Hamster Fiyatları

Hamster Fiyatları

Hamster Fiyatları merak ediyor ve araştırma yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için güncel ve doğru Hamster fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve ilgili kurumlardan doğru ve güncel bilgileri aldık. Ülkemizde fiyatı nedir alanında en çok araştırılan konulardan olan Hamster Fiyatlarının da son zamlardan sonraki fiyatını araştırdık. Peki Güncel ve Zamlı Hamster Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak?, Hamster Fiyatı ne kadar? Yazımızda güncel Hamster fiyat bilgisi yer almaktadır. Hamster fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel olarak ilgili kurumlardan bilgi alınmıştır.

hamster kaç tl
hamster kaç tl

Hamster Fiyatları

Gonzales Hamster Fiyatı 70 TL

Gonzales hamsterların ömrü diğer hamsterlarla aynıdır. Yani en fazla 2-2,5 yıl yaşarlar. Gonzales hamsterların kilosu da en fazla 60 ile 70 gram arasında değişmektedir. Boyutları ise diğer hamster türlerinin hemen hemen yarısı kadardır, 10 cm’ye kadar da uzayabilirler. Gonzales Hamster Fiyatı 70 TL’dir.

Çin Hamsterı Fiyatı 80 TL

Boyları ancak 7 cm olan Çin hamsterları, sosyal bir tür değildir. Çok sessiz hareket ederler ve çok aktiftirler. Kendi temizliklerine özen gösteren Çin hamsterlarının ömürleri 3 – 3,5 yıl civarında seyreder. Çin Hamsterı Fiyatı 80 TL’dir.

Avrupa Hamsterı Fiyatı 75 TL

Diğer türlere göre boyutları büyük olan Avrupa hamsterları, 30 cm boyuna ulaşabilirler. Büyüklükleri ve kemirme eğilimleri nedeniyle evde beslenmeye pek de uygun bir tür değildir. Doğal yaşamlarında tarım alanlarına verdikleri zarar bilindiğinden evde beslenmesi çok da tavsiye edilmez. Bu hayvanlar, büyüklükleri yüzünden diğer türlere göre daha geniş bir alana ihtiyaç duyarlar. Genellikle karın bölgeleri siyah, gövdelerinin yanları beyaz, yüzleri ile sırtları kahverengidir. Avrupa Hamsterı Fiyatı 75 TL’dir.

Roborovski Hamster Fiyatı 270 TL

Yaşam Süresi: 2 – 3 normal bakımla iyi bakımla bu süre 4 yıla çıkabilir. Roborovski hamsterın kökeni doğu ve batı Moğolistan ile kuzey Çin dir. Bu hamster türü 1960 larda Londra hayvanat bahçesi tarafından İngiltere’ye getirilmiştir. Roborovski hamsterlar daha sonraları Amerika’ya götürülmüş ve şu an pek çok ülkede evcil hayvan olarak beslenmektedir Roborovski hamsterlar evcil olarak beslenen hamster türlerinin en küçüğü olarak bilinmektedir. Büyüklüğü 4-5 cm kadardır. Sırtta kum sarısı (kum rengi) beyaz karın bölgesi ve belirgin beyaz kaşları ayırt eder. Roborovski Hamster Fiyatı 270 TL’dir.

hamster satın al
hamster satın al

Suriye Hamsterı Fiyatı 50 TL

Altın Hamster da denen bu türün kuyruğu çok kısadır. Boyları ise en çok 15 cm olabilmektedir. Altın renginde tüylere sahip olabildikleri gibi tarşın rengi, açık kahverengi ve gri renkleri de mevcuttur. Suriye hamsterları, arasında en fazla tercih edilen cinslerdir. Çünkü bakımları kolaydır ve oyun oynamayı sevdikleri için seyri keyifli hamster türlerindendir. Onları özellikle geceleri oyun çarklarını döndürürken sık görmek olanaklıdır. Tercih edilmelerinin en önemli nedeni de ele gelmeleridir. Suriye Hamsterı Fiyatı 50TL’dir.

Cüce Rus Hamsterı Fiyatları 95 TL

Boyutları diğer hamster türlerine göre çok küçük olan Cüce Rus hamsterları, sosyal değillerdir ve insanlara alışmaları zordur. Kıvırcık tüylere sahip olan çeşitleri de bulunan Cüce Rus hamsterları, oyuncakları ile oynamayı çok severler. Ortalama ömürleri ise 2 yıldır. Cüce Rus Hamsterı Fiyatı 95 TL’dir.

Winter White Hamster Fiyatları 770 tl

Sibirya Hamsterı ya da Kış Beyazı olarak da bilinen bu hayvan, az bulunan bir hamster türüdür. Karakteristik olarak gözleri çıkık ve iridir. Görme duyuları epey zayıf olan bu hamsterlar, 10 cm boyuna ulaşabilirler. Winter White Hamster Fiyatı 770TL’dir.

Campbell Hamster Fiyatları 1270 TL

Cüce hamster cinslerinden biri olan Campbell Hamsterları çok hızlı hareket ederler. Güzel tüyleri ile meşhur olan Campbell Hamsterları’nın sırt bölgesinde karakteristik olarak köyü renk çizgileri vardır. Campbell Hamster Fiyatı 1270TL’dir.

Köpek Kulübesi Fiyatları – Maltese Terrier Fiyat – Pug Fiyatları – Hamster Fiyatları – British Shorthair Fiyatları – Muhabbet Kuşu Fiyatları – Kedi Oteli Fiyatları – Papağan Fiyatları – Kedi Aşıları FiyatlarıRöhnfried Gervit W Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?