1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları
Trendlerdeki Yazı

Bim Yoğurt Fiyatı

Dost yoğurt, Tire yoğurt

Bim Yoğurt Fiyatları
Bim Yoğurt Fiyatları
1

Bim, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle müşterilerine hizmet veren popüler bir market zinciridir. Yoğurt tutkunları için de Bim, geniş ve çeşitli yoğurt seçenekleriyle göz dolduran bir adres haline gelmiştir. Bim yoğurt fiyatları, farklı yoğurt çeşitleri ve ambalaj boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Bim’in yoğurt reyonunda hem kendi özel etiketli yoğurtlar hem de sevilen markaların yoğurtları bulunmaktadır.

Süzme yoğurt, dost yoğurt, tava yoğurdu gibi çeşitli yoğurt türleri müşterilerin damak zevkine hitap ederken, farklı ambalaj boyutları da her türlü ihtiyaca uygun seçenekler sunar. Dost yoğurt fiyatı, Bim’in ekonomik fiyat politikasıyla uyumlu olarak müşterilere cazip gelmektedir. Özellikle dost yoğurt 3 kg fiyatı gibi ekonomik paket seçenekleri, yoğurt alışverişlerini bütçe dostu hale getirirken, 5 kg yoğurt fiyatı Bim’in uygun fiyatlı ürünlerinden bir diğeridir.

Bim Yoğurt Fiyatları

Bu yazımızda, Bim‘in zengin yoğurt çeşitleri ve fiyat aralıklarına daha yakından bakacağız. Böylece yoğurt severler, Bim’in reyonlarında kendilerine en uygun ve lezzetli yoğurtları bulabilirken aynı zamanda uygun fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini çıkarabileceklerdir. Yüksek kaliteye uygun fiyatlarla ulaşmak isteyenler için Bim, yoğurt alışverişlerinde ideal bir tercih olmaya devam etmektedir.

 • Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 3000 G fiyatı 48,50 TL‘dir.
 • Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 1500 G fiyatı 34,50 TL‘dir.
 • Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 500 G fiyatı 153,50 TL‘dir.
 • Dost Yarım Yağlı Yoğurt ( %1,5 Yağlı ) 2500 G fiyatı 44,50 TL‘dir.
 • Dost Süzme Yoğurt 900 G fiyatı 44,50 TL‘dir.
 • Dost Kaymaklı Tava Yoğurdu ( %5,5 Yağlı ) 1500 G fiyatı 44,50 TL‘dir.
 • Bim Dost Yoğurt 3 kg fiyatı 57,50 TL‘dir.
 • Tire Süt Kaymaklı Yoğurt 30,50 TL’dir.
Bim YoğurtFiyatları
Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 3000 G fiyatı48,50 ₺
Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 1500 G fiyatı34,50 ₺
Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 500 G fiyatı153,50 ₺
Dost Yarım Yağlı Yoğurt ( %1,5 Yağlı ) 2500 G fiyatı44,50 ₺
Dost Süzme Yoğurt 900 G fiyatı44,50 ₺
Dost Kaymaklı Tava Yoğurdu ( %5,5 Yağlı ) 1500 G fiyatı44,50 ₺
Bim Dost Yoğurt 3 kg fiyatı57,50 ₺
Tire Süt Kaymaklı Yoğurt30,50 ₺
Bim Marketteki Yoğurt Fiyatları

Bimin şubelerinde yer alan yoğurt markalarını ve fiyatlarını sizler için hazırladık. Bunun haricinde bim dost yoğurt fiyatları ile ilgili merak edilen diğer konular için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bim Yoğurt Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Bim Ürünleri kategorimizde yer alan Bim Yoğurt Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

BİM'de 3 kilo yoğurt ne kadar
BİM’de 3 kilo yoğurt ne kadar

BİM’de 3 kilo yoğurt ne kadar?

Bim marketlerde 3 kilo olarak satılan yoğurtlar Dost tam yağlı yoğurt 3000 gram ve Dost yoğurt 3 KG’dir. Bim’de 3 kilo yoğurt ne kadar? sorusunun cevabına gelirsek;

 • Bim Dost Yoğurt 3 KG Fiyatı 57,50 TL’dir.
 • Bim’de Dost marka 3 kiloluk tam yağlı yoğurt ise 48,50 TL’dir.

Bim markette satılan 3 Kiloluk yoğurt fiyatları verdiğimiz fiyat listesindeki gibidir.

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

BİM Meyveli Yoğurt Fiyatları

Son zamlarla beraber güncellenen bim meyveli yoğurt fiyatları ise şu şekildedir;

 • Bim Meyveli Yoğurt fiyatı 11,75 TL’dir. Bim raflarında yer alan Meyveli yoğurt fiyatı 11,75 TL’dir.
 • Dost Meyveli Yoğurt 2*125 G fiyatı 11,75 TL’dir.
 • Dost Meyveli Yoğurt 500 G fiyatı 19,50 TL’dir.
 • Dost Gurme Meyveli Yoğurt 125 G fiyatı 10,50 TL’dir.
Danone Mix Meyve Aromalı Yoğurt 90 G fiyatı9,75 ₺
Dostino Büyüme Küpü Meyveli Yoğurt 6*45 G fiyatı24,50 ₺
Danissimo Kırmızı Meyveli Yoğurt 125 G fiyatı11,50 ₺
Activia Meyveli Probiyotik Yoğurt 4*100 G fiyatı24,50 ₺
Eker Orman Meyveli Probiyotik Yoğurt 400 G fiyatı16,50
Dost Meyveli Yoğurt 2*125 G  fiyatı11,75 ₺
Dost Meyveli Yoğurt 500 G  fiyatı19,50 ₺
Dost Gurme Meyveli Yoğurt 125 G fiyatı10,50 ₺
Bim Markette Satılan Meyveli Yoğurtlar ve fiyatları

BİM Meyveli Yoğurt Çeşitleri

 • Danone Mix Meyve Aromalı Yoğurt
 • Danissimo Kırmızı Meyveli Yoğurt
 • Dostino Büyüme Küpü Meyveli Yoğurt
 • Activia Meyveli Probiyotik Yoğurt
 • Eker Orman Meyveli Probiyotik Yoğurt
 • Dost Meyveli Yoğurt
 • Dost Meyveli Yoğurt
 • Dost Gurme Meyveli Yoğurt

Bim Yoğurt Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Bim Yoğurt Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir. Aynı zamanda diğer fiyatlar için Bim ürünleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sizler için hazırlanan Bim Yoğurt Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

dost yoğurt fiyat
dost yoğurt fiyat

Bim Yoğurt gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Bim Yoğurt Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Yoğurt Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Bim Yoğurt Fiyatları farklılık gösterir.

Bim Yoğurt Fiyatı  listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Bim Yoğurt Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Bim Yoğurt Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Bim Yoğurt Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Bim Yoğurt fiyatları, Bim Yoğurt fiyatı, Bim Yoğurt ne kadar? Bim Yoğurt kaç para, zamlı Bim Yoğurt fiyatları. Bim Yoğurt fiyat bilgisi, Bim Yoğurt fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan Güncel Bim Yoğurt Fiyatları listemizi paylaşalım.

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Bim Yoğurt Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Bim Yoğurt Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir.

Uygun Bim Yoğurt fiyatı? Güncel Bim Yoğurt fiyatı ve ucuz Bim Yoğurt Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Bim Yoğurt Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Bim Yoğurt Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bim Yoğurt Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Bim Yoğurt Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Bim Yoğurt hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

BİM’de 3 kilo dost yoğurt ne kadar?

Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 3000 G fiyatı 46,50 TL’dir.

BİM’de 5 kiloluk yoğurt kaç TL?

Dost Tam Yağlı Yoğurt ( %4 Yağlı ) 5000 G fiyatı 56,50 TL’dir.

1 kg süzme yoğurt ne kadar?

Sütaş 750 gr Yoğurt 76,67 TL’dir.

Bim’de 2 kilo un ne kadar?

Bim Un Fiyatı 15.05.2023 tarihi itibarıyla Bim un fiyatı 23,50 TL’den başlayıp 110 TL’ye kadar çıkmaktadır.

5 kilo yoğurda ne kadar maya?

5 Litre Süte Ne Kadar Yoğurt Mayası Konur? 5 Kilo Sütten Yoğurt Yapımı, 3 Kilo Sütten Yoğurt Yapımı Kaynatılmış günlük süte katacağınız maya miktarı % 1 olmalıdır. 3 litre günlük süt için 30 gr, 5 litre günlük süt için 50 gr yoğurt yeterlidir.

Dost süt kime ait?

Dost markalı ürünler Murat Ülker’in bir süre önce Fransızlara sattığı Ak Gıda tesislerinde üretiliyor. Para dergisinin haberine göre Dost’un ilk sahibi Yıldız Holding’miş.

Yoğurt kaç ay?

Uzmanlar, 6. ayda bebeklerin yoğurt yemeye başlayabileceğini belirtiyor.

5 kilo sütten kaç kilo yoğurt olur?

5 kg sütten 3 kg yoğurt elde ediliyor.

Bim Yoğurt gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bim Yoğurt Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

İlgili Bağlantılar;

A101 Yoğurt Fiyatları

Hakmar Yoğurt Fiyatları

Şok Yoğurt Fiyatları

A101 Ayran Fiyatları

Bim Ayran Fiyatları

Şok Ayran & Kefir Fiyatları

Hakmar Ayran Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Bugün. Bim de yoğurt 2.5 kğ dost yoğurt 29.90 aldım
  Fiat pahalımı aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir