1. Anasayfa
 2. Kafe ve Kafeteryalar

Caribou Coffee Menü Fiyatları

Caribou Coffee Menü Fiyatları
Caribou Coffee Menü Fiyatları
0

Caribou Coffee Menü Fiyatları Güncel Liste

Küresel rekabetin içinde, dünya tüketicisinin beğenisindeyiz. Kuveytli Al Sayer Ailesi ile Yıldız Holding’in yüzde 50-50 hisse ortaklığı yaparak 2011 yılında Türkiye Pazarı’na getirdikleri Caribou Coffee markasının tüm hisseleri, 2015 itibariyle, iki ortak arasında varılan anlaşma sonucunda Al Sayer Grubu’na devredilmiştir. Amerika’nın en büyük ikinci kahve zinciri olan Caribou Coffee’nin Türkiye ofisi, markanın Ortadoğu franchise sahibi Al Sayer Grubu tarafından yönetilmektedir. Türkiye kahve zinciri pazarına, ilk şubesini Aralık 2011’de Caddebostan’da açarak giren Caribou Coffee, 2019 yıl başı itibariyle Türkiye’de 10 farklı şehirde 50’den fazla şubesiyle hizmet vermektedir.

Farklı Konsepti ve tasarımıyla dikkatimizi çeken Caribou Coffeenin güncel menü fiyatlarını sizlerle paylaşmak istedik

Caribou Coffee Menü Fiyatları

İçecekler

İçeceklerin hepsinde sıcak veya buzlu seçeneği bulunmaktadır.

 • Latte / S Boy 14,50 TL / M Boy 15,75 TL / L Boy 18,00 TL
 • Northem Lite Latte / S Boy 14,75 TL / M Boy 16,25 TL / L Boy 18,00 TL
 • Mocha / S Boy 17,00 TL / M Boy 18,50 TL / L Boy 20,50 TL
 • Cappuccino / S Boy 14,50TL / M Boy 15,75 TL / L Boy 18,00 TL
 • Espresso Shaker / TEK BOY 14,00 TL
 • Hot Chocolate / S Boy 16,00 TL / M Boy 17,50 TL / L Boy 19,00 TL
Caribou Coffee Menü
Caribou Coffee Menü

Yiyecekler

Kahvaltılar

 • Kaşar Peynirli Tost – 10,50 TL
 • Tahıllı Simit – Değişkenlik Göstermekte

Tatlılar

 • Mozaik Pasta – 16 TL
 • Cheesecake – 15 TL
 • Tiramisu – 16 TL
 • Havuçlu Kek – 12,50 TL

Sandviçler

 • Roastbeef Sandviç 18,50 TL
 • Beyaz Peynirli Sandviç – 12 TL
 • Parmesanlı Tavuk Sandviç 16,25 TL
Caribou Coffee Fiyat
Caribou Coffee Fiyat

 

CARIBOU’NUN HİKAYESİ

Dünya’nın en büyük kahve zincirlerinden Caribou Coffee’de sana her şeyin en iyisini, en doğalını sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli kahve çekirdeğini bulup sana getirmek için dünyanın dört bir yanını dolaşıyoruz. Birçok ülkeden yüzlerce değişik kahve çekirdeğinden en iyilerini senin için seçiyoruz. Ürünlerimizde gerçek çikolata ve günlük süt kullanıyoruz. Peki, bütün bunları niye mi yapıyoruz? Çünkü Caribou Coffee’ye geldiğinde benzersiz bir deneyim yaşamanı istiyoruz.

Bu yüzden durma, yarın bir saat daha erken kalk ve hayatı bir saat daha fazla yaşa. Uyan, derin bir nefes al, dışarı çık, insanlara gülümse, hayallerinin peşinden koş ve her anın değerini bil! Unutma, hayat hep aynı şeyleri yapmak için çok kısa. Şimdi, her şeye yeniden başla! Hayatı doya doya yaşamak için uyanık kal!

KÜLTÜRÜMÜZ

Caribou Coffee’de vizyonumuz ya da misyonumuzdan bahsettiğimizi duymayacaksınız. Bize göre bu kurumsal konuşmadır. Bunun yerine niyetlerden, deneyimlerden ve değerlerden bahsederiz. Sevdiğin Bir Yer olmayı arzuluyoruz ve size Ruhunuzu Besleyen Olağanüstü Deneyimi yaşatmak konusunda kararlıyız.

 

Çok mu kibirli? Bizce değil. Temel değerlerimiz sayesinde ayaklarımız yere basıyor ve özlemlerimizi gerçekleştirmemizi ve her gün olağanüstü deneyimler yaratabilmemizi sağlıyor.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marangoz Bahçe Cafe Menü Fiyatları – Asude Restaurant Menü Fiyatları – Zennup Menü Fiyatları –  Burger Yiyelim Menü Fiyatları – McDonald’s Menü Fiyatları – Gloria Jeans Menü Fiyatları – Funda Cafe & Patisserie Menü Fiyatları – Çamlıca Kulesi Menü Fiyatları – Kahveland Menü Fiyatları – Timboo Cafe Menü Fiyatları – Karemel Lab Bakery Cafe Menü Fiyatları – Kahve Deryası Menü Fiyatları – Espressolab Menü Fiyatları – Caribou Coffee Menü Fiyatları – Caffe Nero Menü Fiyatları – Yemen Kahvesi Menü Fiyatları – Alaçatı Muhallebicisi Menü Fiyatları – Kahve Dünyası Menü Fiyatları – Melez Tea Sarıyer İstanbul Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir