Bim Cips Fiyatları ve Çeşitleri

Bim Cips Fiyatları ve Çeşitleri

Bim  Cips Fiyatları ve Çeşitleri

 

Bu yazımızda bim cips fiyatları  konusundan bahsedeceğiz. Bim patito cips fiyatı , bim party cips fiyatları gibi konulara değineceğiz. Bim raflarında yer alan, çoğu cips ürününün fiyatına yazımızda yer vermeye çalışıyor olacağız. Daha fazla detay için, yazımızı okumaya devam ediniz. Bim Cips Fiyatları ve Çeşitleri

Bim Cips Fiyatları ve Çeşitleri
Bim Cips Fiyatları ve Çeşitleri

Bim Cips Fiyatları ve Çeşitleri

Evet, bim cips fiyatları ürün markasına ve gramajına göre belirlenmektedir. Zaman zaman da haliyle zamlanmaktadır. Patito gibi Bim raflarında gördüğümüz ürünler Bim adına özel olarak üretilmektedir. Yüksek kalite, düşük fiyat stratejisini benimsediklerini söyleyebiliriz. Bim için üretilen cipslerin çok çeşitli versiyonları da raflarda yerini almaktadır. Bu açıdan da müşterilere oldukça geniş bir ürün skalası sunduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle şu günlerde cips eşliğinde bir dizi, film izlemek gibisi yoktur.

Bim Cips Fiyatları

  • Patito Patates Cips (Ketçaplı, Sade) 135 – 150 Gram: 4.45 TL
  • Patito Patates Cips (Acı, Sade) 135 – 150 Gram: 4.45 TL
  • Patito 200 Gram Cipsler: 5.95 TL
  • Party Mısır Cipsi Ürünleri ( Nacho, Taco ) 130 GR: 4.50 TL
  • Party Mısır Cips ( Acılı, Haşhaş ) 300 GR: 6.45 TL
  • Lays Cips: 5.75 TL
  • Pringles Patates Cips: 10 TL
  • Ruffles Patates Cips: 5.75 TL
  • Doritos 11 Gram Cips Çeşitleri: 5.75 TL
Bim Cips Çeşitleri
Bim Cips Çeşitleri

 

İnsanlar, son zamanlarda evde geçirdikleri vakit gibi etkenler arttığından daha çok abur cubur ürünlerine yöneldiler. Kabaca fiyat listesi bu şekildeydi. Ancak, fiyatların anlık zamlara göre biraz biraz oynayabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmanızı her zaman tavsiye ederiz.

Cips almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği marketlerden birisi de Bim olmaktadır. Bu sebeple bim cips fiyatları detaylarını incelemek isteyen kişiler araştırmalar gerçekleştirmektedir. Oldukça fazla cips çeşidini bünyesine barındıran mağazalarda damak zevkine uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Bim,diğer marketlerle yapılan kıyaslamalarda fiyat ve performans açısından oldukça iyi gıda malzemelerine sahiptir. Halkın büyük bir çoğunluğu özellikle aktüel kataloglarını sürekli takip etmektedir. İndirimlerin başladığı Cuma günleri ise mağazalarda yoğunluklar olduğu görülmektedir.

Korona virüs sebebiyle alınan tedbirler içerisinde hafta sonu sokağa çıkma yasaklaması da bulunmaktadır. Bu nedenle alışveriş işlemlerini bir an önce tamamlamak isteyen kişiler zincir süpermarketlerin fiyat listelerine ulaşmaya çalışmaktadır. İnternet ortamı üzerinde Bim’e ait broşürlere ulaşmak mümkün olmaktadır. Ancak ürün bazlı fiyat verileri her zaman güncel olarak yer almamaktadır. Sayfamızda genelde tekli olarak satılan bim cips fiyatları verilerini sizlerle paylaşıyoruz. Web sitemiz üzerinde en çok satılan ve merak edilen ürünlere ait fiyatları sizlere sunma gayreti içerisindeyiz. Burada paylaştığımız detaylar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. En sağlıklı bilgiyi Bim ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda Dikkatinizi Çekebilir Bim Süt Fiyatları

A101 Cips Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

1 YORUM

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?