1. Anasayfa
 2. Sağlık

Laroxyl Fiyatları

Laroxyl Fiyatları
Laroxyl Fiyatları
1

Güncel fiyatları bilgi paylaşım sitemizde sizler için Laroxyl Fiyatlarını hazırladık ve sunacağız. Laroxyl Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilen ve araştırılanlardan olmuştur. Laroxyl tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Laroxyl Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Laroxyl Fiyat listesi doğru ve güncel olarak hazırlanmıştır. Sizler için oluşturduğumuz güncel Laroxyl Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Laroxyl Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Laroxyl Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Haftalık periyotlar halinde yazımız, listemiz düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Laroxyl Fiyatı 2022 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Laroxyl Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Laroxyl Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Laroxyl Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Güncel Laroxyl fiyatları, Laroxyl fiyatı, Laroxyl ne kadar? Laroxyl kaç para, zamlı Laroxyl fiyatları. Laroxyl fiyat bilgisi, 2022 Laroxyl fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2022 Güncel Laroxyl Fiyatları listemizi paylaşalım.

Laroxyl Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Laroxyl Fiyatları farklılık gösterir.

Laroxyl Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen Laroxyl, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. Laroxyl tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Laroxyl Fiyatları listemiz güncel olarak hazırlanmıştır ve size doğru bilgili ulaştırmak istemektedir. Laroxyl Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık Fiyatları kategorimizde yer alan Laroxyl Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

laroxyl fiyatı
laroxyl fiyatı

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

 • Laroxyl 10 mg tablet fiyatları 2022 yılında 14,83 TL‘dir. Laroxyl 20 mg tablet fiyatı ise 26,48 TL‘dir. Eczanelerden temin edebilirsiniz.

Laroxyl Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Laroxyl Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Laroxyl Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Laroxyl gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Laroxyl Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Laroxyl Fiyatları

Güncel olarak paylaştığımız Laroxyl Fiyat listemizde,

Sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Laroxyl Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

laroxyl 10 mg fiyat
laroxyl 10 mg fiyat

Laroxyl Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Laroxyl Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Laroxyl Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Laroxyl fiyatı? Güncel Laroxyl fiyatı ve ucuz Laroxyl Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Laroxyl Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Laroxyl Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Laroxyl Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Laroxyl Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Laroxyl hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik: 2022 Güncel Sadece Üst Diş Teli FiyatlarıGüncel Beloc Zok fiyatları

Laroxyl gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Laroxyl Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak.

Laroxyl Nedir?

LAROXYL, amitriptilin adı verilen etkin madde içeren bir ilaçtır. Her draje 10 mg amitriptilin içerir. Drajeler pastel kırmızı renkli ve kokusuzdur.

LAROXYL 30 adet draje içeren beyaz opak şişe ambalajlarda bulunur.

LAROXYL trisiklik antidepresan adı verilen ilaç grubuna aittir. Bu ilaçlar beyindeki kimyasal maddelerin düzeyini değiştirerek depresyon semptomlarını (belirti) düzeltir.

LAROXYL aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır;

 • Depresyon semptomlarının tedavisinde
 • LAROXYL depresyon belirtilerinin giderilmesinde, özellikle endojen depresyonun tedavisinde kullanılır
Laroxyl Nasıl Kullanılır?
Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar

LAROXYL’i daima doktorunuzun söylediği gibi alınız. Emin olmadığınız durumlarda doktorunuza ya da eczacınıza danışınız. Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde;

Yetişkinler: Önerilen başlangıç dozu günde üç kez bir draje LAROXYL (10 mg veya 25 mg)’dır. Gerekli olduğunda istenilen terapötik yanıt alınana kadar, doz kademeli olarak artırılabilir.

İdame dozu genellikle, günde 2-4 draje LAROXYL (25 mg)’dır. İdame tedavisinde verilecek miktar tek doz halinde ve tercihen akşamlan ya da yatmadan hemen önce verilebilir. Nadir olarak günlük dozun 150 mg’ı aşması gerekebilir; ancak bununla birlikte, hastanede yatan hastalarda dozun 300 mg’a kadar yükseltilmesi bazen gerekli olabilir.

LAROXYL Uygulama yolu ve metodu

İlacınızı ağız yoluyla alınınız. Bir bardak su ile drajeleri yutunuz.

Yaşlılarda LAROXYL kullanımı

LAROXYL’ e yaşlı hastalarda her zaman daha düşük dozlarla başlanmalıdır. Yaşlı hastalarda ve hafif depresyon vakalannda önerilen başlangıç dozu günde üç kez 10 mg’dir. Bu hastalarda günde 50 mg’lik idame dozu yeterli olabilmektedir. İdame tedavisi için toplam doz, bir kerede ve tercihen akşamları ya da yatmadan hemen önce verilebilir. Karaciğer yetmezliği: Ciddi karaciğer yetmezliği probleminiz varsa LAROXYL’i kullanmayınız.

Böbrek yetmezliği: Kronik böbrek hastalığınız varsa doktorunuz ilacınızın dozunu değiştirebilir.

Eğer LAROXYL ’ in etkisinin çok güçlü veya zayıf olduğuna dair bir izleniminiz var ise doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.

Kullanmanız gerekenden daha fazla LAROXYL kullanırsanız

Doz aşımının düzensiz kalp atışı, kan basıncı düşüklüğü, göz bebeklerinde büyüme, sersemlik, vücut ısısında düşüş, nöbetler, koma, ajitasyon, kas sertliği, bulantı ve ateş gibi belirtileri bulunmaktadır. Özellikle alkol ile birlikte alındığında, aşın doza bağlı etkilerin daha şiddetli olması olasıdır.

LAR()XYL ‘den kullanmanız gerekenden fazlasını kullanmışsanız bir doktor veya eczacı ile konuşunuz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir