1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Yumurta Fiyatı

Bili bili yumurta, Organik yumurta

Bim Yumurta Fiyatları
Bim Yumurta Fiyatları
0

Türk mutfağının vazgeçilmezi, sağlıklı beslenmenin temel taşı olan yumurtalar, sofralarımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Kahvaltılardan, tariflere, tatlılardan tuzlulara geniş bir yelpazede kullanılan yumurtalar, besin değeri yüksek ve ekonomik bir protein kaynağı olarak öne çıkar. Peki, Bim marketlerindeki yumurta fiyatları nasıl? Hem hesaplı hem de kaliteli yumurta seçeneklerine nasıl ulaşabilirsiniz? Bu yazıda, Bim yumurta, Bim yumurta fiyatı, Bim 30’lu yumurta fiyatı, Bim 15’li yumurta, 30’lu yumurta fiyatı Bim, Bim organik yumurta, Bili Bili yumurta fiyat ve Bim yumurta fiyatları başlıkları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bim Yumurta Fiyatları

Bim Yumurta Fiyatı
Bim Yumurta Fiyatı

Bim marketleri, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli yumurta seçenekleri sunmaktadır. Taze, organik ve serbest gezen tavuklardan elde edilen yumurtalar, sofralarınıza sağlık ve lezzet katıyor. İhtiyacınıza göre farklı gramajlarda ve paketlerde sunulan yumurtalar, hem bütçenizi korumanıza hem de beslenmenizi zenginleştirmenize yardımcı oluyor. Güncel Bim Yumurta fiyatlarına aşağıdaki listelerden ulaşabilirsiniz.

 • Bim Bili Bili 10’lu Yumurta Fiyatı 34 TL
 • Bim Bili Bili 15’li Yumurta Fiyatı 48,50 TL
 • Bim Bili Bili 30’lu Yumurta Fiyatı 81,50 TL
 • Organik 10’lu Köy Yumurta Fiyatı 36,75 TL

Bim market fiyatları ve ürün çeşitleri hakkında tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlere burada bim Yumurta çeşitleri ve markalarını sunacağız.

Bim YumurtaFiyatları
Bim Bili Bili 10’lu Yumurta34 ₺
Bim Bili Bili 15’li Yumurta48,50 ₺
Bim Bili Bili 30’lu Yumurta81,50 ₺
Organik 10’lu Köy Yumurta36,75 ₺
Bim Yumurta Fiyatı

Bim marketlerinin yumurta reyonunda bulabileceğiniz çeşitler, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli seçeneklerden oluşur. Taze ve doğal üretim ile elde edilen bu yumurtalar, protein ve vitamin açısından zengindir. Bim’in güvencesi altında sofralarınıza taşıyacağınız yumurtalar, sağlıkla tüketebileceğiniz bir besin kaynağı sunar.

Yıllara Göre Bim Yumurta Fiyatları

Bim 30 lu yumurta kaç para
Bim 30 lu yumurta kaç para

Özellikle son yıllarda durdurulamayan enflasyon ve yakıt fiyatları direkt olarak gıda sektörünü etkiledi. Haliyle Bim’de bulunan Yumurta fiyatları da bu durumdan nasibini aldı. Aşağıdaki tablodan yıllara göre Bim yumurta fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Bim Yumurta Çeşitleri2021 Fiyatları2022 Fiyatları
Organik 10’lu Köy Yumurta16,25 ₺18,25 ₺
Bim Bili Bili 30’lu Yumurta38,25 ₺40,25 ₺
Bim Bili Bili 15’li Yumurta22,25 ₺24,25 ₺
Bim Bili Bili 10’lu Yumurta14,90 ₺16,90 ₺
Yıllara göre bim yumurta fiyatı
Bim Yumurta Fiyatı

Bim Yumurta Fiyatları Hakkında S.S.S.

Bim marketlerindeki 10’lu yumurta fiyatı nedir?

Bim marketlerinde bulunan 10’lu yumurta paketlerinin fiyatı marka ve çeşide göre değişebilir. Genellikle ortalama olarak 10’lu yumurta paketlerinin fiyatı 30 TL ile 40 TL arasında değişmektedir.

Organik yumurta Bim marketlerinde ne kadar?

Organik yumurta fiyatları marka ve organik sertifikasına göre değişiklik gösterebilir. Bim’de bulunan organik 10’lu köy yumurtası fiyatı 36,75 TL‘dir.

Bim marketlerinde hangi boyutta yumurta paketleri bulunmaktadır?

Bim marketlerinde farklı boyutlarda yumurta paketleri bulunmaktadır. Genellikle 10’lu, 15’li ve 30’lu yumurta paketleri rahatlıkla bulunabilir.

Bim’de yumurta fiyatları indirime girer mi?

Evet genellikle Bim mağazalarında haftalık olarak indirim oluyor. Belirli bir zaman içerisinde yumurta fiyatları da indirime girebilir.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Diğer süpermarketlerdeki yumurta fiyatları:

A101 Yumurta Fiyatları

Şok Yumurta Fiyatları

Migros Yumurta Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir