Bim Kahve Fiyatları

Bim Kahve Fiyatları

Bim Kahve Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Kahve Fiyatları bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tüketilen ürünler arasında yer alan Bim Kahve Fiyatları da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Kahve Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Kahve Fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Kahve Fiyatları yeni yıl içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim kahve
bim kahve

Güncel Bim Kahve Fiyatları

Kahve bir içecek olarak toz haline getirilmiş kahve tanelerinin demlenmesi ile oluşturulur, ancak filtreleme, öğütme boyutu, demleme süresi, su sıcaklığı ve miktarı gibi değişik faktörler farklı içeceklere yol açabilir. Günümüzde bir çeşit filtrelenmiş kahve olan Espresso ve türevleri başta olmak üzere dünyada pek çok kahve çeşidi tüketilmektedir. Bim Kahve içerdiği kafein maddesinin uyarıcı niteliği yüzünden dikkat artırıcı ve uyanık tutucu özelliğe sahiptir. Marketler değerli müşterilerine günün her saati kahvesiz olmaz diyenler için ise, pahalı emsalleriyle karşılaştırıldığında lezzetinden ödün vermeden aynı tada daha ucuza sahip olabileceğiniz özel markalı kahve çeşitleri sunuyor. Bim müşterilerine mükemmel fiyata, mükemmel lezzetlerle buluşturuyor.

Bim Kahve Fiyatları

 • Türk kahvesi abdullah efendi 100 gr 4,45 tl
 • Nestle sıcak çikolata 15 gr 1,10 tl
 • Nestle salep 15 gr 1,00 tl
 • Latte 0,90 tl
 • Vip 3 ü 1 arada 18 gr 0,90 tl
 • Vip 2 si 1 arada 0,90 tl
 • Nescafe 3 ü 1 arada 10 lu 10,25 tl
 • Vip 3 ü 1 arada 15 gr 0,90 tl
 • Vip gold çözülebilir kahve 100 gr 13,95 tl
 • Instant kahve cronat gold jacobs 100 gr 18,50 tl
 • Vip classic çözülebilir kahve 100 gr 9,75 tl
 • Nescafe classic çözülebilir kahve 100 gr 15,50 tl
 • Vip kahve beyazlatıcısı 200 gr 10,25 tl
bim vip kahve fiyatı
bim vip kahve fiyatı

Kahve, Çay çeşitleri, Meyve suyu ve Sıcak İçecekler grubunda Marketler olarak öncelikli hedefleri, sofralarınıza vazgeçilmez yeni tatlar kazandırmaktır. Bu ürün grubunda, günün her saati siz ve ailenizin güvenle tüketeceği meyve suyu, toz içecekler, kahve ve çay çeşitleri bulunuyor. Marketler değerli müşterilerine günün her saati kahvesiz olmaz diyenler için ise, pahalı emsalleriyle karşılaştırıldığında lezzetinden ödün vermeden aynı tada daha ucuza sahip olabileceğiniz özel markalı kahve çeşitleri sunuyor. Bim müşterilerine mükemmel fiyata, mükemmel lezzetlerle buluşturuyor. Dünyada suyun ardından en çok tüketilen ikinci içecek kahve gelmektedir.

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan Bim Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

bim kahve fiyatları
bim kahve fiyatları

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır.

bim türk kahvesi fiyatı 2021
bim türk kahvesi fiyatı 2022

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Bim Biryağ Fiyatları – Bim Nutella Fiyatları – Bim Bebek Bezi Fiyatları – Bim Televizyon Fiyatları – Bim Pirinç Fiyatları – Bim Eldiven Fiyatları – Bim Pastırma Fiyatı – Bim Kahve Fiyatları – Bim Telefon Fiyatları – Bim Ekmek FiyatlarıBim Garnitür FiyatlarıBim Deterjan Fiyatları

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: