1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Dominos Pizza Menü Fiyatları

Dominos Pizza Menü Fiyatları
Dominos Pizza Menü Fiyatları
0

Dominos Pizza Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Dominos Pizza Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Dominos Pizza Menü Fiyatları, Güncel Dominos Pizza Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Dominos Pizza Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Dominos Pizza Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Pizza Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Dominos Pizza Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Dominos Pizza Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Dominos Pizza Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Dominos Pizza Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Dominos Pizza Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Dominos Pizza Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Dominos Pizza Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Dominos Pizza Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Dominos Pizza Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Dominos Pizza Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;
Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Dominos Pizza Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Dominos Pizza Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Dominos Pizza Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Dominos Pizza Menü

Dominos Pizza Menü Fiyatları, Dominos Pizza Menü, Dominos Pizza, Dominos Pizza fiyat, Dominos Menü Fiyatları, dominos menüler, pizza fiyat, pizza fiyatları, pizza menü fiyatı gibi sorular için  yılı dominos pizza menü fiyatlarını sizler için toparladık.

Dominos Pizza Menü Fiyatları

CAZİP PİZZALAR
Süperos
Sucuksever
Klasik
 
Küçük Boy Pizza: 32,99 TL
Orta Boy Pizza: 59,99 TL
Büyük Boy Pizza: 74,99 TL
 
 
ÖZEL PİZZALAR
Sosyal Pizza
Vegi Pizza
Fit Fresh Pizza
Tavuklu Pizza
 
Küçük Boy Pizza: 35,99 TL
Orta Boy Pizza: 62,99 TL
Büyük Boy Pizza: 77,99 TL
dominos menü fiyatları
dominos menü fiyatları
BOL MALZEME PİZZALAR
Bol Malzemos Pizza
Dopdolu Extra Pizza
Extravaganzza Pizza
Karışık Pizza
 
Küçük Boy Pizza: 38,99 TL
Orta Boy Pizza: 65,99 TL
Büyük Boy Pizza: 80,99 TL
 
GURME PİZZALAR
Mangal Sucuklu Pizza
Pastırma Sucuklu Pizza
Konyalım Pizza
New York Pizza
Dört Peynirli Pizza
Callypso Pizza
Etli Mangal Pizza
 
Küçük Boy Pizza: 41,99 TL
Orta Boy Pizza: 68,99 TL
Büyük Boy Pizza: 83,99 TL 
 
İÇECEKLER
Kutu İçecekler 5,99 TL
1 Lt Gazlı İçecekler 6,99 TL
Ayran 4,99 TL 
1 Lt Ayran 6,99
 
DÜRÜMLER
Üç Peynirli Dürümos 14,99 TL
Bol Malzemeli Dürümos 15,99 TL
Tavuklu Dürümos 16,99 TL
 
EKMEK ARASI
Kavurmalı Ekmek Arası 16,99 TL
Sosisli Ekmek Arası 14,99 TL
Mangal Sucuklu Ekmek Arası 15,99 TL
Patso Ekmek Arası 14,99 TL
Üç Peynirli Ekmek Arası 15,99 TL
Ton Balıklı Ekmek Arası 16,99 TL
Bol Malzemeli Ekmek Arası 15,99 TL
 
TAVUKLAR
Çıtır Tavuk Topları 6,99 TL
Gurme Patates 6,99 TL
Tavuk Parçaları 8,9 TL
Nuggets 8,9 TL
Tavuk Parçaları Menü Orta 12,99 TL
Tavuk Kanat Menü Orta 12,99 TL
Gurme Patates Orta 9,99 TL
Tavuk Parçaları Menü Büyük 20,99 TL
Tavuk Kanat Menü Büyük 22,99 TL
Çıtır Tavuk Menü Büyük 19,99 TL
Tavuk Mega Menü 27,99 TL
EKMEKLER
Sarımsaklı Ekmek 7,99 TL
Bol Peynirli Ekmek 15,99 TL
TATLILAR
Kitkat Çikolatalı Pizza 8,90 TL
Çikolatalı Sufle 12,99 TL
Mozaik Pasta 6,99 TL
 
SALATALAR
Salata 14,99 TL
 
SOSLAR
Yoğurtlu Sos 3 TL
Meksika Sos 3 TL
Acı Sos 3 TL

Domino’nun düşük ve orta gelirli aileler için uygun olan menü fiyatları, 70’den fazla ülkede 10.000’den fazla tescilli mağazası ve franchise ile dünyanın en büyük pizza zinciri olarak kıskanılacak konumunu yansıtmaktadır. Listelenen restoran zinciri ve küresel franchise şirketi (NYSE: DPZ), pizza, makarna, sandviç, tavuk kanadı ve sararın yanı sıra çeşitli tatlı çeşitleri de dahil olmak üzere İtalyan-Amerikan mutfağında uzmanlaşmıştır. Uluslararası merkez, ABD Ann Arbor Charter Township’teki Domino Farms Ofis Parkında bulunmaktadır.

Domino’s Pizza menü fiyatlarının bir listesi bulunmaktadır.

Dominos Pizza Nasıl Kuruldu

1960 yılında Tom ve James Monaghan, Michigan, Ypsilanti’de küçük bir pizza dükkanı DomiNick’in; Tom dükkânı işletmeye devam ederken James yakında hissesinin yarısını takas etti. Tom 1965 yılında iki tane daha pizzacı satın aldı ve şirketin adını Domino’nun Pizza, Inc olarak değiştirdi.

Kırk yılı aşkın özel mülkiyetin ardından şirket 2004 yılında borsaya kote oldu. Domino’lar, Pizza Today dergisinin yılın zinciri (2003, 2010 ve 2011) gibi pizza endüstrisindeki üstün başarılarından dolayı ticari dergiler tarafından tanındı ve yeniliklerin tanıtımında önemli bir rol oynadı. Bunlara, web sitelerini mobil ve çevrimiçi sipariş için tamamlayan “Rüyayı Teslim Eden Gaziler” ve “Pizza Tracker” franchising programları dahildir.

dominos fiyat
dominos fiyat

Ne ile ünlüler

Her Domino mağazasındaki menü bölgeye göre farklılık gösterse de, pizza tüm lokasyonlarda ön plandadır. Pizza, geleneksel, zanaatkar, özel ve spesiyalite de dahil olmak üzere çeşitli lezzetlerle geliyor ve müşteriler çeşitli sos ve kabuk stilleri arasından seçim yapıyor. Menüde ayrıca makarna, fırında pişmiş sandviçler, ekmek kaseleri, ekmek çubukları, tavuk garnitürleri ve tatlıların yanı sıra çeşitli içecekler de yer almaktadır.

 

Fiyatlandırma

Cüzdan dostu domino fiyatlarının yanı sıra, özellikle pizzalar da dahil olmak üzere yemeklerin lezzetleri ve lezzetleri açısından zincir menüsünde bazı olumlu değişiklikler var. Pizza ile o kadar çok seçeneğiniz var ki, mevcut siparişiniz için neredeyse bir tane seçemezsiniz. Ayrıca pizzanızın sos (örneğin kırmızı veya beyaz), soslar (örn. Tam et veya vejetaryen) ve kabuk (ör. İnce veya kalın) gibi sosları da kaplamasını isteyebilirsiniz. ayarlanır. Bu, tat profili üzerinde daha fazla kontrole sahip olduğunuz anlamına gelir.

Pizza kapınıza teslim edilebilir ve muhtemelen mürettebatın belirlediği zaman alırsınız. Ayrıca siparişlerinizi rahatlıkla teslim alabilirsiniz.

Domino’s Pizza hakkında daha fazla bilgi edinmek veya yakınınızdaki bir yeri bulmak için Dominos Pizza web sitesini ziyaret edin.

Domino’s Pizza’da Büyük Boy Pizzalar ne kadar?

Büyük Boy Pizzalar – 29,99 TL

Domino’s Pizza’de 2 Adet Orta Boy Pizza ne kadar?

2 Adet Orta Boy Pizza – 41,99 TL
2 Adet Orta Boy Pizza + Litrelik İçecek – 46,99 TL

Yaz Sofrası Domino’s Pizza’da ne kadar?

Yaz Sofrası – 99,99 TL

Domino’s Pizza’da Vegi (Büyük) ‘nin maliyeti nedir?

Vegi (Büyük) – 77,99 TL

Restoran ve Lokanta Menü Fiyatları Kategorimize Bakmak isterseniz BURAYA tıklayabiliriz.

Fireroom Menü Fiyatları

SushiCo Menü Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir