Bim Dondurma Fiyatları

Bim Dondurma Fiyatları

Dondurma özellikle yaz döneminde sıkça satın alınan bir üründür. İnternet üzerinden karşılaştırma yapmak için Bim dondurma fiyatları ise merak edilmektedir. Birçok marka ile satış gerçekleştirilmektedir. Oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Bim’de bulabileceğiniz dondurmalar hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir. Bize göre oldukça lezzetlidir. Fiyat ve performans açısından başarılı dondurmalar ortaya koyulmaktadır. Bim’in kendisine özgü markası Fair olarak geçmektedir. Aynı zamanda Adora ve algida ürünleri de bulunabilir.

Bim Dondurma Fiyatları

Bim DondurmaFiyatları
Golf Fantasia Çikolatalı Fiyatı9,90 TL
Fair Vanilyalı Dondurma Fiyatı13,50 TL
Maraşım Dondurma Fiyatı9,25 TL
Fair Antep Fıstıklı Dondurma Fiyatı13,50 TL
Gold Bravo Fiyatı10,90 TL
Fair Çilekli Dondurma Fiyatı18,00 TL
Gold Bravo Red Fiyatı11,90 TL
Fair Kakaolu Dondurma Fiyatı18,00 TL
Bademli Dondurma Fiyatı8,00 TL
Fair Gold Meyveli Dondurma Fiyatı22,90 TL
Kidy Vanilyalı Dondurma Fiyatı2,15 TL
Fair Gold Keçi Sütlü Maraş Dondurma Fiyatı22,90 TL
Algida Dondurma Fiyatı10,90 TL
Fair Keçi Sütlü Dondurma Fiyatı22,90 TL
Adora Karışık Dondurma Fiyatı27,00 TL
Fair Gold Maraş Dondurma Fiyatı24,50 TL
Algida Nogger Sandviç Fiyatı6,90 TL
Fair Gold Fıstıklı Maraş Dondurma Fiyatı24,50 TL
Magnum Fiyatları34,50 TL
Adora Karadutlu Dondurma Fiyatı8,90 TL
Bim Dondurma Fiyatları
bim dondurma
bim dondurma

Özel üretim yapılması nedeniyle de fiyat konusunda avantaj ortaya çıkmaktadır. Maliyetlerin düşük tutulması sayesinde müşterilere ucuz ürünler sunulabilmektedir. Siz de öncesinde bu fiyatları öğrenip markete gitmek istiyorsanız web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sıkça güncellemeler ve yeni ürün eklemelerini yapmaktayız. Sormak istediğiniz bir konu varsa yorum kısmından iletebilirsiniz.

bim dondurmaları
bim dondurmaları

Bim şubelerinde Fair dışında Carte d’or markası da mevcuttur. Algida’nın ürettiği bu dondurmaları birçok rakip markette bulmak mümkündür. Genel olarak fiyatları her yerde standarttır. Özellikle Magnum ve Maraş çeşidi oldukça beğeni toplamaktadır. Bademli, karadutlu ve beyaz çikolatalı gibi versiyonları vardır. Dondurma alışverişi için Bim’i tercih etmeniz halinde tüm bunlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer bir alışveriş listesi yapıyorsanız bu yazı ile birlikte dondurmayı da ekleyebilirsiniz. Bu sayede gıdaya ayırdığınız parayı daha iyi bir şekilde yönetebileceksiniz. Ayrıca diğer tüm Bim ürünlerine ait fiyatları da paylaşmaya devam ediyoruz. Öncelikli olarak görmek istediğiniz bir ürün varsa yorum kısmından iletebilirsiniz. En kısa sürede gerekli araştırmayı yaparak sizlere iletmiş olacağız.

Bim dondurma ne kadar?

Bim’de dondurma fiyatları ortalama 15-35 TL aralığındadır. Ürünün markasına ve içeriğine göre fiyatı değişkenlik gösterebilmektedir.

Bimde dondurma var mı?

Bim marketlerinde tabii ki dondurma mevcuttur. Kendi markası ve bir çok farklı popüler markaya da bim marketlerde ulaşabilirsiniz.

Adora Dondurma Nerede Satılır?

Adora dondurmalarına Bim marketlerinden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için içeriğimizdeki fiyatlardan bilgi alabilirsiniz.

BUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Algida Dondurma Fiyatları – A101 Dondurma Fiyatları – Şok Dondurma Fiyatları – Bim Dondurma Fiyatları

Bim Dondurma
Bim Dondurma

İyi bir dondurmanın sırrı malzeme kalitesinden geçmektedir. Genel olarak içeriğinde süt, nişasta, şeker ve aroma vericiler bulunmaktadır. Bim’de satılan Fair markalı dondurmalar tamamen el değmeden fabrika ortamında üretilmektedir. Özenli bir şekilde paketlemesi yapılmaktadır. Bu sayede tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tazeliğini korumaktadır. Kutu ve çubuk olmak üzere iki şekilde satışı mevcuttur. Özellikle kutu olanları favori hale gelmektedir. Yiyebileceğiniz miktarı tabağa aldıktan sonra geri kalanı dondurucuya atabilirsiniz. Bu şekilde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca tatlınızı hafifletmek için de kullanabilirsiniz.

Baklava, kadayıf, muhallebi, kazandibi ve sütlaç gibi tatlıların üzerine dondurma ekleyerek harika lezzetler yakalayabilirsiniz. Bunları yapmadan önce Bim dondurma fiyatları konumuza göz atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

A101 Dondurma Fiyatları

Şok Dondurma Fiyatlar

BİM Dondurulmuş Ürün Fiyatları Nedir

Bim Avokado Fiyatı

BİM AKTÜEL KATALOĞU

Diğer yazılarımız için aşağıdaki adreslere göz atabilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?