TL‘dir.
 • Betaserc 8 MG 30 Tablet Fiyatı 55,48 TL‘dir.
BetasercFiyatları
Betaserc 24 MG 60 Tablet Fiyatı83,50 TL
Betaserc 24 MG 20 Tablet Fiyatı55,50 TL
Betaserc 16 MG 30 Tablet Fiyatı78,30 TL
Betaserc 8 MG 30 Tablet Fiyatı55,48 TL
Betaserc Fiyatları

Paylaştığımız Betaserc Fiyatı güncel fiyatlardır. Unutmamak gerekir ki fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir bu noktada eczanelerden bilgi almak daha sağlıklı olacaktır. Fiyatınedir.net üzerinde yayınlanan fiyat bilgileri sadece kılavuz ve bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar zaman içerisinde güncellenebilir, değişebilir bu durumda ilgili kurumlardan güncel fiyat bilgisini temin edebilirsiniz.

Betaserc
Betaserc

Betaserc Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık kategorimizde yer alan Betaserc Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Betaserc Nedir ve Ne İşe Yarar?

Betaserc, baş dönmesi ve kulak çınlamasının semptomlarını azaltır ve hastaların yaşam kalitesini arttırır. Betaserc ilacı, iç kulakta meydana gelmekte olan sirkülasyon sorunlarını düzeltir, kulakta hissedilen dolgunluk ve basınç hissiyatını azaltır. Aynı zamanda, kulaktaki kan akışını arttırır ve bu sayede iç kulağın oksijen ve besin maddeleriyle daha iyi bir şekilde beslenmesini sağlar.

Betaserc Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

En net bilgiyi reçetenizi hazırlayan doktorunuz size ilecektir. Normal doz ise günde 3 adettir. Eğer günde bir tabletten fazla alım yapıyorsanız, tabletlerini gün içine eşit olarak yaymanız gerekmektedir.

Betaserc Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Betaserc reçetesiz olarak satın alınabilir mi?

Bazı durumlarda, Betaserc reçetesiz olarak satın alınabilir. Ancak, doktor önerisi ve tavsiyesi önemlidir. Doktorunuzun önerdiği dozaj ve tedavi süresine uygun olarak kullanılmalıdır.

Betaserc 24 MG 60 Tablet Fiyatı Nedir?

Betaserc 24 MG 60 Tablet Fiyatı 83,50 TL‘dir.

Betaserc 24 MG 20 Tablet Fiyatı Nedir?

Betaserc 24 MG 20 Tablet Fiyatı 55,50 TL‘dir.

Betaserc 16 MG 30 Tablet Fiyatı Nedir?

Betaserc 16 MG 30 Tablet Fiyatı 78,30 TL‘dir.

Betaserc 8 MG 30 Tablet Fiyatı Nedir?

Betaserc 8 MG 30 Tablet Fiyatı 55,48 TL‘dir.

Betaserc ilacınıb yan etkileri nelerdir?

Bulantı, kusma, gaz, deri ve deri altı doku rahatsızlıkları gibi yan etkileri olabilir.

Betaserc Kimler Kullanamaz?

Betaserc tabletlerini kesinlikle 18 yaşının altındaki bireyler kullanmamalıdır.

Betaserc Fiyatları

Betaserc Fiyatı Hakkında

Sizlere hazırladığımız Betaserc Fiyatı hakkında genel bilgilerde vermiş olduk. Sitemizde güncel fiyat bilgileri yer alır. Sitemizi takip ederek marketlerden tutun ürünlere kadar her alanda fiyat bilgilerini araştırabilir bilgi sahibi olabiliriniz.

Özellikle son dönemlerdeki piyasa hareketliliği Betaserc fiyat listesi gibi fiyat listelerini sürekli araştırma ihtiyacı sunmaktadır. Sizde sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Peki Betaserc Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Betaserc Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Betaserc Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Betaserc Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Betaserc fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Betaserc fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler;

Clindoxyl Fiyatları

Desmont Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir