1. Anasayfa
 2. Sağlık

Desmont Fiyatları

Desmont Fiyatları
Desmont Fiyatları
0

Desmont Fiyatları araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir Desmont Fiyat araştırması yaptık. Fiyat araştırma platformu olarak sizlere en güncel bilgileri Desmont Fiyatları listesinde olduğu gibi sunmaya çalışmaktayız. Yazı içeriğimizde Desmont Fiyatları ile beraber Desmont Fiyatı, Uygun Desmont fiyatları, Ucuz Desmont fiyat, Desmont yan etkileri, desmont prospektüs, desmont alerji ilacı, desmont 5 10 mg fiyat bilgilerine de ulaşacaksınız.

Desmont fiyatı başlığı altında sizlere güncel ve detaylı fiyat bilgileri sunmaya çalışıyoruz. Belirttiğimiz Desmont fiyatları bu yazıyı hazırladığımızda güncel Desmont fiyatıdır. Eğer eczaneye giderek farklı bir fiyatla karşılaşırsanız bizlere yorumlar kısmından bilgi verebilirsiniz. Bu sayede Desmont fiyat listesinin sürekli güncel kalmasında yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca bizler haftalık ve aylık periyotlar halinde Desmont Fiyatları listesini güncellemekteyiz.

Fakat dolar kurundaki hareketlilik ve durdurulamayan enflasyondan dolayı fiyatlarda anlık değişiklikler oluyor, bu gibi durumları bildirerek Desmont Fiyat bilgisinin daha hızlı güncellenmesinde bize yardımcı olabilirsiniz.

Desmont Tablet
Desmont Tablet

Desmont Fiyatları

Desmont ilacının fiyatı hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar web üzerinde “desmont fiyatları” veya “desmont fiyat” şeklinde araştırmalar yapmaktadır. Bizlerde bu araştırmaya cevap vermek amaçlı içeriğimizi oluşturduk.

Ekonomideki hareketlilikten dolayı Desmont Fiyatları listesi de sürekli zamlanmaktadır. Tamda bu konuda sizlere sürekli güncel Desmont Fiyatı bilgisini sunmayı arzu etmekteyiz.

Son araştırmalarımız doğrultusunda eczanelerden toparladığımız güncel Desmont Fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • Desmont 5 MG / 10 MG 30 Film Kaplı Tablet Fiyatı 106,90 TL‘dir.
 • Desmont Tablet Fiyatı 106,90 TL‘dir.
 • Desmont Alerji İlacı Fiyatı 106,90 TL‘dir.
DesmontFiyatları
Desmont 5 MG / 10 MG 30 Film Kaplı Tablet Fiyatı106,90 TL
Desmont Tablet Fiyatı106,90 TL
Desmont Alerji İlacı Fiyatı106,90 TL
Desmont Fiyatları

Paylaştığımız Desmont Fiyatı günceldir. Unutmamak gerekir ki fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir bu noktada mağazadan, kuruluştan bilgi almak daha sağlıklı olacaktır. Fiyatınedir.net üzerinde yayınlanan fiyat bilgileri sadece kılavuz ve bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar zaman içerisinde güncellenebilir, değişebilir bu durumda ilgili kurumlardan güncel fiyat bilgisini temin edebilirsiniz.

Desmont
Desmont

Desmont İlacı Ne İşe Yarar?

Desmont ilacı 5 mg desloratadin 10 mg montelukast içeren pembe film kaplı iki katmanlı tabletlerdir. Desmont eczanelerde 30 ve 90 tablet içeren ambalajlarda satılmaktadır. Genel anlamda alerjik rinit(nezle) ve alerjik rinitle birlikte astım tedavisinde kullanılmaktadır.

Desmont Yan Etkileri Nedir?

Desmont ilacı kullanım dozu aşılmadıkça herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Eğer yetişkinlerde ve çocuklarda gereğinden fazla doz alınırsa en sık bildirilen yan etkiler şu şekildedir;

 • Karın ağrısı
 • Uyku hali
 • Kusma
 • Aşırı Haraketlilik
 • Baş Ağrısı
 • Susama

Eğer bu yan etkileri Desmont kullanımından sonra yaşarsanız direkt olarak doktorunuza danışın. Ayrıca doktorunuzun önerdiği dozu kesinlikle geçmeyin. Kullanım ile alakalı en net bilgiyi doktorunuz size bildirecektir.

Desmont Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Desmont burun tıkanıklığına iyi gelir mi?

Desmont ilacı genelde alerjik rinitli olan hastalarda etkisini göstermektedir. Hapşırık, burunda akıntı, kaşınma ve burun tıkanıklığı gibi semptomlarda da etkilidir.

Desmont kaç gün kullanılmalı?

Desmont kaç gün kullanılmalı? sorusunun cevabını şikayetlerinizin tipi, şikayetlerinizin süresi ve cinsine göre doktorunuz size bildirecektir. Astım nedeniyle reçeteli bir şekilde Desmont kullanıyorsanız doktorunuz size reçetelediği sürece her gün almalısınız.

Desmont uykusuzluk yapar mı?

Desmont kullanımı çok nadiren de olsa uykusuzluk yapabilir.

Desmont nedir nasıl kullanılır?

Desmont film kaplı bir tablettir. Bir miktar suyla birlikte ağız yoluyla alınır. Aç veya tok olarak alabilirsiniz.

Desmont Fiyatları

Desmont Fiyatları Zamlanacak mı?

Desmont fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Desmont Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Desmont Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Desmont Fiyatı doğru mu?

Desmont fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Desmont fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Desmont Fiyatı gibi SAĞLIK kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Desmont Fiyatı Hakkında

Sizlere hazırladığımız Desmont Fiyatı hakkında genel bilgilerde vermiş olduk. Sitemizde güncel fiyat bilgileri yer alır. Sitemizi takip ederek marketlerden tutun ürünlere kadar her alanda fiyat bilgilerini araştırabilir bilgi sahibi olabiliriniz.

Özellikle son dönemlerdeki piyasa hareketliliği Desmont fiyat listesi gibi fiyat listelerini sürekli araştırma ihtiyacı sunmaktadır. Sizde sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Peki Desmont Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Eczanelerden, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Desmont Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Desmont Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Desmont Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Desmont fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Desmont fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler;

Brintellix Fiyatları

Clindoxyl Fiyatları

Betaserc Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir