1. Anasayfa
 2. Sağlık

Ponstan Forte Fiyat

Ponstan Forte Fiyat
Ponstan Forte Fiyat
0

Güncel Ponstan Forte Fiyat

Ponstan Forte Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Ponstan Forte Fiyatları fiyat bilgisine ulaştık ve eczanelerden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Ponstan Forte Fiyatları da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Ponstan Forte Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Ponstan Forte Fiyat bilgisi yer almaktadır. Ponstan Forte fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak eczanelerden ve satıcılardan öğrenilmiştir.

ponstan forte muadili
ponstan forte muadili

Ponstan Forte Fiyat

 • PONSTAN FORT 500 mg 20 tablet = 12,46₺

Ponstan Forte Nedir?

Ponstan Forte ilacının ana etken maddesi Mefenamik asit maddesi olmaktadır. Ponstan forte ilacı 500 Mg 20 tablet formunda satılan bir ilaç olmaktadır. Ponstan Forte ilacının kullanıldığı hastalıklar genel olarak şu şekilde yer almaktadır.

 1. Sakatlanmalardan kaynaklanan ağrı, şişlik reaksiyonlarda kullanılmaktadır.
 2. Ameliyat sonrasında oluşabilecek iltihaplanma, ağrı şişliklerin dindirilmesinde kullanılmaktadır.
 3. Ağrılı Adet dönemlerinde de yaygın olarak reçete edilebilmektedir.
 4. Romatizmal hastalıklardan kaynaklanan kronik ve akut ağrıların tedavisinde kullanılmaktadır.
 5. Kas ve Omurga ağrılarında kullanılmaktadır.

Ponstan Forte Yan Etkileri Nedir?

Her ilaç gibi Ponstan Forteninde yan etkileri vardır. Bunun nedeni ilaçların içerisinde bulunan etken maddelerdir. Her insana farklı yan etkileri olabilir. İlaç kullanılmadan önce kesinlikle doktora danışılmalıdır.

 • Gelelim yan etkilerin neler olduğuna;
 • Kalp rahatsızlıkları,
 • Böbrek rahatsızlıkları,
 • Karaciğer rahatsızlıkları,
 • Yüksek tansiyon sahibiyseniz,

Ponstan Forte’nin kullanımı önerilmemektedir.

Astım v.b solunum rahatsızlıklarından herhangi birine sahipseniz bu ilacı kullanmanız önerilmemektedir.

Ponstan fiyat
Ponstan fiyat

Ponstan Forte Muadili Var Mı?

Ponstan Forte ilacının muadili bulunmaktadır. Bu ilaçların içerdiği maddeler aynı veya farklı olabilir. İlaçlar kendi aralarında fiyat değişikliği gösterebilir. Yan etkiler birbirine benzeyebilir. Kesinlikle doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Ponstan Forte muadili Rolandır.

Romatizma Nedir?

Romatizma kelimesi, Yunanca ’’rheuma’’ kökünden gelir. Bu kelime herhangi bir vücut sıvısının akışını, kanın yürümesini ifade eder. Romatizma, kemikleri, eklemleri, eklem çevresi dokuları, hatta sinir köklerini etkileyen bütün hastalıkları adlandırmak için kullanılır. Bir başka deyişle, kaslarda ve özellikle eklemlerde kendini gösteren ağrılı hastalıkların genel adıdır.

Thincal Fiyatı – Sennalax Fiyatı – Tansiyon İlacı Fiyatı – Duphalac Şurup Fiyatı – Ginera Fiyat – Ponstan Forte FiyatAtomy Ürünleri Fiyatları – Madecassol Fiyatları – Nerisona C Fiyatları – Primolut Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir