Doğu Ekspresi Fiyat

Doğu Ekspresi Fiyat

Doğu Ekspresi Fiyatı merak eden kullanıcılar, Doğu Ekspresi Fiyatları veya Doğu Ekspresi Fiyatı araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Doğu Ekspresi Fiyatı, Zamlı Doğu Ekspresi Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Doğu Ekspresi Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Doğu Ekspresi Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Doğu Ekspresi Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2022 Güncel Doğu Ekspresi Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Doğu Ekspresi Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

doğu ekspresi fiyatı
doğu ekspresi fiyatı

Doğu Ekspresi Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Doğu Ekspresi Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Doğu Ekspresi Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Doğu Ekspresi Fiyatı yer almaktadır.  Peki, bu zam durumu Doğu Ekspresi fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Doğu Ekspresi Fiyatı ne kadar? Zamlı Doğu Ekspresi fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

Normal Doğu Ekspresi Bileti Fiyatları

Pulman Fiyatları

 • Tam: 58.00 TL
 • Öğrenci(13–26): 49.50 TL
 • 60–64 Yaş: 49.50 TL
 • 65+ Yaş: 29.0 TL
 • Çocuk(7–12): 29.00 TL
 • Basın,Öğretmen: 49.50 TL

Örtülü Kuşetli Fiyatları(yataklı)

 • Tam: 78 TL
 • Öğrenci(13–26): 69.50 TL
 • 60–64 Yaş: 69.50 TL
 • 65+ Yaş: 49.00 TL
 • Çocuk(7–12): 49.00 TL
 • Basın, Öğretmen: 69.50 TL

Yataklı vagonlar (2 yataklı 1. mevki diye geçer. Bildiğiniz Yataklı Vagonlar.) sadece bu trenlerde oluyor ve tek yön fiyatı kişi başı 480 TL. 2 kişi alırsanız tek kişi yatak başı 294.5 TL’ye geliyor.

Paylaştığımız Doğu Ekspresi Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

doğu ekspresi bilet fiyatları
doğu ekspresi bilet fiyatları

Doğu Ekspresi Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Doğu Ekspresi Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Doğu Ekspresi Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Doğu Ekspresi Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Doğu Ekspresi Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Doğu Ekspresi fiyatı? Güncel Doğu Ekspresi fiyatı ve ucuz Doğu Ekspresi Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğu Ekspresi Fiyat – Biber Gazı Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?