1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Kıyma Fiyatı

Bim'de Emin Kıyma

Bim Kıyma Fiyatları
bim kıyma fiyatları
1

Kolay Erişim

Bim Kıyma Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Bim Kıyma ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Bim Kıyma Fiyatları, Güncel Bim Kıyma Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Bim Kıyma için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Bim Kıyma son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Bim Kıyma Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Bim Kıyma Fiyatları bilgisini hazırladık. Bim Kıyma fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Bim Kıyma ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Bim Kıyma Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Bim Kıyma, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Bim Kıyma fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Bim Kıyma tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Bim Kıyma Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Bim Kıyma Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Bim Kıyma Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Bim Kıyma Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Bim Kıyma Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Bim Kıyma fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Bim Kıyma

Yemeklerde sık olarak yer alan kıyma sık sık pahalı olmasıyla gündemden düşmemektedir. Ancak genelde piyasanın aksine Bim markası her kulvarda olduğu gibi kıyma fiyatınıda oldukça uygun tutuyor diyebiliriz. Emin markasıyla satışı yapılan bu et ürününü tüm şubelerde yer almaktadır. Genel olarak 400 gramlık paketler halinde satışı yapılmaktadır. Bu sayede alıp tek seferde kullanabilirsiniz. İçerisine farklı baharatlar ekleyerek lezzetli köfteler vb. yapabilirsiniz. Ya da makarna gibi çabuk tüketim yemekleri hazırlıyorsanız Bim kıymalı domatesli sos ekleyerek yemeğinizi şenlendirebilirsiniz.

bim kıyma fiyatı
bim kıyma fiyatı

Bim Kıyma Fiyatları

Bim KıymaFiyatları
Bim’de Emin 400 gr Kıyma Fiyatı81,50 ₺
Bim Et Döner Fiyatı50,50 ₺
400 gr Emin Dana Kuşbaşı Fiyatı84,00 ₺
400 Gr Emin Daha Çorbalık İlikli Kemik Fiyatı31,50
400 gr Emin Dana Kuru Köfte Fiyatı78,50
400 gr Emin Dana Sote Fiyatı90,50
400 gr Emin Izgara Köfte Fiyatı78,50 ₺
400 Gr emin Dana Tas Kebap Fiyatı90,50
400 Gr Emin İnegöl Köfte Fiyatı79,50 ₺
400 Gr Emin Satır Köfte Fiyatı78,50
Bim Kıyma Fiyatları

Akşam yemeğinde kolay bir öğün hazırlamak istiyorsanız Emin kıyma ile pişirilmiş yumurtayı da denemenizi tavsiye ederiz. Yanına demlediğiniz çay ile birlikte harika bir alternatif oluşturabilirsiniz. Evde yemek yapmanın önemi bugünlerde iyice hissedilmektedir. Dışarıdan söylenen yiyecekler kişi bazlı pahalıya gelebilmektedir. Ama kendi yaptığınız yemek sayesinde ekonominizi sarsmadan karnınızı doyurabilirsiniz. Siz de Bim 400 gr kıyma fiyatı için gerekli bilgileri alıp markete gidebilirsiniz.

bim kıyma
bim kıyma

Bim Emin Kıyma Fiyatları

Bim Emin Kıyma Fiyatı için fazla bir yükseliş beklenmemektedir. Ülkemizde yapılan et ithalatı sonrasında fiyatlarda durgunluk başlamıştır. Bu ithalat öncesinde sürekli olarak zam konusu gündeme gelmekteydi. Müşterilerinin kıyma ile ucuza buluşmasını isteyen Bim de rakiplerine göre düşük bir fiyat belirlemektedir.

Bim
Bim

Bim mağazalarda satılan Emin markasına sahip dana kıyma mamulleri her aşamada denetlenmektedir. Bu sebeple uzman kontrollerinden geçmeden piyasaya sürülmemektedir. Son teknolojili modern araçlarla şubelere taşıma yapılmaktadır. İlgili bakanlıklar tarafından tüm onayları alınmış durumdadır. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi ya da gıda boyası kullanılmamaktadır. Helal gıda sertifikası sayesinde kullanıcılarına güven vermektedir. Bim’e özel bir üretim sistemi kurulduğu için tüketiciye uygun fiyatlarla sunulabilmektedir. Özellikle gıda sektöründe soğuk zincirinin bozulmaması çok önemlidir. Bim’de bu konuya son derece özen göstermektedir. Genelde kıyma yapabilmek için gereken hammadde Et ve Süt kurumundan temin edilmektedir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Kıyma fiyatlarının güncellenmesi beklenmektedir. Bu bilgiler tarafımızca sürekli olarak takip edilmekte ve sayfamızda yansıtılmaktadır.

Bim dana kıyma fiyatı sorgulaması günümüzde popülerdir. Kuzu ve tavuk alternatifleri olsa da dana eti her zaman favori olmaktadır. Yiyeceklere vermiş olduğu tat sayesinde pek çok kişi tarafından tüketilmektedir. Yağlı veya az yağlı şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Kullanılacak alana göre kişiler tercihi yapmaktadır. Köfte yapılacaksa genelde az yağ oranına sahip kıyma ile hazırlanmalıdır. Ancak sulu ve salçaları yemeklerde yağ oranı daha fazla olabilir. Aslında bu tamamen damak tadına bağlı bir seçimdir. Emin markalı paketli kıymalar sizleri kasap arama derdinden kurtarmaktadır. Her ilçede bulunan Bim şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Uygun fiyatı sayesinde herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Alışverişe ayırdığınız bütçeyi de azaltmış olursunuz. Dilerseniz aktüel broşürlerini inceleyerek kampanyaya giren ürünleri daha ucuza alabilirsiniz. Genel olarak toparlamamız gerekirse Bim kıyma fiyatı her keseye uygun diyebiliriz. İleteceğimiz veriler tamamen bilgilendirme içindir. Bim’in fiyat politikası her koşulda geçerlidir.

Bim Yumurta Fiyatları

Bim Resmi Web Sitesi

Bim Aktüel

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. bimde bile bu fiyatlara geldiyse vay halimize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir