Bim Yumurta Fiyatları

Bim Yumurta Fiyatları

Bim Yumurta Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Bim Yumurta ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Bim Yumurta Fiyatları, Güncel Bim Yumurta Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Bim Yumurta için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Bim Yumurta son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Bim Yumurta Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Bim Yumurta Fiyatları bilgisini hazırladık. Bim Yumurta fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Bim Yumurta ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Bim Yumurta Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Bim Yumurta, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Bim Yumurta fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Bim Yumurta tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Bim Yumurta Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Bim Yumurta Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Bim Yumurta Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Bim Yumurta Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Bim Yumurta Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Bim Yumurta fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Bim Yumurta

Son dönemlerde çok sık ziyaret edilen gıda zinciri Bim marketlerinin müşterilerinin sıklıkla tercih ettiği ürünlerinden biri yumurta olmaktadır. Peki Bim yumurta fiyatları ne kadar? Koli yumurta, 30 yumurta fiyatı  ocak yılında Bim marketlerinde kaçtan gidiyor? Bu gibi soruların cevaplarını yazımızda sizlere sunuyor olacağız. Son zamanlarda vücut geliştirme sporuyla uğraşanların gözdesi haline gelen yumurta fiyatları  bakalım nasıl. Hep birlikte konumuza geçiyoruz.

Bim Yumurta Fiyatları

Bim YumurtaFiyatları
10’lu Bim Bili Bili Yumurta Fiyatı30,50 TL
15’li Bim Bili Bili Yumurta Fiyatı35,50 TL
30’lu Bim Bili Bili Yumurta Fiyatı65,50 TL
Bim Yumurta Fiyatı
Bim Yumurta Fiyatı

Müşterilerin en çok sıklıkla tercih ettiği Bili Bili yumurta gibi ürünler, Bim’e özel olarak üretilmektedir. Fiyat olarak diğer çoğu market ve yumurtadan daha uyguna satın alına bilinmektedir. Müşteriler ve tüketiciler tarafından da geri dönüşler ve talepler oldukça fazladır.

Bim 30 lu yumurta kaç para
Bim 30 lu yumurta kaç para

Sık sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Çok seri şekilde tüketilen ve satılan ürünler olduğundan, rafta ki tazeliğini de kolaylıkla korurlar. Bu da güzel bir artı olarak tabii ki karşımıza çıkmaktadır.

Yumurta Fiyatları yeni yılda Ne Kadar?

Fiyat listemiz, güncel olarak yukarda sizlerleydi. Sunmuş olduğumuz fiyatların güncel indirimlere, kampanyalara ya da zamlara göre ufak değişiklikler gösterme ihtimalinin bulunduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz. Elimizden geldiğince en güncel fiyat listelerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca merak ediyorsanız Bim Süt Fiyatları konumuzu da okuyabilirsiniz. O konuda da güncel fiyat listeleri sizlerleydi.

BİM NEDİR?

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaltmasıyla BİM, Türkiye’de satış yapan bir indirim marketi zinciridir. Mağaza sayısı bakımından 2., yıllık ciro bakımından Türkiye’nin en büyük perakende kuruluşudur.

BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

1997 yılında Türkiye’nin ilk özel marka (private label) ürünü olan Dost Süt, tüketicinin beğenisine sunulmuştur. 2000 yılında 599 mağazaya, 2005 yılında 1.194 mağazaya ulaşan BİM, 2016’nın Aralık ayı itibarıyla Türkiye genelinde 5.580 mağazası ile hizmet vermektedir.

Bim
Bim

Şirket, Borsa İstanbul’a 2005 Temmuz’da Bimas kodu ile kote olmuştur. Aralık 2016 itibarıyla, hisselerinin yüzde 71,02’si halka açık olarak işlem görmektedir.

11 Nisan 2009 tarihinde Fas’ın Kazablanka kentinde aynı gün içinde 10 mağaza açarak faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin 2019 yılı sonu itibariyle Fas’ta 497 mağazası bulunmaktadır. 2014 yılı ikinci yarısında 46 mağaza açarak giriş yaptığı Mısır’da 2019 yılı sonu itibariyle 320 mağazaya ulaşmıştır. Ayrıca şirket 2012 yılında Avea tabanlı sanal operatörü BİMCell ile GSM sektörüne de girmiştir. BimCell’in abone sayısı 2012 yılı sonu 440 bin, 2013 yılı 700 bin, 2014 yılında 1 milyona ulaşmıştır. 2019 yılında önceki yıla göre %24 oranında büyüyen net satış toplamı 40,212 milyon ₺ ulaşarak Türkiye gıda perakende pazarındaki bir numaralı pozisyonda kalmaya devam etti.

Bim Su Fiyatları

Bim Aktüel

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?