Bim Kıyma Fiyatları

2021 Bim Kıyma Fiyatları

Yemeklerde sık olarak yer alan kıyma sık sık pahalı olmasıyla gündemden düşmemektedir. Ancak genelde piyasanın aksine Bim markası her kulvarda olduğu gibi kıyma fiyatınıda oldukça uygun tutuyor diyebiliriz. Emin markasıyla satışı yapılan bu et ürününü tüm şubelerde yer almaktadır. Genel olarak 400 gramlık paketler halinde satışı yapılmaktadır. Bu sayede alıp tek seferde kullanabilirsiniz. İçerisine farklı baharatlar ekleyerek lezzetli köfteler vb. yapabilirsiniz. Ya da makarna gibi çabuk tüketim yemekleri hazırlıyorsanız Bim kıymalı domatesli sos ekleyerek yemeğinizi şenlendirebilirsiniz.

bim kıyma fiyatı
bim kıyma fiyatı

Bim Kıyma Fiyatları

  • Emin Kıyma 400 Gram Fiyat = 17,90 TL

Diğer marketleri de ekleyelim.

  • A101 Kıyma 500 Gr = 17 TL
  • A101 400 Gr = 17,90 TL
  • Şok Kıyma 400 Gr = 17.70 TL
  • Migros Kıyma 500 Gr = 18.95 TL
  • Carrefoursa 1 Kg = 41.90 TL

Akşam yemeğinde kolay bir öğün hazırlamak istiyorsanız Emin kıyma ile pişirilmiş yumurtayı da denemenizi tavsiye ederiz. Yanına demlediğiniz çay ile birlikte harika bir alternatif oluşturabilirsiniz. Evde yemek yapmanın önemi bugünlerde iyice hissedilmektedir. Dışarıdan söylenen yiyecekler kişi bazlı pahalıya gelebilmektedir. Ama kendi yaptığınız yemek sayesinde ekonominizi sarsmadan karnınızı doyurabilirsiniz. Siz de Bim 400 gr kıyma fiyatı için gerekli bilgileri alıp markete gidebilirsiniz.

bim kıyma
bim kıyma

Bim Emin Kıyma Fiyatları

Bim Emin Kıyma Fiyatı 2021 için fazla bir yükseliş beklenmemektedir. Ülkemizde yapılan et ithalatı sonrasında fiyatlarda durgunluk başlamıştır. Bu ithalat öncesinde sürekli olarak zam konusu gündeme gelmekteydi. Müşterilerinin kıyma ile ucuza buluşmasını isteyen Bim de rakiplerine göre düşük bir fiyat belirlemektedir.

Bim
Bim

Bim mağazalarda satılan Emin markasına sahip dana kıyma mamulleri her aşamada denetlenmektedir. Bu sebeple uzman kontrollerinden geçmeden piyasaya sürülmemektedir. Son teknolojili modern araçlarla şubelere taşıma yapılmaktadır. İlgili bakanlıklar tarafından tüm onayları alınmış durumdadır. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi ya da gıda boyası kullanılmamaktadır. Helal gıda sertifikası sayesinde kullanıcılarına güven vermektedir. Bim’e özel bir üretim sistemi kurulduğu için tüketiciye uygun fiyatlarla sunulabilmektedir. Özellikle gıda sektöründe soğuk zincirinin bozulmaması çok önemlidir. Bim’de bu konuya son derece özen göstermektedir. Genelde kıyma yapabilmek için gereken hammadde Et ve Süt kurumundan temin edilmektedir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Kıyma fiyatlarının 2021 yılında güncellenmesi beklenmektedir. Bu bilgiler tarafımızca sürekli olarak takip edilmekte ve sayfamızda yansıtılmaktadır.

Bim dana kıyma fiyatı 2021 sorgulaması günümüzde popülerdir. Kuzu ve tavuk alternatifleri olsa da dana eti her zaman favori olmaktadır. Yiyeceklere vermiş olduğu tat sayesinde pek çok kişi tarafından tüketilmektedir. Yağlı veya az yağlı şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Kullanılacak alana göre kişiler tercihi yapmaktadır. Köfte yapılacaksa genelde az yağ oranına sahip kıyma ile hazırlanmalıdır. Ancak sulu ve salçaları yemeklerde yağ oranı daha fazla olabilir. Aslında bu tamamen damak tadına bağlı bir seçimdir. Emin markalı paketli kıymalar sizleri kasap arama derdinden kurtarmaktadır. Her ilçede bulunan Bim şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Uygun fiyatı sayesinde herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Alışverişe ayırdığınız bütçeyi de azaltmış olursunuz. Dilerseniz aktüel broşürlerini inceleyerek kampanyaya giren ürünleri daha ucuza alabilirsiniz. Genel olarak toparlamamız gerekirse Bim kıyma fiyatı her keseye uygun diyebiliriz. İleteceğimiz veriler tamamen bilgilendirme içindir. Bim’in fiyat politikası her koşulda geçerlidir.

 

Bim Yumurta Fiyatları

Bim Resmi Web Sitesi

Bim Aktüel

One thought on “Bim Kıyma Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: